Campionatul international de Lupte la Fort – Tema de discutii

DeletedUser16010

Guest
mai bn de jumatate din cei inscrisi sunt duelisti, mie ca o sa ne facem de ras, ca mai sunt unii care se baga full conducere fara acordul celorlalti lideri (dar persoana respectiva e prieten bun cu liderul care l-o bagat)
 

DeletedUser21202

Guest
Peste tot e la fel sand, m-am uitat pe celelalte forumuri si e la fel, mai mult de jumatate duelisti.
 

DeletedUser22610

Guest
Si eu tot duelist sunt, pot trece pe orice build doriti nu sunt legat de full conducere :D
 

DeletedUser26379

Guest
mai bn de jumatate din cei inscrisi sunt duelisti, mie ca o sa ne facem de ras, ca mai sunt unii care se baga full conducere fara acordul celorlalti lideri (dar persoana respectiva e prieten bun cu liderul care l-o bagat)

Daca jucam cu nu sh cati full conducere....putem sa nici nu ne prezentam...acolo e nevoie de hp asa ca lasati daunele ca nu ajuta cu nimic ca esti tu , x , pe primul loc la daune 5 forturi si nici pe tine nu te ajuta cu nimic..avem nevoie de hp acolo ( si aici nu ma refer ca 35k daune nu ajuta , dar un duelist cu 16k daune ,5k hp ajuta mai mult decat 20k cu 1.5k hp). O echipa de maxim 5 duelisti full conducere de lvl 150 este utila...dar NU mai mult.
 

DeletedUser25046

Guest
iti dau eu 3 full conducere din top 10 west forts =))))
 

DeletedUser21202

Guest
la forturi mari ar trebui mai multi 5-6 in rest sa bage hp
 

DeletedUser25046

Guest
tinand cont ca o sa fim 150 si doar 55 de runde, ar merge mai multi de 10
 

DeletedUser16702

Guest
5 maxim ajung full conducere si nici aia nu cred ca ar trebui sa fie ca iese bataie la alegerea lor :)) ori ii lasi pe toti ori nici 1 :D
 

DeletedUser26379

Guest
5 maxim ajung full conducere si nici aia nu cred ca ar trebui sa fie ca iese bataie la alegerea lor :)) ori ii lasi pe toti ori nici 1 :D


nu iese bataie ..cerinte clare..arma uprgadata si 1k conducere minim de exemplu , repet e doar un exemplu, nu sustin ca asta sa fie criteriul :) dar ideea ca daca se pune in aplicare acest lucru..sa fie impuse niste conditii care sa nu fie indeplinite de oricine
 

DeletedUser15359

Guest
sa aleaga fiecare lider maxim 2 duelisti pe conducere,20 de oameni nu e paguba,ca mai pot sta si pe bara daca avem nevoie de hp,dar sa fie duelisti care stiti ca dau dmg 30+ pe lupta
 

DeletedUser15359

Guest
oricum sunt prea multi duelisti inscrisi sa nu fie atatia pe conducere,ne mai trebuie soldati,dar nu se inscriu oamenii,nu ii inteleg
 

DeletedUser21202

Guest
sa puna si duelistii hp ca se poate, avem si cativa soldati buni
 

DeletedUser22610

Guest
sa aleaga fiecare lider maxim 2 duelisti pe conducere,20 de oameni nu e paguba,ca mai pot sta si pe bara daca avem nevoie de hp,dar sa fie duelisti care stiti ca dau dmg 30+ pe lupta

cum faci bre tu 30k daune in fiecare lupta? ca nu ai batalii sa poti spune asta... inteleg ca nu vreti duelisti dar nu mai exagerati atat :D
 

DeletedUser9926

Guest
Exemplul tau Mario nu este tocmai cel mai potrivit, Cristina da in medie peste 30k daune pe lupta, chestia cu duelistii pe conducere dupa parerea mea este ca avem nevoie si de cativa oameni care sa faca daune multe, ca degeaba au ambele echipe HP cand nu avem cu ce sa il topim pe al lor. Nu bati focul cu foc. Eu zic ca jucatori precum Nos5, JackOneil, CristinaKuznetsov, Pony Boy, Danny Tommy sau altii pe conducere care dau daune bune in fiecare seara, merita locul in echipa, ei trei de pe lumea 1 ma refer, pentru ca acolo urmaresc ce se intampla, dar mai sunt si pe alte servere care merita alesi full conducere. Eu cred ca un raport de 15-20 din 140 full conducere pe atac si 10-15 din 120 pe aparare, este cat de cat ok, sa avem si HP si jucatori care sa faca daune. Alte clase full conducere cred ca nu are rost sa fie alese. Eu una vin full HP. Ce vreau sa mai spun este ca nu toti duelistii pe conducere sunt buni, deci trebuie avut grija cand sunt alesi, pentru ca nu doar nivelul conteaza. Sunt jucatori de 150 pe conducere ce nu fac mai nimic si altii de nivel mai mic care fac mult mai multe. Parerea mea e ca trebuiesc luati de pe westforts.ro, de pe fiecare lume, nu dupa daunele totale, ci dupa daunele medii la lupte. Ca poate sa joace de 5 ani si sa faca 3kk daune si poate juca de 1 an si sa aibe 5kk. De acord cu cine a venit cu propunerea, arma buna, nivel bun, daune bune.
In alta ordine de idei: Unde se voteaza liderii?
 

DeletedUser22610

Guest
vreo 5-10 duelisti dau aproape in medie 30k daune la fort ... daca va duceti cu 5-10 duelisti la campionat mai bine stati acasa :) or sa ne ciuruie la propriu

pot fii duelisti si full hp care mai dau o critica doua acolo ... sau build echilibrat atribute putere si indemanari conducere cum as vrea eu sa fac
 
Ultima editare de un moderator:
Sus