Castigarea obiectelor la o munca

  • Autor subiect DeletedUser2854
  • Data de început

DeletedUser2854

Guest
Se poate castiga acelasi obiect de mai multe ori doar din 2 ore
 

DeletedUser2097

Guest
dar tu te referi in 2*2 h,sau in 1*2 h?in 1*2 h nu cred,dar in 4 ore cu siguranta
 

DeletedUser

Guest
si eu am gasit 2 florete, dar in 4 ore lucrate in calupuri de 2 ore. nu vei gasi niciodata mai mult de un obiect (nu produs) daca dai sa lucreze 2 ore.
 

DeletedUser

Guest
Se poate gasi 2 obiecte in 2 ore dar de valore mica.

Eu unu' n-am gasit niciodata si n-am auzit ca cineva sa fi gasit. As si foarte curios sa vad si eu un asemenea raport in urma a 2 ore de munca ce s-au soldat cu gasirea a mai mult de un obiect, indiferent de valoarea sa.
 

DeletedUser

Guest
Eu am gasit in 2 ore la Comert Funda Verde, Bilet partea 2 si Sul de panza
 

DeletedUser

Guest
Eu am gasit in 2 ore la Comert Funda Verde, Bilet partea 2 si Sul de panza

Da,dar sulul si biletul sunt produse care LE CASTIGI la acea munca.Tu ai gasit numa funda verde.
Este imposibil sa se gaseasca 2 sau mai multe OBIECTE in 2 ore sau mai putin.
Este posibil sa gasesti maxim 4 PRODUSE in 2 ore sau mai putin.
 

DeletedUser

Guest
s-ar putea sa fie posibil sa castigi si mai multe dar doarte greu. Daca de exemplu eu bag de 4 ori cate 30 min am sansa sa gasesc 4 obiecte evident nu? Dar asa daca bag cu un singur click 2 ore nu cred ca se poate.
 

DeletedUser

Guest
s-ar putea sa fie posibil sa castigi si mai multe dar doarte greu. Daca de exemplu eu bag de 4 ori cate 30 min am sansa sa gasesc 4 obiecte evident nu? Dar asa daca bag cu un singur click 2 ore nu cred ca se poate.

exact, nu ai cum sa gasesti 2 sau mai multe obiecte in 2 ore de munca
 

DeletedUser

Guest
73603464.png


Mai aveam unu dar l-am sters gasisem un poncho si tot o prastie
 

DeletedUser

Guest
Cred ca poti gasi 2 obiecte odata la 2 ore cu conditia ca un obiect sa fie o haina,un colier,o sapca,o cizma si celalalt obiect sa fie o arma:D
 

DeletedUser

Guest
Nu am ideie.
Eu am avut doar de 2 rapoarte la care am castigat 2 obicte in rest nu prea
 

DeletedUser

Guest
Foarte tare, nu stiam ca se poate gasi mai mult de un obiect per munca, bravos! :P
 
Sus