Cereri de semnaturi

DeletedUser

Guest
doresc si eu o semnatura care sa fie o stea de serif pe care sa scri sa traitii iar subt ea sa scrie ionut tudorache si subt acest nume 2 pusti incrucisate cu un vultur pe fundal<3W
 

DeletedUser17549

Guest
doresc si eu o semnatura care sa fie o stea de serif pe care sa scri sa traitii iar subt ea sa scrie ionut tudorache si subt acest nume 2 pusti incrucisate cu un vultur pe fundal<3W



Usor de zis cu practica stam mai grew daca ai veni si tu cu o poza bine ar fi nu iti cade nimic.
 

DeletedUser16592

Guest
@cristiiy
merge?...tot nu-mi vine sa cred ca am facut prostia asta:))
 

Atașamente

  • Buletin.jpg
    Buletin.jpg
    28,9 KB · Vizualizări: 40

DeletedUser16592

Guest
@ionutkl

Destul de greu de realizat semnatura pe care o vrei pentru ca sunt prea multe detalii pentru 500 x 100.Daca mai puneam si armele arata hidos...si asa e destul de urata...dar atat am putut eu :whistle:

20qcgie.gif
...asta e varianta buna
 

Atașamente

  • Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    10,5 KB · Vizualizări: 7

DeletedUser5629

Guest
@ionutkl

Destul de greu de realizat semnatura pe care o vrei pentru ca sunt prea multe detalii pentru 500 x 100.Daca mai puneam si armele arata hidos...si asa e destul de urata...dar atat am putut eu :whistle:

20qcgie.gif
...asta e varianta buna

Animatia e ciudatica... apare asa deodata, fa si tu animatie sa dispara sa si apara insigna...

#6666 la Sectiunea de grafica ftw.
 

DeletedUser

Guest
vreau si eu o animatie cu tom si geri cate sa aibe pancarde cu la multi ani si una cu va iubesc
 

DeletedUser5629

Guest
vreau si eu o animatie cu tom si geri cate sa aibe pancarde cu la multi ani si una cu va iubesc

Vorbeste cu cei de la Metro-Goldwyn-Mayer sa-ti faca animatie cu tom si jerry... prea complicat.
Asta daca nu voiai doar textul animat.
 

DeletedUser

Guest
Buna , as dori si eu o semnatura . Doresc ca in ea sa se observe o teava de sniper / ak 47, sa se vada efectul acela cand tragi un glont,si sa exista si un glont in aer ( care e tras de acea pusca). Pe glont sa fie pus numele smiley80 , dar nu vreau sa fie cine sti ce complicat scris numele , sa fie "sculptat" pe glont. Fontul sa sa fie eventual depe campul de lupta. Multumesc ! :shoot:
 

DeletedUser

Guest
Vreau si eu o semnatura despre the west...:whistle: dar singura conditie e sa aiva intr-o parte scris Alex...
 

DeletedUser

Guest
Buna , as dori si eu o semnatura . Doresc ca in ea sa se observe o teava de sniper / ak 47, sa se vada efectul acela cand tragi un glont,si sa exista si un glont in aer ( care e tras de acea pusca). Pe glont sa fie pus numele smiley80 , dar nu vreau sa fie cine sti ce complicat scris numele , sa fie "sculptat" pe glont. Fontul sa sa fie eventual depe campul de lupta. Multumesc ! :shoot:

si nu ne arati si noua o poza cu ce vrei sa apara pe semnatura? de exemplu eu nu ma pricep la arme.. nu stiu cum arata un ak47
 

DeletedUser

Guest
@silviux1

vpvktw.gif


6zy55k.gif


mwcq9x.jpg


lxq9y.jpg


daca iti place mai mult ultima si ti se pare mai interesant cu sclipici imi zici si ii aplicam
 
Ultima editare de un moderator:
Sus