Bounty Hounds Online

DeletedUser

Guest
Sevenlands nici nu e gata si innogames ne mai face o surpriza cu BountyHoundsOnline ,un nou MMORPG facut dupa jocul de PSP Bounty Hounds.Va fi un joc Sci-Fi si pare destul de interesant:

  • 5 Clase de caracter si 4 "factiuni".Tu esti un mercenar si ai niste arme destul de interesante.
  • Poti sa calatoresti cu un fel de placi zburatoare sau jetpack-uri.
  • Ai un fel de animal-robot.
  • Fiecare clasa are si skilluri de distanta si de apropiere.

Bun,acuma ca ati aflat asta,oare cand se va lansa ?Pai,pe 2 August se va deschide versiunea Open Beta.

Site-ul jocului il puteti gasi AICI iar forumul AICI.

Aveti mai joc niste videorui ca sa vedeti despre ce este vorba.

[YOUTUBE]9_WEGIGNEfc[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]uVN3kzXfoTA[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]Z3dDSfPOgzo[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]jf41mtzJIX0[/YOUTUBE]

Poate ne intalnim in joc si facem un squad ...:whistle:
 

DeletedUser8674

Guest
numa' acum ti-ai dat seama
deja pe facebook s-au dat betakeys
 

DeletedUser

Guest
parca seamana umpic cu cabal si cu wow(warrior-ul arata la fel ca cel din cabal)
oricum tot cabal parca mi se pare mai fain
 

DeletedUser

Guest
numa' acum ti-ai dat seama
deja pe facebook s-au dat betakeys

Mi-am dat seama fix dupa ce s-au dat toata betakey-urile.M-am gandit ca am deschis un topic si pentru jocul asta dar se pare ca am cam uitat.

@Darkse:Mie nu mi se pare ca seamana asa mult cu Cabal...defapt,nu prea seamana deloc,Cabal si WoW sunt Fantasy,asta ii Sci-Fi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Mi-am dat seama fix dupa ce s-au dat toata betakey-urile.M-am gandit ca am deschis un topic si pentru jocul asta dar se pare ca am cam uitat.

@Darkse:Mie nu mi se pare ca seamana asa mult cu Cabal...defapt,nu prea seamana deloc,Cabal si WoW sunt Fantasy,asta ii Sci-Fi.

nu conteaza,seamana chiar cam mult
 

DeletedUser

Guest
Seamănă dar nu răsare.

On: S-ar putea sa imi pierd si eu cateva ore cu el , sau daca imi place poate ceva mai multe ore.
 

DeletedUser

Guest
Minimum Requirements

Intel Pentium IV 2.8GHz
1GB RAM
Nvidia 6600 GT (256MB) or Radeon X1650

Recommended Requirements:

Intel Core 2 Duo 2.6GHz
2GB RAM
Nvidia 9600 GT (512MB) or Radeon HD 3600

Eu probabil ca va trebui sa fac un upgrade ca sa mearga bine dar,oricum,nu pot amana prea mult inevitabilul.
 

DeletedUser15715

Guest
Foarte tare jocul...cred ca o sa joc si eu.
Voi ce clasa vreti sa va alegeti?
Si daca tot am pus intrebarea asta...spuneti si motivul.
 

DeletedUser

Guest
eh si deasta zic ca,cabal si wow is mai bune ca cer cerinte mai mici fata de jocul asta

Cerinte mai mici dar si grafica mai slaba.Mie Cabalnu imi place sa ii PLIN de luminite la skilluri.

Eu o sa ma fac Heavy Gunner,ii un fel de expert la distanta.O sa imi fac un build axat mai mult pe dmg ,vreau sa omor monstrii din cat mai putine lovituri.
 

DeletedUser

Guest
eu cred ca o sa fiu chemical brawler. e tanc deci se poate lupta cu mai multi mobi deodata => xp mare
 

DeletedUser

Guest
eu cred ca o sa fiu chemical brawler. e tanc deci se poate lupta cu mai multi mobi deodata => xp mare

Nu neaparat cu mai multi deodata,dar poate sa se lupte mult fara sa moara.Si depidne cum il folosesti ca sa iti dea xp mare,are dmg mai mic deci dureaza mai mult sa omori un monstru.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
9600GT recommended pentru un MMORPG, fail.Sincer, o sa-l incerc, da' nu pare bun, deloc.
 
Sus