Cu ce echipa tineti?

  • Autor subiect DeletedUser2854
  • Data de început

DeletedUser8674

Guest
Ce imi place de "fanii" catalani care va schibmati dupa cum bate vantu' . Acum majoritatea sunteti fani inter... la vara o sa tineti cucine ia UCL-ul.. Voi nu sunteti fani adevarati...Cand barca se chinuia in cupa uefa sa treaca de sferturi nu tineati niciunul cu ea.. dar deh, acumca e Messi ...

Eu personal tin cu Manchester United , echipa cu traditie , nu ca chelsea si city , si urasc cat se poate de mult pe barcelona...

stiu cum eu
astia daca de ex. joaca echipa lor favorita steaua cu manchester si pierde ei deja hai manchester,daca joaca cu real hai real
asa sunt oameni de astazi
 

DeletedUser

Guest
barcelona
David Villa,Fernando Torres

abia ast transferurile ca poate Barcelona ii cumpara pe Torres si Fabregas cu 100mil

jos Ronaldoooooooo
 

DeletedUser14892

Guest
ronaldo nu e gay e idolul la femei:)))
eu tin cu barcelona
 

DeletedUser

Guest
Barcelona si Liverpool....cand joaca amandoua evident Barcelona
 

DeletedUser

Guest
Barcelona si Steaua.
Ce m-am bucurat cand Barca i-a batut pe Real Madrid cu 5-0!:D
 

DeletedUser2854

Guest
Ce imi place de "fanii" catalani care va schibmati dupa cum bate vantu' . Acum majoritatea sunteti fani inter... la vara o sa tineti cucine ia UCL-ul.. Voi nu sunteti fani adevarati...Cand barca se chinuia in cupa uefa sa treaca de sferturi nu tineati niciunul cu ea.. dar deh, acumca e Messi ...

Eu personal tin cu Manchester United , echipa cu traditie , nu ca chelsea si city , si urasc cat se poate de mult pe barcelona...

Io tin cu cine ia Europa League.
Glumeam
Am vazut cand a castigat atletico europa league cand a eliminat liverpool si m-am bucurat ca puteam sa ii fac in ciuda vecinului meu,si forlan m-a facut sa fiu asa interesat de el cand a dat 2 goluri in finala si a dus Uruguayul in semifinale si a fost desemnat omul campionatului mondian
 

DeletedUser

Guest
Nu vi se pare normal sa tina toti cu Barca?Toti cei care posteaza au in jur de 12 ani,cand au inceput ei sa schimbe de pe minimax pe meciuri,era doar barca,si normal ca mintea lor s-a indreptat spre echipa catalana:)

Eu personal tin cu Chelsea,cu U.Craiova iar in Germania echipa favorita e Bayern Munchen:)
 

DeletedUser8674

Guest
Nu vi se pare normal sa tina toti cu Barca?Toti cei care posteaza au in jur de 12 ani,cand au inceput ei sa schimbe de pe minimax pe meciuri,era doar barca,si normal ca mintea lor s-a indreptat spre echipa catalana:)

Eu personal tin cu Chelsea,cu U.Craiova iar in Germania echipa favorita e Bayern Munchen:)

pai
in primul rand eu de cand aveam 7 ani tineam cu Barca
dar nu stiam ce jucatori are
:D
 

DeletedUser5250

Guest
Io nu tin cu nimeni :)) Mi se pare o prostie microbismu . Am zis .
 
Sus