Confruntarea bandiților legendari - temă de discuții

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Ii poti bate si fara reskill daca ai itemele necesare si stii cum sa le combini. Daca nu din prima, dupa 2-3 incercari. Nu e vorba doar de premii aici, e vorba ca este un mini eveniment dedicat pasionatilor de duel. Si eu i-am duelat pe toti chiar daca nu pot participa. 4fun ;)
 

cozmaliviu

Trapper
Ii poti bate si fara reskill daca ai itemele necesare si stii cum sa le combini. Daca nu din prima, dupa 2-3 incercari. Nu e vorba doar de premii aici, e vorba ca este un mini eveniment dedicat pasionatilor de duel. Si eu i-am duelat pe toti chiar daca nu pot participa. 4fun ;)
daca ai itemele lor upp 5 ii bati cu lejeritate..... :)
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Multi au avut dificultati si la primii 2, esti tu prea bun. Ultimul trebuia sa fie mai dificil, nu avea farmec altfel :)
 

M4rY

Gold digger
Nu e greu deloc, ii ardem ca la mondiale!
Revin la aceasta remarca: Nu e deloc asa simplu cum mi-am imaginat, drept urmare ca pana acum din ce vad pe forum doar 2 au reusit sa ii bata pe toti.
Oricum, foarte frumos concursul, pe mine cel putin m-a ambitionat sa ii bat pe toti desi cred ca deja am cheltuit mai mult decat as castiga din premii :).
Parerea mea e ca pe acelasi schelet de reguli, se poate face un alt concurs mai lung si mai complex putin iar premiile sa contina si gringo. Ar fi o adevarata provocare pentru toti pasionatii de duel si nu numai. Meritam sincer niste premii mai bune :)

Succes tuturor!
 

Benyamyn10

West Sheriff
Membru personal
Revin la aceasta remarca: Nu e deloc asa simplu cum mi-am imaginat, drept urmare ca pana acum din ce vad pe forum doar 2 au reusit sa ii bata pe toti.
Oricum, foarte frumos concursul, pe mine cel putin m-a ambitionat sa ii bat pe toti desi cred ca deja am cheltuit mai mult decat as castiga din premii :).
Parerea mea e ca pe acelasi schelet de reguli, se poate face un alt concurs mai lung si mai complex putin iar premiile sa contina si gringo. Ar fi o adevarata provocare pentru toti pasionatii de duel si nu numai. Meritam sincer niste premii mai bune :)


Succes tuturor!
Multumim pentru feedback si propunere. In afara de ultimul si mie mi se pare relativ ok. Ceva probleme mici cu numarul 5 dar in rest pt un jucator pasionat de duel nu e chiar atat de greu pana la ultimul. Felicitari pentru victorie cu toti cei 6 si speram sa vei reusi si in runda a 2-a :)
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
daca nu castigam la prima categorie adica arme suntem bagati in lista pentru celelalte premii?
Da. Cu cât aveți mai mulți bandiți bătuți (maxim 6 per rundă), cu atât aveți mai multe șanse să câștigați orice premiu, nu sunteti limitați la primele 2.
 
eu nu ma pricep la duel dar pare o idee frumoasa. totusi n am inteles de ce se ofera iteme de 500k ca locu 1 locu 2, restu permiilor mi se par mai ok
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
eu nu ma pricep la duel dar pare o idee frumoasa. totusi n am inteles de ce se ofera iteme de 500k ca locu 1 locu 2, restu permiilor mi se par mai ok
Depinde de lume. Daca le iei pe o lume slab populata unde nu sunt colectionari, probabil nu vor fi scumpe, pe Hawaii sunt minim 10kk, pe Lumea 1 sau Indiana probabil in jur de 5kk. Pe langa asta, sunt extrem de rare, trebuie sa deschizi aproximativ 160 de cufere premium pentru a pica un singur item (Howdah sau Tomahawk de aur). Armele sunt tematice pentru un concurs de duel, chiar daca nu mai sunt relevante la duel, sunt emblematice.
 
Sus