Bounty Hounds Online

DeletedUser

Guest
ce pot sa spun ma bag sigur in joc .. iar asta ma determinat sa imi trag jocul pe psp ca sa stiu cam despre ce este vorba in acest joc.
 

DeletedUser

Guest
Recommended Requirements:

Intel Core 2 Duo 2.6GHz
2GB RAM
Nvidia 9600 GT (512MB) or Radeon HD 3600

Si ce ii cu asta ?Care ii problema ?

Voi in ce factiune va bagati ?Mai bine ne-am baga toti in aceeasi.Eu nu stiu daac sa intru in Aurora sau Nucleo,dar cred ca o sa aleg Nucleo.
 

DeletedUser

Guest
Deci faci misiuni si bati monstrii in gura. Jocu' asta n-are nimic special? Stiu si eu... macar dungeons sau chestii care il fac special pe langa un MMORPG mediocru.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Si ce ii cu asta ?Care ii problema ?

Voi in ce factiune va bagati ?Mai bine ne-am baga toti in aceeasi.Eu nu stiu daac sa intru in Aurora sau Nucleo,dar cred ca o sa aleg Nucleo.

e o placa video relativ scumpa
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Not really, e de la 70 de lei in sus(Sh, nu se mai fabrica).
 

DeletedUser

Guest
Sa zicem ca un GT240 la 250+ lei ar fi "echivalentul", dar e putin mai puternica.
 

DeletedUser

Guest
Sa zicem ca un GT240 la 250+ lei ar fi "echivalentul", dar e putin mai puternica.

Nu e chiar foarte scump,din intamplare am cautat GT240 pe gogu si este si pe la 220 LEI...

Oricum,nu inteleg,daca are cerinte mai mari inseaman ca jocul e slab ?:blink:
 

DeletedUser

Guest
Nu e chiar foarte scump,din intamplare am cautat GT240 pe gogu si este si pe la 220 LEI...

Oricum,nu inteleg,daca are cerinte mai mari inseaman ca jocul e slab ?:blink:

un joc f2p ar trebui sa aiba cerinte mai mici... eu dupa ce m-am mai uitat la cerinte mi-am dat seama ca e prea tare jocu pt pc-u meu
 

DeletedUser

Guest
Oricum ii vechi si unele chestii trebuie schimbate.Si am bani stransi,pana in toamna ar trebui sa strang si mai multi.:ras:

asa da frate ;)

oricum sper ca pe minim sa mearga :)) imi explica si mie careva care e faza aia cu PMC-urile?
 

DeletedUser

Guest
Daca era totu' dat afara, ne jucam asemenea jocuri pe Android deja, poate chiar ceva mai avansat.Ma enerveaza ca nu ne dau toata tehnologia de care dispun producatorii de harware/jocuri.
 

DeletedUser

Guest
asa da frate ;)

oricum sper ca pe minim sa mearga :)) imi explica si mie careva care e faza aia cu PMC-urile?

Un fel de factiuni,clanuri,tari,sau cum vrei tu sa le psui la alte MMO-uri.Sunt niste companii care recruteaza mercenari,iti alegi un PMC atunci cand incepi jocul.

@berindea: daca ar da tot ce au pana ar inventa alte chestii s-ar ieftinii prea mult pretul.Asa daca dau din ce in ce mai mutl esti fortat sa cumperi tehnologia noua odata ca cativa ani.
 

DeletedUser

Guest
Ce joc naspa.:razz:

Ca sa sti si tu,posturile nu se contorizeaza la saloon si jocul nu este inca lansat.Si apropo,te-am raportat,si sunt cu ochii pe tine.

Acum serios,daca o sa jucam mai multi,in ce PMC ati spune sa intram ?Eu as vota cu Nucleo,voi ce ziceti ?
 

DeletedUser

Guest
Ca sa sti si tu,posturile nu se contorizeaza la saloon si jocul nu este inca lansat.Si apropo,te-am raportat,si sunt cu ochii pe tine.

Acum serios,daca o sa jucam mai multi,in ce PMC ati spune sa intram ?Eu as vota cu Nucleo,voi ce ziceti ?

da' de ce nucleo? mai bine aurora
 

DeletedUser

Guest
Si eu la aurora m-am ganidt dar din cate se vede o sa fie mai multa lume in Nucelo_Oricum,mai este timp pana la OB.

Exista deja vreun joc din asta sau ceva de genu, ca vad ca stiti multe despre el, dar eu nu am vazut nicaieri ce spuneti voi aici.

Am vazut in trailer un caracter care fuge spre robot si se teleporteaza, cum se numeste caracteru ala?? Ca ala o sa fiu cu siguranta caracteru meu :D
 
Ultima editare de un moderator:
Sus