Artificiile lui Waupee

zoltes

Trapper
Pot fii artificii si in arhiva aia nesimtita de peste 1k ?
giphy.gif
 

Dagon96

Trapper
Am făcut o tâmpenie când puneam primul link de la concurs și s-a apăsat pe Postează răspuns. Oare se mai pune dacă am șters și am scris acolo motiv și am pus după aia corect?
Dacă nu, atunci sters de buton de adăugat linkul care îmi apărea fix peste butonul de postează răspuns pe telefon :)

atentie la limbaj!
 
Ultima editare de un moderator:

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Puteti vedea aici raspunsurile corecte: https://forum.the-west.ro/index.php?threads/artificiile-lui-waupee.51197/post-884110

Printscreenurile de la jucatori ce contin artificii nu sunt valide. Imaginile cu artificii nici macar nu sunt identice cu imaginea pusa de noi, pe care am aratat-o si in exemplul din anunt. Ele sunt parte integranta dintr-un printscreen, nu au treaba cu artificiile pierdute de Waupee. Imaginea cu artificii din anunt a fost cu titlu de exemplu, aceasta nu este valida pentru concurs. Nici nu ar avea prea mult sens ca Waupee sa isi piarda una dintre artificii fix in topicul in care anunta ca le-a pierdut, nu? :lol:

Daca aveti alte intrebari, le puteti adresa aici.
 

Benyamyn10

West Sheriff
Membru personal
Pentru cei care au mai mult de o postare , stiu ca este putin frustrant ca dintr-o neatentie sa pierdeti sansa castigarii acestor premii dar nu avem ce face , au fost si alti playeri care au gresit la fel , au incercat sa editeze si nu au putut, ramanand cu varianta initiala . Bineinteles ca daca am accepta a 2-a voastra postare i-am nedreptati pe ei. Sper ca intelegeti si va dorim mult succes la viitoarele concursuri .
 

Emeer

Gunman
Multumim tuturor participantilor pentru interesul acordat , revenim curand cu raspunsurile si lista pentru extrageri
Ce multumire ? Ca la multi le-a venit cheful de concursuri. :annoyed::P:D
X-viper cand faci extragerile, sa ma anunti si pe mine, sa-mi pun setul de noroc, ca la cati suntem si la ce noroc am sigur nu castig nimic.:whistle::D:D
Felicitari pentru organizare si implicare tuturor ! Spor !
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Ce multumire ? Ca la multi le-a venit cheful de concursuri. :annoyed::P:D
Daca sunteti cuminti mai facem concurs luna asta :lovetw:

Extragerea probabil se va face diseara. As putea sa o fac si acum, dar probabil unii vor vrea dovada video pentru ca au "trust issues", iar pentru asta mai trebuie sa asteptati putin :))
 

Emeer

Gunman
Daca sunteti cuminti mai facem concurs luna asta :lovetw:

Extragerea probabil se va face diseara. As putea sa o fac si acum, dar probabil unii vor vrea dovada video pentru ca au "trust issues", iar pentru asta mai trebuie sa asteptati putin :))
ajunge 1, ca ne invatam, pastreaza si pentru septembrie ;).
Hai ca azi folosesc tot ce am de noroc :D
 
Sus