Campionatul international de Lupte la Fort – Editia 1 (2015) - Propune lideri!!!

DeletedUser15359

Guest
nu inteleg de ce tineti sa faceti o polemica din orice lucru,aceasta e modalitatea aleasa de developeri,sa fie 10 lideri,asta e ne conformam.
 

DeletedUser25046

Guest
Cred ca e destul de clar pentru orice fortist cu experienta ca hp-ul e cel mai important intr-o batalie.. eventual bagi si 40-50 conducere asa de ochii lumii..
Iar ceea ce puncteaza serje are sens in totalitate.. 10 coordonatori s-ar bate cap in cap, 3 ar fi destui zic si eu.

10 coordonatori = 10 oameni care aleg cei mai buni jucatori si isi asuma responsabilitate ca cei alesi de ei colaboreaza cu echipa. De condus o sa conduca cineva cu experienta pe forturi mari, gen serje, daniel si altii.. Daca era sa aleaga coordonatorul echipa, ramaneau jucatori buni pe afara doar pentru simplu fapt ce el nu a jucat alaturi de ei la fort, ceea ce nu e normal.
 

DeletedUser25082

Guest
10 coordonatori = 10 oameni care aleg cei mai buni jucatori si isi asuma responsabilitate ca cei alesi de ei colaboreaza cu echipa. De condus o sa conduca cineva cu experienta pe forturi mari, gen serje, daniel si altii.. Daca era sa aleaga coordonatorul echipa, ramaneau jucatori buni pe afara doar pentru simplu fapt ce el nu a jucat alaturi de ei la fort, ceea ce nu e normal.

de exemplu, eu am jucat la forturi pe aproape toate serverele de pe ro, pe majoritatea fortistilor buni ii stiu, unii intr-adevar, au jucat sau joaca doar pe un singur server, altii pe mai multe. insa, ca sa formezi o echipa, trebuie sa ti cont in primul rand de ceea ce vrei sa si realizezi, nu doar de dragul de a forma o echipa. in primul rand, sa ne gandim ca vrem sa si realizam ceva la campionatul asta international, nu doar sa ne prezentam ca sa zicem ca serverele .ro nu au avut echipa. in al doilea rand, cei care vor selecta jucatorii pentru campionat ar trebui sa tina cont de ceea ce au facut la forturi, cam de cat timp joaca la forturi, daca asculta de coordonatori, daca pune tinta conform tacticii, etc. nu sa aleaga jucatori pe care-i are prieteni si care-si bat joc la forturi, prin neascultarea comenzilor, nerespectarea tacticii, lipsa de respect fata de ceilalti colegi, etc. cu asta eu am cam incheiat, sper ca cei care vor alege jucatorii sa faca cele mai bune alegeri
 

Serje

Greenhorn
Io nu mai coordonez. dar ce te faci daca de exemplu pe Daniell sau alt coordonator bun nu-l recruteaza cineva, ca nu mai are loc in lista lui de amici?
Io nu stiu nici un coordonator bun care sa fi jucat doar pe o lume, joaca in general pe multe lumi, si daca numa sa vada alte tactici, abordari ale bataliilor sau ... ca sa mai participe la batalii, ca fiecare lume o avut perioade moarte.
I-ar recruta primadata probabil pe cei pe care ii stie cum joaca si apoi ar completa lista in functie de ce caractere mai are nevoie si de lvl, nu-i mare filosofie.
 

DeletedUser25046

Guest
Vedem ce iese, din cate vad este editia 1, sa speram ca o sa mai urmeze :)
 
Sus