Buchet !!!! Setul lui Cupidon

  • Autor subiect DeletedUser14964
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14964

Guest
Stie cineva cum facem rost de buchet de trandafiri ? Ca am cautat la mure si nu mi-a picat nimic :) Trebuie echipat Setul lui Cupidon sau e alta chestie.
 

DeletedUser18294

Guest
sal

da echipeaza setul si munceste la culege fructe de padure la greu ..eu acum 5 min am gasit primul buchet..
si echipeaza doar setul,acolo unde este racheta de artifici sa nu echipezi nimic,,,bafta
 

DeletedUser23031

Guest
am gasit 3 buchete la fructe de padure.

m0-am echipat cu setul lui cupidon si nu mai pica nimic- a 10 - a munca deja... :oh:
 

DeletedUser23031

Guest
sunt pe un server nou... nu era anul trecut pe vremea asta serverul deci ... nu aveam cum sa le gasesc :sombrero:

pai eu ce zic ? am gasit alea 3 care trebuiau gasite fara setul lui cupidon...

dupa ce le-am gasit pe cele trei - in mod noirmal la fructe de padure ... am echipat setul sa mai gasesc 7 ... 7 + 3 = 10 . dar nimic. :razz:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14964

Guest
Eu le-am facut de acum 2 ani si stiu ca nu mai merge sa le mai fac inca odata de asta v-am intrebat ca acum am vazut ca s-au bagat 10 buchete in loc de 3.
 

DeletedUser23031

Guest
te uiti la serif in salon si misiunea acum e <<repetabila >> daca ai facut-o anul trecut.

eu vorbesc de un server nou - nu a mai facut nimeni misiunile astea aici.
 

DeletedUser

Guest
sunt echipat cu setul lui cupidon dar inca nu am gasit nici un buchet de flori din alea 7 aparute, pe langa cele de la culege fructe de padure. Spunetzi careva daca atzi gasit si la care munca :confused:
 

DeletedUser

Guest
Buchete de flori

Voi inca nu va-ti obisnuit nu incompetenta celor care se ocupa de implementarea misiunilor ????

Cand a aparut misiunea "mitul" le-a luat mai bine de 3 luni sa gaseasca o solutie de a spala sticla incinsa si de a o lustrui,dar misiunea au implementat-o.Si mai sunt vreo 2 misiuni la care au procedat la fel.Acum de asemenea au implementata ceasta misiune dar referinte privitoare la cum se solutioneaza ...... oha.Daca intrebi in sectiunea suport spun ca aceste informatii nu se divulga,dar nu se spun ptr ca nici ei nu stiu ce sa spuna.

Ce frumos a fost westul in primii ani si ce a ajuns acum !!!
 

DeletedUser23031

Guest
am dat 20 de munci . nimic :whistle: ( echipat ca si cupidon la mila celor cu pusti si pusi pe duel :shoot: )
 

DeletedUser

Guest
ON: Mai mult de 3 nu am gasit nici eu, am incercat mai multe munci dar in zadar, asteptam un raspuns de la un admin.

OFF: Unde era frumos west-ul in primii ani? Iti placea cum era inainte? Fara piata, fara forturi, fara multe chestii pentru care multi inca joaca the west, te asigur eu ca de asta tot apar updateuri, pentru a nu te plictisi, lasa nostalgiile, nu era mai frumos la inceput. Doar munci, dueluri si misiuni, ce era interesant aici? Nimic.
 

DeletedUser

Guest
Buchete de trandafiri

Nu te duce asa departe.M-am exprimat eu gresit.De cand au aparut forturile pana sa implementat penultimul update.

eu am dat 20 munci si nu am gasit nici un colet cu flori,probabil nu sunt dragut si nu gasesc.:))))
 

DeletedUser

Guest
Dupa cate am vazut nimeni nu a gasit mai mult de 3 buchete (echipati cu setul cel nou - Cupid)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus