Campionatul international de Lupte la Fort – Tema de discutii

just4fun

The Boss
singurele lucruri clonate pe acea lume vor fi:
- numele contului (si adresa de mail pentru a putea recupera parola de acces)
- nivelul caracterului
- experienta totala
- indemanarile si atributele lasate la liber
- experienta de duel
- cele 3 seturi alese de jucatori
- clasa caracterului
 

DeletedUser25046

Guest
singurele lucruri clonate pe acea lume vor fi:
- numele contului (si adresa de mail pentru a putea recupera parola de acces)
- nivelul caracterului
- experienta totala
- experienta de duel
- cele 3 seturi alese de jucatori
- clasa caracterului

Unde propun lider? pot sa ma autopropun ? :)))) :cooln:
 

DeletedUser25046

Guest
[20:16] Henry: Nu ai apucat să propui liderul pentru Campionatul Internațional de lupte la Fort? Acum este momentul! Recomanda pe cine ai vrea să fie lider! Chiar tu poți fi unul dintre cei 10 lider! :tumble: unde bre?
 

DeletedUser16010

Guest
Tre sa faca just4fun un poll mai tarziu, nu cred ca acum e momentul.
 

DeletedUser21202

Guest
pot sa ma autopropun sau trebuie sa ma numeasca cineva?
 

DeletedUser25046

Guest
ok, dar sa poata vota doar aia inescrisi la concurs, ca sa nu facem niste adrese de emil la noapte :))))
 

just4fun

The Boss
pot sa ma autopropun sau trebuie sa ma numeasca cineva?

poti sa te autopropui - trebuie doar sa iti treci numele si lumea de pe care joci

ok, dar sa poata vota doar aia inescrisi la concurs, ca sa nu facem niste adrese de emil la noapte :))))

voturile acceptate vor fi doar de la conturi ce au fost inregistrate pe forum pana la data inceperii eventului (adica pana ieri).
 

DeletedUser25576

Guest
just4fun , am si eu o intrebare legata de echipamentul pentru campionat, seturile acelea trebuie sa le tin in inventar pe lumea cu caracterul inscris doar pana e creata aceea clona si incepe campionatul , sau pe tot parcursul campionatului ?
 

just4fun

The Boss
just4fun , am si eu o intrebare legata de echipamentul pentru campionat, seturile acelea trebuie sa le tin in inventar pe lumea cu caracterul inscris doar pana e creata aceea clona si incepe campionatul , sau pe tot parcursul campionatului ?

In momentul in care se va face clonarea trebuie sa existe acele echipamente - ce se intampla dupa, nu are importanta.
 

DeletedUser10117

Guest
jUST...la inscriere trebuie sa precizez de pe acum cu ce seturi vreau sa merg la concurs?...sau o sa ne intrebati pe fiecare in parte la momentul potrivit?
 

just4fun

The Boss
@ dave lupul
se va deschide o tema noua cu numele lor

@ MARYO8
poti preciza ulterior acel set.
de fapt, fiecare lider va primi un tabel in care isi va inscrie echipa, echipamentul ales de fiecare
 

DeletedUser9926

Guest
@ dave lupul
se va deschide o tema noua cu numele lor

@ MARYO8
poti preciza ulterior acel set.
de fapt, fiecare lider va primi un tabel in care isi va inscrie echipa, echipamentul ales de fiecare

Cand se deschide lista si cum se poate inscrie un eventual coordonator, sa apara pe lista? Votul o sa fie anonim sau public?
 

DeletedUser22610

Guest
[20:15] Henry: Nu ai apucat să propui liderul pentru Campionatul Internațional de lupte la Fort? Acum este momentul! Recomanda pe cine ai vrea să fie lider! Chiar tu poți fi unul dintre cei 10 lider!

Unde recomandam un lider?
 

DeletedUser25046

Guest
Si daca alegem un singur set, reprezinta asta o problema?
 

DeletedUser10117

Guest
Si daca alegem un singur set, reprezinta asta o problema?

daca o iei de la 0 cu banii...cam da...este indicat sa ai un set pt fort...un set pt munca..si un set pt duel...mai faci un ban...punctele de craft de asemenea se reiau de la 0 si trebuie sa le cresti,prin urmare ai nevoie de produse....munca..bani
 
Sus