Coltul de design

DeletedUser16553

Guest
Are rost sa mai intreb de ce e scris intr-o limba bizara?
Daca pui 2-3 poze una langa alta, fara niciun cod, in asa fel sa arate ca un website nu e bun de nimic, cu o poza nu se face un website.
Vrei psd - ul smekeras? inafara de poza aia din spate cu cerculete si laptop-ul, este facut tot de mine.
Textul este in estona parca ... am luat un fragment mai lung si l-am tradus in alta limba, ca sa fie un text orientativ, daca cineva vrea acel layout se poate schimba textul cu usurinta, e un web design asa de prezentare...
Asa ca acest layout poate fi usor codificat
Oricum, nu m-a asteptam la altceva de la tine, vorbesti asa, doar ca sa nu adormi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Wallpaper-1.jpg

Wallpaper.gif

Wallpaper-2.jpg

siberian-huskey7.gif

Totul este facut de mine tot tot inclusiv scrisul

Te pricepi.. la ripping. Am mai vazut acele poze pe alt website, parca pe deviantart nu mai stiu, si textul strica tot, poate ca daca nu puneaia textul ala te credeau mai multi, but you failed.

There are 2 types of people in the world, those who make their own and those who rip. Nuff said.
 

DeletedUser19023

Guest
Cu design-ul asta m-ai pus pe ganduri... As vrea si eu sa incerc sa fac un nou design la pagina de start the-west. Stiu, stiu nimeni nu o sa o implementeze chestia asta dar imi incerc norocul nu?
 

DeletedUser

Guest
Cu design-ul asta m-ai pus pe ganduri... As vrea si eu sa incerc sa fac un nou design la pagina de start the-west. Stiu, stiu nimeni nu o sa o implementeze chestia asta dar imi incerc norocul nu?

Nu cred ca o sa il implementeze dar poti face de distractie! Incearca niste tutoriale pe youtube.
 

DeletedUser

Guest
Salutare! daca se poate si mie o semnatura :D

Imagine:eek: imagine cu grafica buna :P
de genu avatarului meu :D

dimensiuni standarte pentru semnatura

adaugati in coltul stang sus: EL dorbyd
adaugati undeva pe centru: b00nica bate toba...

puneti si voi un font la alegere :P

multumesc anticipat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5153

Guest
Salutare! daca se poate si mie o semnatura :D

Imagine:eek: imagine cu grafica buna :P
de genu avatarului meu :D

dimensiuni standarte pentru semnatura

adaugati in coltul stang sus: EL dorbyd
adaugati undeva pe centru: b00nica bate toba...

puneti si voi un font la alegere :P

multumesc anticipat
Pfoai, a sa-mi ia zece ani sa decupez chestia aia... :indian:

Huh.... ai editat. Ok, sa vad ce pot face... maine.
 

DeletedUser

Guest
]

la tutorialul asta...de la Step 4 nu mai inteleg...
adica nu stiu cum sa fac.....explciatimi si mie....are leg cu brush-ul....ca ma enervez de acum...nu mai am rabdare:|...si nu imi dau seama

CUM FAC LINIA AIA ca in imagine si sa pot da clik dreapta si sa pot da stroke path( ca nu ma lasa)


EDIT: L-a editat patrat....pff...si acum nu o sa mai aflu raspunsul:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19023

Guest
]

la tutorialul asta...de la Step 4 nu mai inteleg...
adica nu stiu cum sa fac.....explciatimi si mie....are leg cu brush-ul....ca ma enervez de acum...nu mai am rabdare:|...si nu imi dau seama

CUM FAC LINIA AIA ca in imagine si sa pot da clik dreapta si sa pot da stroke path( ca nu ma lasa)

Ce tutorial???? Imi zici si mie?
 

DeletedUser5629

Guest
gta-v-five-logo-v-only.png

Care-mi gaseste si mie un brush/texture/pattern cu acele "dungi" de pe spatiul verde, ii dau o bere.


EDIT: Hehe, am improvizat eu cumva
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
I'm back
QZYXO.png

Se numeste Colourfield

Da, da stiu, e cam random sh*t thrown all over the place, dar a fost fun de fuct.
 
Sus