Buchet !!!! Setul lui Cupidon

  • Autor subiect DeletedUser14964
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Mi-a dat cineva duel si apare asa:Cu un buchet de flori în mână îl vizitezi pe xxx, îi oferi florile şi felicitările de Sf. Valentin

Primeşti 219 puncte de experienţa

De ce nu primesc si puncte de viata?!

pentru ca nu aveai si tu echipat buchet.
 

DeletedUser593

Guest
Mi-a dat cineva duel si apare asa:Cu un buchet de flori în mână îl vizitezi pe xxx, îi oferi florile şi felicitările de Sf. Valentin

Primeşti 219 puncte de experienţa

De ce nu primesc si puncte de viata?!

Trebuie sa echipati amandoi buchetul.
 

DeletedUser14964

Guest
din cate tin eu minte, astazi abea este 14 - vreti sa le gasiti pe toate intr-o singura zi?
cautati si apoi veti vedea daca se pot gasi sau nu acele buchete.
aruncati cu pietre inca din prima secunda - credeti ca se vor gasi cu usurinta?
Trebuie sa munciti pentru ele - stiti ce greu se culeg trandafirii?mai ales ca sunt spinosi

un jucator poate gasi MAXIM 10 buchete pe toata "durata lui de viata" (de cand s-a apucat pana in prezent)

Deci noi care jucam de cand a aparut Colorado si care am facut misiunea asta atunci cand a aparut ar mai trebui sa gasim inca 7 buchete ?
 

DeletedUser

Guest
Da awu, nu le mai gasiti pe cele 3 de la culege fructe de padure.
La munca de 2 ore pica la fiecare actiune.

capturemzp.png
 

DeletedUser14964

Guest
Multumesc chiar ma gandeam ca s-a marit timpul si cum a zis si just4fun daca le gasim pe toate in 15 minute ce farmec mai are jocul :)
 

DeletedUser5542

Guest
gasit pe georgia al 4-lea buchet la "La scos de cartofi"
 

DeletedUser11216

Guest
am gasit 4 buchete la culege fructe de padure!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15513

Guest
am si intrebare pt cei care le gasiti asa repede aveti cont premium de salariu dublu?
 

DeletedUser5542

Guest
da. am CP pe salariu. "repede"? de dimineata muncesc sa-l gasesc :(
 

DeletedUser11216

Guest
am si intrebare pt cei care le gasiti asa repede aveti cont premium de salariu dublu?

nu , nu am salariu dublu nici cont premium, cele 4 poti sa le primesti la culege fructe de padure , undeva de 10 ori lucrezi si peste o munca cade cam asa ....
 

DeletedUser15513

Guest
nu esti singuru si eu pe arizona nu am gasit nimic pe azi
 

DeletedUser17096

Guest
Acum inteleg ce ati vrut sa ziceci cu replica "fiecare jucator poate gasi pana la 10 buchete", deci exista posibilitatea ca multi sa nu gasim toate cele 10 buchete din perioada eventului, am lucrat la negustor ambulant si miau picat doar doua in 5 comenzi asa ca nu pica chiar la fiecare comanda de 2 ore.
 

DeletedUser2041

Guest
Acum inteleg ce ati vrut sa ziceci cu replica "fiecare jucator poate gasi pana la 10 buchete", deci exista posibilitatea ca multi sa nu gasim toate cele 10 buchete din perioada eventului, am lucrat la negustor ambulant si miau picat doar doua in 5 comenzi asa ca nu pica chiar la fiecare comanda de 2 ore.

Asta spun si eu de 2 pagini, ca nu pica la fiecare munca.
 

DeletedUser19531

Guest
Asta spun si eu de 2 pagini, ca nu pica la fiecare munca.

Pentru 13 buchete unde si cum trebuie sa muncesc??? Pot gasi 6 buchete la culege fructe de padure (fara setul lui cupidon) si 7 buchete cu setul lui cupidon sau 3 buchete la fructe de padure fara set si 10 buchete cu setul echipat????

Edit:
Am aflat cum se obtin.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2041

Guest
Pentru 13 buchete unde si cum trebuie sa muncesc??? Pot gasi 6 buchete la culege fructe de padure (fara setul lui cupidon) si 7 buchete cu setul lui cupidon sau 3 buchete la fructe de padure fara set si 10 buchete cu setul echipat????

Edit:
Am aflat cum se obtin.

Poti avea maxim 10 buchete, 3 la fructe( daca nu le-ai facut anul trecut) si inca maxim 7 cu setul echipat la alte munci,
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus