Castigarea obiectelor la o munca

  • Autor subiect DeletedUser2854
  • Data de început

DeletedUser

Guest
se pare ca e posibil, nu cred ca se chinuia sa faca un fake. sunt convins ca se intampla destul de rar sa gasesti 2 obiecte
 

DeletedUser

Guest
Nu se poate ma :|
Doamne,trebuie sa intre un admin sa va zica...

ei hai ca nu-i chiar o drama daca a facut un fake:) Bravo lui daca l-a facut, de castigat n-a castigat nici el ca nu s-a ales decat c-un obiect din 2 si nici noi ca ne ofticam ca noi n-am fost in stare sa dea peste noi un asa mare noroc :P
 

DeletedUser

Guest
Vezi discuţiile
Nu se poate ma :|
Doamne,trebuie sa intre un admin sa va zica...

daca ma chinuiam sa fac un fake:) puneam niste iteme mai bune ca sa va oftic rau, nu asa.:D.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Alo, domnu', eu am fost ala care ti-a luat apararea, tot pe mine ma scosasi carne de tun?! :D
 

DeletedUser

Guest
Suze greseala mea am editat.
Nu mai am si celalalt raport ca vi-l aratam si pe ala dar era vechi aveam si premium salariu mare.
 

DeletedUser

Guest
eu am gasit si trei la comert pe bune da nu mai am raportu un bilet un sul de panza si un granit:|
 

DeletedUser

Guest
era vorba de obiecte, sulul de panza si biletul sunt produse :P
 

DeletedUser

Guest
se poate

eu am gasit la construieste sicrie sapca maro si prastie precisa

nu mai am raportul
 

DeletedUser

Guest
da, pare-se dupa toate informatiile ca poate fi gasita o arma, de nivel mai mic, si inca un alt obiect, altceva decat o arma. Eh, revenim iarasi...dupa norocu' fiecaruia :P
 

DeletedUser

Guest
daca nu aveti raportul nu mai vorbiti..si eu am gasit sabia lui hernando si un buntline de precizie la 10 minute de culegator de tutun...puneti rapoarte fara fake sa vedem...
EU cred ca e posibil sa gasesti mai multe obiecte la doar un raport...numa trebuie sa ai mult noroc :)
 

DeletedUser836

Guest
omul asta a intrebat:
Se poate castiga acelasi obiect de mai multe ori doar din 2 ore

teoretic e posibil sa gasesti acelasi obiect in 2 ore de munca,dar practic,nu cred ca este cineva care sa gaseasca 2 obiecte(identice)in doua ore de munca....

deci,ady Yo baiat,daca te-ai referit la obiecte nu cred ca ai sa gasesti acelasi obiect de doua ori,dar daca te-ai referit la produse ai sa gasesti maxim 4
 
Sus