Cele 3 chei

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6384

Guest
Bine geniule,expertule....E incepator nu cred ca tu de la inceput erai expert.


@Ti le da la niste misiuni...Pentru mai multe informatii aici http://ro.weststats.com/

GÉNIU, genii, s.n. I. 1. Cea mai înaltă treaptă de înzestrare spirituală a omului, caracterizată printr-o activitate creatoare ale cărei rezultate au o mare însemnătate; persoană care are o asemenea înzestrare.

Daca consideri ca sunt un geniu...ce sa zic,FELICITARI! :)
Insa nu prea pot sa ma bucur ca am asa discipoli ca tine,da` asta e...Astia ii avem,cu astia defilam! :)

E al doilea offtopic pe care-l faci... la urmatoarea glumita iti iei ban, asa ca sterge-ti frumusel post-urile si abtine-te. Suntem mai relaxati zilele astea ca se apropie Pastele, totusi nu riscati sa abuzati, ma cunoasteti doar. Multumesc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
GÉNIU, genii, s.n. I. 1. Cea mai înaltă treaptă de înzestrare spirituală a omului, caracterizată printr-o activitate creatoare ale cărei rezultate au o mare însemnătate; persoană care are o asemenea înzestrare.

Daca consideri ca sunt un geniu...ce sa zic,FELICITARI! :)
Insa nu prea pot sa ma bucur ca am asa discipoli,da` asta e...Astia ii avem,cu astia defilam! :)

imi place ca stii sa scoti definiti de pe google in loc sa definesti cu propriile cuvinte ! sau nu erai sigur ce inseamna?

ON: cheile se gasesc la misiuni, insa ai nevoie de nivel marisor ca sa iti apara acestea si dupa sa le rezolvi !
 

DeletedUser6384

Guest
imi place ca stii sa scoti definiti de pe google in loc sa definesti cu propriile cuvinte ! sau nu erai sigur ce inseamna?

ON: cheile se gasesc la misiuni, insa ai nevoie de nivel marisor ca sa iti apara acestea si dupa sa le rezolvi !

As vrea sa iti dau o replica,dar din respect pt. Mihai ma abtin! :)
 

DeletedUser

Guest
eu cred ca e Billy's peacemaker, tin minte ca atunci cand s-a implementat misiunea raidul parca, am vazut un admin avand o asemenea arma.
 

DeletedUser8846

Guest
nu va mai c***** atat pe voi....mare parte din cei care au postat aici habar au cu ce se manaca jocul asta si vorbesc deja de a 3-a cheie...ma faceti sa rad
 

DeletedUser7008

Guest
eu cred ca o sa fie un buntline cu aura..deoarece in momentul de fata doar cei cu arma alba sunt in avantaj, asa ca daca ar baga buntlinul ar avea si cei care sunt pe arma de foc avantajul:P
Si vor trai fericiti pana cand vor lesina:P
 

DeletedUser

Guest
daca vreti sa aflati ce arma apare cand ai cele trei chiei de ce nui intrebam pe aimini ei pot sasi bage ce vor la inventar deci pot sa faca rost :)
 

DeletedUser

Guest
mda, ce vorbeau aia pe forumul englez:)) elmer si sp1t faceau o baza de ei... apropo spit, nu vrei sa ne zici si noua unde l-ai gasit, mai bine compatriotilor decat unor straini;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus