Ce aveti in rucsac in momentul asta!

DeletedUser

Guest
Eu am o prastie precisa,un pumnal ascutit,o camasa verde,un fes gri ,un poncho galben si o crucie argintie.Nimic din ce am citat nu e cumparat...absolut tot e gasit la munci banale...;):cool:...Sunt norocos:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
de ce as vinde lana, mure si alte prostii care dau cate 1-2 dolari ? nu vreau sa mai patesc sa ajung sa culeg mure la nivelul 50, prefer sa le am in caz ca se cer la alte misiuni.

dupa parerea mea la lvl 50 sau putin mai jos nu o sa iti mai ceara lucrui banale ca langa,zahar etc. asa ca nu prea le vad rostul oricum fa ca mine pastreaza obiectele cand ai nevoie de bani le vinzi si iti iei iteme mai bune ;)

@calin: vad ca a inceput sa ma cunoasca lumea pe aici :D si app e PWG :)) nu PWC...
 

DeletedUser

Guest
la misiunile de nivelul 47 iti cere pastravi, lopata, sunca, la cele de nivelul 49 granit, sarma. misiunile pentru clasa de asemenea cer niste produse obtinute de la munci pe care le faci la nivelul 10. asa ca iti spun eu sigur ca vor mai fi misiuni unde iti vor trebui produse de 2 lei. nu stau in 2 dolari pe care ii pot lua pe o lana sau pe mure. pastrez toate produsele, daca am foarte multe dintr-un anumit tip si au o valoare de vanzare de peste 20 dolari bucata , atunci mai vand din ele.
 

DeletedUser

Guest
la misiunile de nivelul 47 iti cere pastravi, lopata, sunca, la cele de nivelul 49 granit, sarma. misiunile pentru clasa de asemenea cer niste produse obtinute de la munci pe care le faci la nivelul 10. asa ca iti spun eu sigur ca vor mai fi misiuni unde iti vor trebui produse de 2 lei. nu stau in 2 dolari pe care ii pot lua pe o lana sau pe mure. pastrez toate produsele, daca am foarte multe dintr-un anumit tip si au o valoare de vanzare de peste 20 dolari bucata , atunci mai vand din ele.

tu ai prins misiunile pt clasa de caracter la un niv destul de mare de accea ai avut nevoie de obiectele astea ;) daca erai la lvl 10 cand le prindeai nu era la fel
 

DeletedUser

Guest
corect, dar ti se pare normal sa pescuiesti pastravi sau sa pazesti porci la nivelul 47 ? daca ai produsele de cand erai bebelus nu mai ai probleme si nu mai pierzi timp si energie muncind la nivelul 47. quod erat demonstrandum: cel mai bine e sa tii produsele si sa nu le vinzi
 

DeletedUser4834

Guest
si pana la urma produsele chiar daca nu iti trebuie e o sursa sigura de banii la nevoie :)
 

DeletedUser2575

Guest
1XSapca maro
1XFes gri
1XFes verde
1Xfes albastru
1Xfes maro
1XPalarie gri
1Xpalarie de fetru maro
2XImbracaminte verde
1Xponchio albastru
1Xcamasa verde
1XJacheta gri
1XGhete maro uzate
1XGhete negre uzate
1XGhete de pinza gri
1XGhete de munca gri
1XColier indian rosu
1Xcolier indian albastru
1XPapion rosu
6Xaurul nebunilor
3XHarta
1XSa
1Xflinta de precizie:D:D
 

DeletedUser2575

Guest
Am vandut multe din ele..dar mai am cva.



