Ce aveti in rucsac in momentul asta!

DeletedUser

Guest
f_untitledm_6e63b19.jpg

va place????<3W
 

DeletedUser4834

Guest
3x Blana de castor
1 carbune
fes gri
aurul nebunilor
ghete gri uzate
ghete maro uzate
4x tutun
2x ulcior
4x pietre pretioase
10x fasole
1x rola de sarma
pirates5B15D_th.gif
 

DeletedUser

Guest
ti-ar mai trebui si niste cizme maro,ca sunt mai bune decat cele gri:eek:

Chestia e ca eu ma duelez cu arma alba, deci cizmele maro nu m'ar ajuta...
dar bineinteles, am bani la gramada si daca as avea de unde sa le iau, le'as lua, dar din 3 orase cate sunt in alianta nu au aparut nicaieri...
peste o luna o sa fac o tura de shoping si o sa vad atunci cum o sa arate inventarul, acum eu zic ca e destul de bunicel
 

DeletedUser2097

Guest
Chestia e ca eu ma duelez cu arma alba, deci cizmele maro nu m'ar ajuta...
dar bineinteles, am bani la gramada si daca as avea de unde sa le iau, le'as lua, dar din 3 orase cate sunt in alianta nu au aparut nicaieri...
peste o luna o sa fac o tura de shoping si o sa vad atunci cum o sa arate inventarul, acum eu zic ca e destul de bunicel

doar impuscarea e in plus.si nu ai sa fii tu primul care e pe arme albe care le poarta.cand ataci iti iei cizmele de calarie de lux,iar in rest pe cele maro.
si peste o luna?daca acuma ai bani gramada,iti dai seama cati bani vei avea peste o luna?apropo,cati bani ai :D=))
 

DeletedUser

Guest
doar impuscarea e in plus.si nu ai sa fii tu primul care e pe arme albe care le poarta.cand ataci iti iei cizmele de calarie de lux,iar in rest pe cele maro.
si peste o luna?daca acuma ai bani gramada,iti dai seama cati bani vei avea peste o luna?apropo,cati bani ai :D=))

pai mai am un pic si umplu contul (13200) si inca nu am terminat ultima misiune la clasa care imi mai da 5000$
 

DeletedUser2097

Guest
pai mai am un pic si umplu contul (13200) si inca nu am terminat ultima misiune la clasa care imi mai da 5000$

eu tocmai am pierdut ~1800%:(.cu misiunile aste unde trebuie sa il bat pe al cu (,)comoara.l-am atacat cand mai aveam 150 viata :O
 

DeletedUser

Guest
inventar.jpg

cam astea sunt bunurile care le am in rucsac astazi 09.03.2009
 

DeletedUser

Guest
scuze dar esti nebun?Toate itemele?Pai cu toate alea poti face la bani de te saturi!
 
Sus