Ce aveti in rucsac in momentul asta!

DeletedUser

Guest
da voi le pastrati io le vand pt bani si orcum nu am obiecte valoroase ca sunt level mic
 

DeletedUser2854

Guest
Cum pun de astea.
P.S am citit si eu ce a scris dar nu mi s-a parut limbaj de mess
 

DeletedUser

Guest
sunt pe L1 nati vrea si voi un oras de 4580 puncte este al meu si am 8 locuri libere da nu vrea nimeni sa vin :mad::mad::(:(
 

DeletedUser2854

Guest
Probleme de astea am si io cu orasu de pe lumea 2 dar destul ca derivam complet din topic.
Astea cu orasu trebuie scrise la recrutare lumea X
 

DeletedUser2948

Guest
da levelu vostru imi dau seama eu am doar level 22:P

eu al nivel 21 furam cai;)...deci nivelul ti bun...

si la nivel 21 poti face urmatoarele : defrisare de padure daca ai vigoare, fura cai daca ai pune capcane, mina de argint daca ai comert si pe toate le poti face de la nivelul 20-21 daca ai si iteme pe tine;)
 

DeletedUser2948

Guest
Cum pun de astea.

iti faci cont pe weststats...de acolo de sus din dreapta selectezi lumea...dai la inventarul meu din meniu de jos de tot iei scrisu ala lung( adica ii dai copy ) mergi pe the-west pe lumea selectata...deschizi inventarul...pui scriptu java care l-ai copiat mai devreme in bara pt linkuri si dai enter si inventaru tau ii pe weststats...asa faci si la celelalte lumi numa ca selectezi de sus lumea;)
 

DeletedUser2948

Guest
ia punel si a tau acum sa vedem cum stai...ca ultima data ne-ai speriat:))
 

DeletedUser48

Guest
Inventare mici ?? Hai să vedeți la mine :
inventarl1.jpg
 

DeletedUser

Guest
din pacate am vandut vreo 10 iteme sau mai mult aseara:(:( acum regret ca am vandut caciulita de la mos craciun :(( trebuia sa o pastrez arata frumos

19032616.png
 

DeletedUser

Guest
pai da dar banuies ca ca nu le-ai facut la defrisate nu la taietor de lemne :P
 

DeletedUser2854

Guest
iti faci cont pe weststats...de acolo de sus din dreapta selectezi lumea...dai la inventarul meu din meniu de jos de tot iei scrisu ala lung( adica ii dai copy ) mergi pe the-west pe lumea selectata...deschizi inventarul...pui scriptu java care l-ai copiat mai devreme in bara pt linkuri si dai enter si inventaru tau ii pe weststats...asa faci si la celelalte lumi numa ca selectezi de sus lumea;)

Unde e bara pentru linkuri?
 

DeletedUser

Guest
moama ce ai in inventar chiar ca fac infart ai si palarie de aventurier ai detoate
 
Sus