unde pui asta javascript:wsurl = 'http://ro.weststats.com/incoming.php?type=inventpub&i=1&data=';co = '';count = 0;x = Bag.getInstance().items;for(var p in x) {var s = x[p].get_short();var t = x[p].get_type();var c = x[p].get_count_value();if(c > 1) {for (o=0;o<c;o++) {co += t.substring(0, 1) + ':' + s + ',';}count = count + c;}else{co += t.substring(0, 1) + ':' + s + ',';count = count + 1;}}if(count < 1) {new HumanMessage('This script must be ran after the inventory has been opened!');end();}w = Wear.wear;try {co += 'a!:' + w.animal.get_short() + ',';} catch (e) {}try {co += 'b!:' + w.body.get_short() + ',';} catch (e) {}try {co += 'f!:' + w.foot.get_short() + ',';} catch (e) {}try {co += 'h!:' + w.head.get_short() + ',';} catch (e) {}try {co += 'n!:' + w.neck.get_short() + ',';} catch (e) {}try {co += 'r!:' + w.right_arm.get_short() + ',';} catch (e) {}try {co += 'y!:' + w.yield.get_short() + ',';} catch (e) {}try {var cn = $('avatar').textContent.replace(Character.level, '');}catch (e){var cn = $('avatar').innerText.replace(Character.level, '');}co += cn; wsurl += co;wsurl += "&w=" + location.href;document.location.replace(wsurl);end(); ca satzi apara cala tine?
 

DeletedUser

Guest
unde pui asta javascript:wsurl = 'http://ro.weststats.com/incoming.php?type=inventpub&i=1&data=';co = '';count = 0;x = Bag.getInstance().items;for(var p in x) {var s = x[p].get_short();var t = x[p].get_type();var c = x[p].get_count_value();if(c > 1) {for (o=0;o<c;o++) {co += t.substring(0, 1) + ':' + s + ',';}count = count + c;}else{co += t.substring(0, 1) + ':' + s + ',';count = count + 1;}}if(count < 1) {new HumanMessage('This script must be ran after the inventory has been opened!');end();}w = Wear.wear;try {co += 'a!:' + w.animal.get_short() + ',';} catch (e) {}try {co += 'b!:' + w.body.get_short() + ',';} catch (e) {}try {co += 'f!:' + w.foot.get_short() + ',';} catch (e) {}try {co += 'h!:' + w.head.get_short() + ',';} catch (e) {}try {co += 'n!:' + w.neck.get_short() + ',';} catch (e) {}try {co += 'r!:' + w.right_arm.get_short() + ',';} catch (e) {}try {co += 'y!:' + w.yield.get_short() + ',';} catch (e) {}try {var cn = $('avatar').textContent.replace(Character.level, '');}catch (e){var cn = $('avatar').innerText.replace(Character.level, '');}co += cn; wsurl += co;wsurl += "&w=" + location.href;document.location.replace(wsurl);end(); ca satzi apara cala tine?
In tabul cu inventarul deschis:P
 

DeletedUser

Guest
L1 : FES GRI ;
3 X SOMON ;
3 X ZIARE ;
7 X FASOLE ;
7X PORUMB ;
1 X HARTA
MELON DE LUX ;
CAMASA DE LUX ;
DERRINGER ;
Ghete maro cu tinte ;
cal alb ;
Funda maro
Whisky

L2 : Cutit Bowie , Poncho lui clint ; sapca de lux ; Ghete de panza maro ; Sapca gri
2 x Lemne
1 x Ciocan
1 x Portocala


L3 :
4 x steag
brici
 

DeletedUser

Guest
30c2b2x.jpg

:D
 

DeletedUser

Guest
m-am gandit sa ii fac concurenta lui DiM si sa imi cumpar toate itemele din magazin,croitor si armurier...pana acum am doar particele dar cu timpul il voi ajunge...atentie eu ii fac concurenta doar la iteme nu si la obiecte pt ca pe alea leam vandut ;)

69899900.png


ATENTIE!!!
Obiectele sunt dupa o curatenie destul de mareee....am vandut tot ce aveam de mai multe ori ;)
 

DeletedUser2097

Guest
lol,nu ai ce face?daca pastram tot ce am cumparat si gasit pana acum,aveam ditamai sirul de produse si itemi,dar am vandut,ca imi place s fie curat,si sa nu ma incurce tot felul de nimicuri
aaa,si inca ceva:dim a gasit mare parte din ce are in inventar,nu a gasit ;)

edit:asta e pt pwg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2854

Guest
Cum postez inventaru?Acolo zice sa am chenar cu inventaru deschis si sa copiez url ala da unde sa il copiez?
 

DeletedUser

Guest
Cum:D?

cum public si eu :) am copiat ala de pe weststats dar nu reusesc:|
 
Sus