Casa de pariuri - Discuții

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Decat sa anunte prea devreme/tarziu, poate sa nu anunte deloc. Daca tu pariezi si nici macar nu stii la ce ora e meciul, nu stiu de ce o mai faci. Vei fi descalificat, mare chestie.
 

adsum

Gunman
YDkAzm8k-MXz8lgyU.png
Slovacia 0 - 5 Spania
6eDtOume-A5iboq4k.png


rXAnIK96-MmTWbGDE.png
Suedia 3 - 2 Polonia
hKm3dvB6-Eaw4x6f7.png


0SofTgVH-02AFhOqC.png
Germania 2 - 2 Ungaria
QiW42QiT-rcUSadb8.png


Grhsr8gT-ny8ThRvl.png
Portugalia 2 - 2 Franţa
04V6zbA6-EoQ0Krck.png


Câștigători:

@bitzok
@cozmaliviu
 
Ar fi interesant sa se califice Tara Galilor si sa ii bata pe danezi. Fotbalul se joaca pe goluri. Iar Italia eu zic ca merge mai departe. Nici nu are sanse Austria in fata Italiei.
 

lord ion

West Marshal
Meciurile de azi:


ora 19:00

MkxaoTAN-neUmUb9G.png
Olanda - Cehia
GAWR2Tme-lMFld0Yg.png


ora 22:00

AqUnTDAN-ALa3qyER.png
Belgia - Portugalia
Grhsr8gT-ny8ThRvl.png

cred că ar trebui regândită schema...
părerea mea e să se dea rezultatul la finalul celor 90 de minute.
că dacă se ajunge la penalty, chiar că e gata! nu mai ghicește nimeni un 6-5, 11-10 de exemplu...
ce zici @adsum ?
 
Ultima editare:

adsum

Gunman
cred că ar trebui regândită schema...
părerea mea e să se dea rezultatul la finalul celor 90 de minute.
că dacă se ajunge la penalty, chiar că e gata! nu mai ghicește nimeni un 6-5, 11-10 de exemplu...
ce zici @adsum ?

Rezultatul unui meci e la finalul celor 90 de minute, nu dupa 120 minute... italia austria s a terminat 0-0.. nu 2 1 :)

parca pariurile se fac pana in min 90. Eu asa stiu. Daca gresesc, corectati-ma, domnii profesori ai pariurilor.

Din moment ce n-am specificat asta în anunțul inițial, se iau în considerare și prelungirile, însă fără penalty-uri.


Trebuia să dai un beep și aș fi intrat special pentru tine :D

Tu crezi ca puneam rezultatele alea, aparent abracadabrante, de dragul lui adsum de a-mi sterge postarile?


Probabil urmărești alt sport.
 
Ultima editare:

Mr.Piscot

Trapper
Pai si noi de unde ar fi trebuit sa ghicim ca sunt 120 minute si nu 90 ? La orice casa de pariuri, de cand exista ele, meciurile de fotbal sunt luate in considerare pana in minutu 90, daca un meci s a terminat 0-0, si dupa cele 120 minute de prelungiri 10-10, se ia in considerare 0-0 ca fiind scorul final. Pe ideea asta, majoritatea poate am pus scorul corect pentru cele 90 de minute. Totusi, mergand putin pe ideea ta (pt ca ai anuntat, cam tarziu totusi).. daca finalul meciului in 90 de minute e 0-0, si dupa cele 30 minute de prelungiri ramane tot 0-0, meciul intra la penalty.. meciul nu e terminat inca, meciul si scorul se decid dupa loviturile de departajare.. de ce acel scor nu se ia in considerare :) ? Ori e dupa 90 minute, ori e la final de tot, nu ? (Asta in caz ca e egalitate dupa 120 minute)
 

adsum

Gunman
Scorul după 90 minute a fost 0-0 și nimeni n-a ghicit rezultatul respectiv.
Dacă se ajunge la penalty-uri pariul devine nul .
 

adsum

Gunman
Ținând cont de faptul că erau puțini cei care mizau pe un rezultat de egalitate, iar un scor corect la penalty-uri era greu de prevăzut, schimbarea e in avantajul vostru.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus