Casa de pariuri - Discuții

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

adsum

Gunman
pQr96JlC-02I1PFMe.png
Finlanda 0 - 1 Rusia
tS8Ur8S0-ALa3qyER.png


OIr3e18k-82rsxg61.png
Turcia 0 - 2 Ţara Galilor
nwklexDN-vsqJS6k9.png


fyLyobWH-Gpo9Haxf.png
Italia 3 - 0 Elveţia
buRKTH76-r7XOAb5M.png


Câștigători:

@msTr.
@Teo122
@Emeer
 
poate s-a razgandit si nu a mai vrut sa posteze. Cam greu sa nimeresti un scor corect pentru 50 oup. Macar la pariuri, la scor corect sunt cotele mai mari.

Deci e ghici asta cu scor corect. Sunt sanse foarte mici.

Eu mai degraba as fi pus si 1 X 2 sau cine marcheaza si premii in functie de categoria de pariere: Cine castiga sau egal; Cine marcheaza; Scor Corect.

Dar asta e doar o opinie si stiu sigur ca in viitorul indepartat nu se va implementa ceea ce imi racesc eu gura.
 

adsum

Gunman
Aveți dreptul la o singură postare. Nu aveți dreptul să editați. Dacă ștergeți postarea, nu aveți dreptul să faceți alta.

@EmyLegend si @Emeer sunteți descalificați pentru tentativă de fraudare a rezultatului. V-ați modificat comentariile și ați trecut scorul corect după terminarea meciurilor / afișarea rezultatelor. Nu mai aveți dreptul să participați la acest joc.
 

adsum

Gunman
Cam greu sa nimeresti un scor corect pentru 50 oup.

Cu mai multe oup nimereai mai ușor scorul ? :D După cum am spus deja, probabil că premii consistente vor fi oferite în fazele finale. Dacă puneam variante simple, 1 x 2 , ținând cont de meciuri și de faptul că n-au fost surprize majore, în 2-3 zile am fi epuizat tot bugetul :) Mulți nu înțelegeți ideea de competiție și plecați de la premisa că trebuie să câștigați ceva doar pt simpla participare.

Vă așteaptă curând încă un concurs.
 

Emeer

Gunman
Lasa adsum, la un concurs trebuie sa apara si critici, ba de premiu, ba de cerinte...Asa cum am spus, daca vrei premiu mai bun, joaca la pariuri :D
 

adsum

Gunman
QiW42QiT-rcUSadb8.png
Ungaria 1 - 1 Franţa
04V6zbA6-EoQ0Krck.png


Grhsr8gT-ny8ThRvl.png
Portugalia 2 - 4 Germania
0SofTgVH-02AFhOqC.png


6eDtOume-A5iboq4k.png
Spania 1 - 1 Polonia
hKm3dvB6-Eaw4x6f7.png


Rezultate surprinzătoare azi. Din păcate n-avem niciun câștigător.
 

adsum

Gunman
Și dacă puteați alege mai multe meciuri, erau premiile prea mici.
Și dacă măream premiile, era săracă oferta de pariere.
Și tot așa. Lasă că pe următorul îl facem mai simplu: o să ziceți doar "partikip" și primiți plic de 1000 oup direct în cont, să nu vă mai deranjați cu codurile bonus:njub:
 

adsum

Gunman
ora 22:00
GAWR2Tme-lMFld0Yg.png
Cehia - Anglia
lfoVvLPq-84VqVvfA.png


ora 22:00
GAQDu7jC-UBqwwZje.png
Croaţia - Scoţia
zknbF9U0-SdtYUu92.png


Pariurile pentru aceste meciuri sunt închise!

Ai gresit ora, baiatul meu :))
Anunti ca pariurile sunt inchise cu o ora mai devreme, chiar daca in regulament scrie ca se poate paria pana la inceperea meciurilor si dupa mai stergi si raspunsul prin care incerc sa te atentionez legat de asta. Frumos, gg

29 minute mai exact. Din moment ce a trecut ora în anunț (22:00), nu a greșit cu nimic. Nu putem fi nici noi prezenți non-stop.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus