cufere de otel

DeletedUser

Guest
am deschis ieri 3 cufere de otel. la primul centura lui buntline, la al doilea young ,iar la al treilea jacheta de lux.
e normal sa cada jacheta de lux?adica nu cred ca e rara,o gasesc f usor la croitor
 

DeletedUser17549

Guest
Hai sa fim seriosi cand pe un cufar scrie obiecte rare macar daca nu dau ceva cu aura sa dee ceva +15k +20k nu orice prostie :-j
 

DeletedUser

Guest
am deschis ieri 3 cufere de otel. la primul centura lui buntline, la al doilea young ,iar la al treilea jacheta de lux.
e normal sa cada jacheta de lux?adica nu cred ca e rara,o gasesc f usor la croitor

OFF: off...pepitarii "astea"

ON: da este normal....este posibilitatea mai mare sa gasesti iteme rare ...nu sa gasesti doar iteme rare:tumble:
 

DeletedUser

Guest
nu se multumeste cu 2/3, vrea mai mult... mie mi se pare normal avand in vedere ca pana acum cadeau numai prostii in mare parte
 

DeletedUser

Guest
2/1 nu un raport prea ciudat :cooln: . nu inteleg de ce esti nemultumit.
ma rog poate pentru pepitele alea ce te gandesti acum ca le puteai investi ceva mai bine? nu poti avea un castig faca ceva investitii, si orice investitie presupune un coeficient de risc. presupun ca itemele ti-au cazut in ordinea enumerata de tine (daca pica jacheta in primul cufar nu mai bagai pepitele pe urmatoarele) .cand ai cumparat primul cufar ti-ai asumat un risc . nu te-ai gandit ca acest coeficient de risc e normal sa creasca cu fiecare cufar cumparat consecutiv??.
 

DeletedUser5629

Guest
am deschis ieri 3 cufere de otel. la primul centura lui buntline, la al doilea young ,iar la al treilea jacheta de lux.
e normal sa cada jacheta de lux?adica nu cred ca e rara,o gasesc f usor la croitor

Nu scrie nicaieri ca in cuferele de otel gasesti DOAR iteme rare, un caz unic de pur ghinion a fost cand s-a gasit banderola de cap neagra in otel.
 

DeletedUser20239

Guest
am deschis ieri 3 cufere de otel. la primul centura lui buntline, la al doilea young ,iar la al treilea jacheta de lux.
e normal sa cada jacheta de lux?adica nu cred ca e rara,o gasesc f usor la croitor

Sa stii ca acum cativa ani jacheta de lux era destul de rara rara.Acum parca ati vrea totul pe tava si nu va convine nimic,ii vezi pe toti la lvl 20 cu prastia lui Huck.
Mie mi se pare ca ti-a picat destul de bine.
 

DeletedUser

Guest
Daca te linistete si eu am luat haina de lux la otel. Asa ca...sa nu te mire daca mai pica si tampenii la otel.
 

DeletedUser

Guest
1. nu am jucat cu pepite ,cuferele au fost luate cu munca de la misiuni
2.
Cufăr de oţel
Conţine diverse obiecte rare- scumpe sau ieftine. Este acelaşi cufăr primit inainte de update la bătăliile de fort.

la ce se refera rar? ca jacheta o gasesc in magazin daca vreau. eu nu am fost nemultumit de cufere,intreb daca e normal.
ordinea a fost: cureaua,young si jacheta.
cureaua si young nu se gasesc in orase-obiecte rare, nu am nimic impotriva. dar jacheta o gasesc usor daca vreau..ar trebui explicat mai clar la ce se refera "rar".
 

DeletedUser20239

Guest
1. nu am jucat cu pepite ,cuferele au fost luate cu munca de la misiuni
2.
Cufăr de oţel
Conţine diverse obiecte rare- scumpe sau ieftine. Este acelaşi cufăr primit inainte de update la bătăliile de fort.

la ce se refera rar? ca jacheta o gasesc in magazin daca vreau. eu nu am fost nemultumit de cufere,intreb daca e normal.
ordinea a fost: cureaua,young si jacheta.
cureaua si young nu se gasesc in orase-obiecte rare, nu am nimic impotriva. dar jacheta o gasesc usor daca vreau..ar trebui explicat mai clar la ce se refera "rar".

Daca acolo scrie ca poti primi obiecte rare,scumpe sau ieftine ce nu iti convine?
Ai primit un obiect ieftin.
 

DeletedUser19723

Guest
nu e obligatoriu sa iti pice un obiect rar se poate si ieftine de exemplu stiu pe cineva care a luat bluza gri din cufar de fier
 

DeletedUser

Guest
prin obiect rar presupun ca se refera la cele cu aura si prin urmare poti primi de la ghete din panza de lux sau punalul lui Cody pana la aparatorile lui bill sau cureaua lui will. daca gresesc sa ma corecteze cineva
 

DeletedUser

Guest
...

inainte de 1.35 in cuferele de otel gaseai jim tociti si banderola neagra si nu zicea nimeni nimic , acum deja a inceput sa mai apara cate un item bun prin cufere si lumea face scandal .... :whistle:
 

DeletedUser

Guest
am deschis un cufar de otel si am primit perna. asta e bataie de joc? e normal sa imi cada asa ceva in cufar?
 

DeletedUser

Guest
Dacă scrie că se găsesc sau poți găsi,nu înseamna că găsești neapărat. Dacă scrie pe pachetul de țigări că poți muri,atunci nu înseamnă neapărat că vei muri din cauza țigărilor. Asta e cea mai simplă asemănare prin care pot explica ce vă poate pica la cufere cu obiecte rare. Mai bine luați cufere pe care scrie clar că "se găsesc obiecte cu valoare de peste 5-10 mii" și atunci nu rămâneți cu gurile căscate. Eu de exemplu am fost foarte uimit când la obiecte rare mi-a picat o șa. Era al doilea cufăr cumpărat de mine,și după ce că nici la primul nu am avut prea mare noroc,am rămas cu decizia că dacă omul e curios,tot o să-și cumpere un cufăr și așa o să fac și eu,că sunt curios și de aceea e atât de interesant jocul și n-o să regret niciodată că-mi încerc norocul și am succes doar ocazional. :)
 

DeletedUser

Guest
Este normal eu din 3 cufere am luat doar prosii si imi este ciuda ca unii au mai mult noroc
 
Sus