Campionatul international de Lupte la Fort – Editia 1 (2015) - Propune lideri!!!

DeletedUser26415

Guest
Hai sa dau si eu cu votul :) il propun pe euro :) adica Apot3quil13( a zis ca imi da 1kk ) :boone:
 

DeletedUser497

Guest
Propun asa:
Serje - presedinte
daniell13 - la puscarie
pm762 - el face cinste
...doar in cazul in care gasesc timpul disponibil si sunt interesati de postul de lider.
 

Serje

Greenhorn
Propun asa:
Serje - presedinte

De C.A.P. poate.

Da poate astia de organizati va razganditi si incercat sa organizati cum trebuie echipa, sa nu mergem acolo sa ne facem de rusine.

Ar trebui alesi/votati 2 coordonatori si apoi ei sa se inteleaga intre ei si sa faca echipa, asta cu 10 oameni aleg, multi dintre ei nici macar nu o coordonat lupte adevarate de fort mare full pe full... isi aleg prietenii si trai pe plai.
Cei care vor coordona trebuie sa-si faca echipa, ca sa si putem face ceva, nu doar sa mergem sa facem act de prezenta, iar mai mult de 2 hai maxim 3 coordontori ii o prostie imensa, fiecare coordonator are stilul lui... cum imbini 10 stiluri pe aceeasi echipa?
 

DeletedUser15359

Guest
lider != coordonator
liderii doar aleg oamenii si eventual ii organieaza cu atributii in tipul zilei nu neaprat la fort
 

DeletedUser8939

Guest
De C.A.P. poate.

Da poate astia de organizati va razganditi si incercat sa organizati cum trebuie echipa, sa nu mergem acolo sa ne facem de rusine.

Ar trebui alesi/votati 2 coordonatori si apoi ei sa se inteleaga intre ei si sa faca echipa, asta cu 10 oameni aleg, multi dintre ei nici macar nu o coordonat lupte adevarate de fort mare full pe full... isi aleg prietenii si trai pe plai.
Cei care vor coordona trebuie sa-si faca echipa, ca sa si putem face ceva, nu doar sa mergem sa facem act de prezenta, iar mai mult de 2 hai maxim 3 coordontori ii o prostie imensa, fiecare coordonator are stilul lui... cum imbini 10 stiluri pe aceeasi echipa?

Perfect de acord, nu mergem sa ne facem de cacao ..pana la urma dupa rusi si polonezi ar trebui sa fim, printre cele mai bune tari
 

Serje

Greenhorn
lider != coordonator
liderii doar aleg oamenii si eventual ii organieaza cu atributii in tipul zilei nu neaprat la fort

Pai si nu coordonatorii ar trebui sa faca echipa, ca pana la urma ei tre sa-si bata capu cu ce au la dispozitie?
Poate la un coordonator ii place sa joace cu multi aventi, la altu cu soldati, la altu ii trebuie si o trupa de duelisti full conducere si sa-si faca aranjarea sa-i si protejeze, altu nu vrea sa-si bata capu cu asa ceva si ii tre numa full hp ...
Deaia ar trebui cei care vor sa coordoneze sa se bage si sa-si faca echipa, nu 10 oameni fac echipa si apoi coordonatorul/coordonatorii sa-si bata capu sa incerce sa nu se faca de rusine.

..pana la urma dupa rusi si polonezi ar trebui sa fim, printre cele mai bune tari

Cu echipa bine facuta si coordonatori ca Daniell13, Corco, Iradu (daca se baga) am putea chiar mai bine decat printre cei mai buni dupa nuj cine.
Posibil si altii, pe ei i-am nominalizat ca i-am vazut si stiu ce pot.
 
Ultima editare:

DeletedUser8939

Guest
Da pe danieli il stiu si eu inca de pe lumea 5 :) .. nu stiu ce mai e pe lumile vechi:):shoot:
 

DeletedUser21202

Guest
Te contrazic Serje, cei 10 lideri pot sa fie alesi de pe toate serverele, daca ar fi cum zici tu s-ar alege coordonatori de pe l1 si hawaii(de unde sunt cei mai multi inscrisi) si ar alege tot de acolo, in felul asta ar ramane pe dinafara fortisti buni de pe celelalte servere(multi care joaca doar pe un server).
 

Serje

Greenhorn
Ma repet, cei care vor coordona ii normal sa-si faca echipa, nu altii, cum ar fi la un sport de exemplu sefii de regiuni sa selectioneze jucatorii si apoi un antrenor sa incerce sa faca ceva cu ei? Rasu curcilor.

In plus, cand aleg 10 oameni plin de nepotisme, fiecare o sa-si bage si prietenii sau numa prietenii, in schimb daca ar fi vreo 2 cei care aleg si si cei care vor coordona, hai sa zicem ca isi baga si niste prieteni, dar apoi vor completa cu ce au nevoie la lupte, plus ca nu stiu care coordonator bun nu o sa vrea sa-si faca echipa cat mai buna ca sa si poata castiga.
 

DeletedUser21202

Guest
Sunt mai multe aspecte care trebuie clarificate. Trebuie cineva sa se ocupe de buildurile pentru soldati (sa stie toti ce build sa-si faca) pentru aventurieri, pentru duelstii care nu sunt full conducere...nu ne putem face de ras
 

DeletedUser497

Guest
Sunt mai multe aspecte care trebuie clarificate. Trebuie cineva sa se ocupe de buildurile pentru soldati (sa stie toti ce build sa-si faca) pentru aventurieri, pentru duelstii care nu sunt full conducere...nu ne putem face de ras

Cred ca e destul de clar pentru orice fortist cu experienta ca hp-ul e cel mai important intr-o batalie.. eventual bagi si 40-50 conducere asa de ochii lumii..
Iar ceea ce puncteaza serje are sens in totalitate.. 10 coordonatori s-ar bate cap in cap, 3 ar fi destui zic si eu.
 
Sus