Campionatul international de Lupte la Fort – Editia 1 (2015) - Propune lideri!!!

DeletedUser15359

Guest
nu cred ca intelegeti ca aici se fac propuneri,aici nu se voteza daca cineva a fost propus nu are rost sa-l propuneti inca odata,nu ajutati cu nimic persoana daca e inscrisa de 20 de ori ca lider,asteptati votul
 

DeletedUser15366

Guest
nu cred ca intelegeti ca aici se fac propuneri,aici nu se voteza daca cineva a fost propus nu are rost sa-l propuneti inca odata,nu ajutati cu nimic persoana daca e inscrisa de 20 de ori ca lider,asteptati votul

*luci* poi asa se pot propune 100 de lideri,daca voteaza doar un player ( parerea mea )
 

DeletedUser15359

Guest
intelegi ca asta nu e votul?acesta este propunerea pentru lideri,toti liderii inscrisi in acest thread vor fii bagati intr-un poll,si cei mai votati 10 oameni vor fii liderii
 

DeletedUser25082

Guest
daca aveti nevoie de mine, voi fi disponibil pentru a forma o echipa, pentru ca in asta consta esenta bataliilor de fort, nu daunele, nu feritele, nimic altceva, ci doar echipa. la forturi echipa conteaza, nu cine da cele mai multe daune...aviz duelistilor full conducere :):whistle:
 

DeletedUser10117

Guest
Propun
pm762...coordonator l1(respect)
TobyJasper...fost coordator buffalo,
tomi7...nu stiu ce e cu el...la statisticile de fort este numaru 1 pe georgia
luci....lumea 1
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24619

Guest
Il propun pe Alokt pentru functia de lider.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus