cufere

DeletedUser

Guest
si eu imi cumpar 22 de otele o data si le deschid pt toate o data nu unul azi unu maine etc..ma gandesc ca am noroc mai mare....nu cred eu ca in cele premium pica doar aure..atunci toti ar avea howdak si tomahawk de aur...

ma gandesc ca la 22 otelite deschise la rand pica ceva aure


daca sansa e 33% sa pice howdak sau tomahawk de aur....daca deschid 3 cufere de premium la rand ar putea sa pice direct aceste aure fara sa deschid 10 -20..ca nu am atatia bani.??
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
si eu imi cumpar 22 de otele o data si le deschid pt toate o data nu unul azi unu maine etc..ma gandesc ca am noroc mai mare....nu cred eu ca in cele premium pica doar aure..atunci toti ar avea howdak si tomahawk de aur...

ma gandesc ca la 22 otelite deschise la rand pica ceva aure


daca sansa e 33% sa pice howdak sau tomahawk de aur....daca deschid 3 cufere de premium la rand ar putea sa pice direct aceste aure fara sa deschid 10 -20..ca nu am atatia bani.??

In cufarele premium gasesti decat obiecte de peste cinci mii de dolari valoare de cumparare ca nu pot fi cumparate de la negustorul ambulant sau de la magazinele oraselor, asta ti-o repet necontenit ca sa intelegi ca asa este. Ca sa gasesti secrete/zvonuri trebuie sa spargi in functie de norocul tau atatea cufare premium pana gasesti. Un prieten pepitar a cumparat vreo treizeci de cufare premium si a avut norocul ca pe la al douazeci si cincilea sa-i pice tomahawkul de aur, iar alt prieten tot pepitar care nu avea ce sa faca cu pepitele a cumparat vreo zece si si-a imbogatit pe deplin inventarul picandu-i vreo patru-cinci secrete zvonuri si restul numai aure foarte rare. Retine ca totul depinde de norocul tau.
 

DeletedUser

Guest
dar pr ala al tau care a luat 30 premiumuri.....in fiecare i-a picat cate ceva si in al 25-lea tomahawk de aur,??>>>a


adica in fiecare din ele o aura gen billy,ike.wyat,buff bil..etc |?????
 

DeletedUser

Guest
dar pr ala al tau care a luat 30 premiumuri.....in fiecare i-a picat cate ceva si in al 25-lea tomahawk de aur,??>>>a


adica in fiecare din ele o aura gen billy,ike.wyat,buff bil..etc |?????

On topic: Exact! Numai ca s-a intamplat sa pice si acelasi obiect cu aura de doua ori.
Off topic: Vezi ca ti-am dat add pe Messenger, da-mi accept.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus