cheia 3

  • Autor subiect DeletedUser17272
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser19885

Guest
Sieu am intre 1557-4651 noroc la jefuitor de morminte si pana acum am gasit zic eu produse foarte valoroase cum ar fi Centura lui Adah Isaacs Menkes; pana de pus in par;cravata de lux,colier de perle,pantalonii in carouri a lui Annie Oakley,peper boxul lui allen,floreta lui athos,dar cheia 3 nu

de ce minti...peper boxul lui allen ,floreta lui athos nu iti pica la 1557-4651 minteste pe altcineva
 

DeletedUser

Guest
Hey

Incerc si eu sa gasesc cheia 3..am 676 puncte de munca, si un noroc de 7125$. Din ce am observat din discutiile anterioare, sansele ar fi cam mici, insa deja nu mai am ce puncte sa mai mut, toate fiind pe motrica. Am ceva sanse sau mai astept sa capat puncte?
 

DeletedUser

Guest
Incerc si eu sa gasesc cheia 3..am 676 puncte de munca, si un noroc de 7125$. Din ce am observat din discutiile anterioare, sansele ar fi cam mici, insa deja nu mai am ce puncte sa mai mut, toate fiind pe motrica. Am ceva sanse sau mai astept sa capat puncte?

cumpara imbunatatiri cu oup sau pepite
 

DeletedUser

Guest
da, mi-am luat deja ceva, dar am doar 760 puncte si 7293$.. cred ca ar fi trebuit sa iau ceva mai mare..
 

DeletedUser

Guest
eu am luat cheia cu 766 pdm la jefuitor, cred ca ai sanse sa pice
 

DeletedUser

Guest
1029 PM la jefuitor de morminte, noroc 7749$, bonus activ.
Dupa 2 saptamani cautand a 3a cheie => nimic.
Totusi am o intrebare, ar fi indicat sa dau serii de munca de 15 minute sau 30 minute in loc de 1h?Ar fi posibil sa pice a 3a cheie in acest fel?
 

DeletedUser12909

Guest
1029 PM la jefuitor de morminte, noroc 7749$, bonus activ.
Dupa 2 saptamani cautand a 3a cheie => nimic.
Totusi am o intrebare, ar fi indicat sa dau serii de munca de 15 minute sau 30 minute in loc de 1h?Ar fi posibil sa pice a 3a cheie in acest fel?

depinde de noroc, eu am gasit-o dupa o sapt cu 794 pdm fara premium din greseala
 

DeletedUser

Guest
Nu cred ca pica la 15 ori 30 minute.
Toate rapoartele cu cheia vazute, sunt la o ora.
Am dat anul trecut vreo 3-4 luni dupa cheia cu peste 7500 valoare de drop si nu am luat cheia.
Acum vreo luna, am facut reskill iar pe motrica si a picat la a 5-a ora. Pdm 1100 si ceva.....
Altceva curios.... Anul trecut am luat foarte multe obiecte scumpe (gen haina de indian ) acum, in doua saptamani, vreo 2 perechi de pantaloni pe la 3k bucata desi eram cu premium pe bulan.
 

DeletedUser

Guest
mi se tot spune ca nu se mai gaseste cheia 3 la negustor ambulant...este adevarat?:huh::huh:
 

DeletedUser20623

Guest
Daca am facut pusca de aur, cumparand cheia 3 este posibil sa cada cheia 3 acu?
 

DeletedUser

Guest
Cineva a gasit cheia 3 la negustor dupa 10 luni de munca, altcineva a gasit-o in prima ora.
Depinde de norocul fiecaruia.

eu am itnrebat daca se gaseste....pt ca mi -sa aspus ca doar la jefuitor mai cade....

ca,cade greu este altceva...deci sa inteleg ca inca se gaseste( ceva in legatura cu ultimul update)
 

DeletedUser

Guest
Cică o data cu ultimele versiuni ( 1.35 sau ceva de genul ) nu se mai poate găsi decât o singura cheie 3!
Sa înțeleg ca In trecut cheia 3 s-a putut găsi de mai multe ori .
Asta am Înțeles din posturile precedente !
Deci , =Trebor= , asta cred ca este răspunsul la ultima ta afirmatie/întrebare !
Spor la joc !
 

DeletedUser

Guest
Cică o data cu ultimele versiuni ( 1.35 sau ceva de genul ) nu se mai poate găsi decât o singura cheie 3!
Sa înțeleg ca In trecut cheia 3 s-a putut găsi de mai multe ori .
Asta am Înțeles din posturile precedente !
Deci , =Trebor= , asta cred ca este răspunsul la ultima ta afirmatie/întrebare !
Spor la joc !

eu am intrebat daca se paote gasi la munca Lucreaza ca negustor ambulant.....:mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
Si eu cred si știu, de fapt, ca se poate, doar daca si norocul peste 7500$ !!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus