Campionatul international de Lupte la Fort – Tema de discutii

DeletedUser25046

Guest
daca o iei de la 0 cu banii...cam da...este indicat sa ai un set pt fort...un set pt munca..si un set pt duel...mai faci un ban...punctele de craft de asemenea se reiau de la 0 si trebuie sa le cresti,prin urmare ai nevoie de produse....munca..bani

O sa am lv 150, ce sa fac cu banii? E turneu de fort bre, crestem un fierar in craft sa ne faca baionete si ce vrei mai mult? Ai de gand sa bagi si comert acolo? :blink: Forturi joci si cu 0 bani in cont din cate stiu eu.

Lol, set de duel =)))))))) imi iau si ala de nobil? :)))))))))))))) in 10 saptamani ducem o biserica la lv 250.
 

DeletedUser21202

Guest
asa e, ne trebuie 2-3 fierari care sa faca baionete in rest muncesti pentru produse de craft
 

DeletedUser10117

Guest
hmm 10 saptamani asta inseamna ca prindem eventul de Craciun acolo...deci avem nevoie de bani....banuiesc ca ai voie sa-ti upgradezi itemele pe care o sa le ai acolo...ca orcum le pierzi dupa terminarea concursului,,,iar itemele cu cat sunt mai up cu atat devi mai bun la fort :)

si Apot3quil13....pui pe cineva sa faca baionete?....nu mai bine iti faci tu craft decat sa astepti sa intre respectivul pe joc?....poate are o pb in ziua acea ce faci ramai fara utilizabile?....orcum adminii ne-au lasat aceasta oportunitate de a ne lua 3 seturi cu noi...fiecare face ce vrea acum...
 

just4fun

The Boss
@ Fl0oo
liderii ar trebui sa se inscrie in tema deschisa pentru inscrieri

@ Apot3quil13
nu reprezinta o problema insa va reprezenta un dezavantaj pentru tine

@ Lykej
liderii vor trebui sa coordoneze echipele, sa se asigure ca va avea suficienti oameni incat sa castige batalia, sa aloce oameni de rezerva in cazul absentilor, etc - de fapt, cam tot ce face un lider in cadrul unui oras, la batalia de fort.

@ Layah
se va deschide o tema cu acei lideri

@ *luci*
serverul va functiona ca un server normal, fara nicio restrictie (vor fi permise toate activitatile).
 

DeletedUser26093

Guest
@ Lykej
liderii vor trebui sa coordoneze echipele, sa se asigure ca va avea suficienti oameni incat sa castige batalia, sa aloce oameni de rezerva in cazul absentilor, etc - de fapt, cam tot ce face un lider in cadrul unui oras, la batalia de fort.

Am dat edit. Nu e nevoie de o a doua postare in acea tema, nu?
 

DeletedUser22610

Guest
Am multe imbunatatiri, multe de la shop .... alea or sa fie transferate si pe serverul de event?
 

DeletedUser25910

Guest
Deci in timpul turneului putem sa jucam pe amandoua lumi ? Ma refer la lumea cu turneul si lumea in care avem inregistrat contul.
Se poate lua si seturi gen : paste ,parada etc?
Vom fi anuntati in privinta seturilor [sa le avem pregatite ] etc?
 

DeletedUser25100

Guest
Liderii vor conduce si bataliile de fort? Daca da ma intreb eu cum o sa asculte lumea de nu stiu cine venit de pe alta lume.O sa fie o problema si acest lucru ca de, ii stiti pe multi ca au mofturi si orgolii..
 

DeletedUser21202

Guest
Cred ca ar trebui sa lase toti mofturile si orgoliile deoparte, sa isi vada de treaba lor si sa lase conducatorul in pace
 

DeletedUser10117

Guest
Deci in timpul turneului putem sa jucam pe amandoua lumi ? Ma refer la lumea cu turneul si lumea in care avem inregistrat contul.
Se poate lua si seturi gen : paste ,parada etc?
Vom fi anuntati in privinta seturilor [sa le avem pregatite ] etc?

Da poti juca si pe lumea campionatului si pe lumea respectiva....poti duela sau face comert pe lumea propriu zisa si pe lumea campionatului sa ai build de fortist

Orice set se poate lua,nu vad sa fi precizat ceva....

Ultima fraza care ai scris-o...raspunsul il gasesti pe la pagina 4-5 sau aic: http://prntscr.com/8vikbx
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser21202

Guest
pana pe 9 trebuie sa fie gata lista cu participanti si seturile asa a zis Just
 

just4fun

The Boss
@ Fl0oo
inscrierile pentru lideri vor mai fi acceptate pana maine la pranz, dupa care se va trece la propunerea liderilor dintre cei inscrisi, pentru a putea efectua votul.
 

DeletedUser26379

Guest
Nu doresc sa influentez cumva votul dar incercati sa evitati alegerile pe "pile"( ma refer la alegerea jucatorilor nu a liderilor) ...ne furam caciula singuri jucand asa. Fiind forturi mari avem nevoie neaparata de cat mai mult online deci daca stiti ca x nu prea intra va rog evitati sa va aruncati chiar daca are arme de event sau set upp la nu stiu cat pentru ca offline..nu ajuta mai deloc . Totodata nu scriu acest mesaj pentru a ma favoriza pe mine la momentul alegerii , interesul meu este acela de a ne prezenta cu o echipa cat mai buna la aceasta competitie. Multumesc !
 

DeletedUser16010

Guest
Nu doresc sa influentez cumva votul dar incercati sa evitati alegerile pe "pile"( ma refer la alegerea jucatorilor nu a liderilor) ...ne furam caciula singuri jucand asa. Fiind forturi mari avem nevoie neaparata de cat mai mult online deci daca stiti ca x nu prea intra va rog evitati sa va aruncati chiar daca are arme de event sau set upp la nu stiu cat pentru ca offline..nu ajuta mai deloc . Totodata nu scriu acest mesaj pentru a ma favoriza pe mine la momentul alegerii , interesul meu este acela de a ne prezenta cu o echipa cat mai buna la aceasta competitie. Multumesc !

Din persoanele pe care le-am observat pe forum, cred ca vor intra doar cei de lvl mare (gen 140+) cu seturi full(probabil si imbunatatite) si cu multe indemanari si atribute. Iar cei cu arme de castigatori au tot dreptul sa fie favorizati, pt ca au platit sume mari de bani pt itemele alea, si nu cred ca e drept sa intre cineva cu o pusca precisa de lvl 56 +3
 

DeletedUser26379

Guest
Din persoanele pe care le-am observat pe forum, cred ca vor intra doar cei de lvl mare (gen 140+) cu seturi full(probabil si imbunatatite) si cu multe indemanari si atribute. Iar cei cu arme de castigatori au tot dreptul sa fie favorizati, pt ca au platit sume mari de bani pt itemele alea, si nu cred ca e drept sa intre cineva cu o pusca precisa de lvl 56 +3
Nu contest , eu m-am referit la cei care au arme..si nu prea intra..nu le permite timpul sa intre seara :)
 
Sus