cufere de otel

DeletedUser

Guest
Ce fericit am fost când am facut realizările de la fort și am primit 2 cufere de oțel... Dar fericirea mi-a fost spulberată a doua zi, când le-am deschis...asta este, știi că n-ai noroc, nu incerci. De altfel, dacă nu riști, nu castigi. Eu zic că n-ai de ce să fii suparat, ți-a picat younger :)
 

DeletedUser20503

Guest
Salut, eu din 4 cufere de otel, pe care le-am deschis ieri, am luat boone si 3 iteme uzuale, precizez ca nu am folosit pepite, doar oup-uri.
 

DeletedUser11966

Guest
o nedumerire am si eu,din descrierea cuferelor la shop,cel de otel pare sa fie totusi mai profitabil decat cel de lux,de ce e mai ieftin?...adica vreau sa zic in lux pica obiecte rare?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
o nedumerire am si eu,din descrierea cuferelor la shop,cel de otel pare sa fie totusi mai profitabil decat cel de lux,de ce e mai ieftin?

stai sati zic parera mea este ca mai profitabil cufarul de luc ... de ce? pai in cuferele de otel cad itm sa zic cam pana in 30k+ rare dar cufere de lux cade exemplu revolverul lui yonger care exemplu pe l5 i 100k+:Ph34r:
 

DeletedUser

Guest
stai sati zic parera mea este ca mai profitabil cufarul de luc ... de ce? pai in cuferele de otel cad itm sa zic cam pana in 30k+ rare dar cufere de lux cade exemplu revolverul lui yonger care exemplu pe l5 i 100k+:Ph34r:

of:cat?????????:O:O:O:mad: pe lumea 6 e 300k pe putin:razz::razz:

on:macar ai luat younger,nu alte minuni ca mine gen perne,pantaloni de piele etc..
 

DeletedUser

Guest
of:cat?????????:O:O:O:mad: pe lumea 6 e 300k pe putin:razz::razz:

on:macar ai luat younger,nu alte minuni ca mine gen perne,pantaloni de piele etc..

ai vazut de aceea e mai bun de mi de ori poate cufarul de lux... oricum in ce de otel sau de fier este sansa mica sa iei ex younger mai bine iei unu de lux si ai posibiliitatea de 50%+ sa iei un itm rar
 

DeletedUser

Guest
in 4 cufare de otel cumparate cu pepite mi-au cazut buffalo bill, blugii lui pat, taskuncha si stetson delux. depinde de noroc:up:
 

DeletedUser11966

Guest
mi-e mi-au picat pana acum billy the kid,harmonica,al swearengen,huckleberry si o pusca cu incarcator de precizie,toate in otel....care a luat lux,spune-ti si voi ce a picat,sa imi fac o idee
 

DeletedUser

Guest
mi-e mi-au picat pana acum billy the kid,harmonica,al swearengen,huckleberry si o pusca cu incarcator de precizie,toate in otel....care a luat lux,spune-ti si voi ce a picat,sa imi fac o idee

foarte bine zis..sa vedem ce cade la lux si ce cade la otel..
intrebare:folositi pepite sau oup?
dati rugaciuni inainte sa deschideti?
 

DeletedUser

Guest
foarte bine zis..sa vedem ce cade la lux si ce cade la otel..
intrebare:folositi pepite sau oup?
dati rugaciuni inainte sa deschideti?

hmm am un raspuns ptr intrebarea ta

eu nu mam rugat... si in plus am deschis cufar de fier si mio cazut:

Aparatori moi de lux pentru picioare

valoare de cumparare:23310
valoare de vanzare:11655

deci depinde de noroc<3W
 

DeletedUser

Guest
am deschis doua cufere de la misiuni, in ambele pantalonii trei sferturi de lux, si nu am postat pe forum :-j
 

DeletedUser

Guest
din:blink: 3 cufare de otel: Wiliam thilgman,Al swargen,george crook:blink::tumble:
 

walllygator

Greenhorn
cufar premium

am luat un cufar premium cu pepite, si am gasit pusca de aur contrafacuta. abea am reusit sa o vand pe lumea 2 cu 5.000$
 

DeletedUser

Guest
am luat un cufar premium cu pepite, si am gasit pusca de aur contrafacuta. abea am reusit sa o vand pe lumea 2 cu 5.000$

In cufarele premium picau iteme foarte bune cand le puteai cumpara de la cadourile de Craciun, cum ar fi tomahawkul de aur, pistolul Howdah, si astea ca zvonuri, ca iteme normale luai lejer Wyatt Earps Buntline, sabia generalului Grant, cureaua cu pistoale a lui William Tilghman, etc. De cand le poti cumpara de la SHOP nu mai se gasesc asa iteme(se da zori cu pusca de aur contrafacuta).
 
Sus