Cum se numeste melodia?

DeletedUser2854

Guest
ok deci . E o melodie gen anii 70-80 , era o femeie cred ca era negroteasa d-aia ca avea voce puternica . Am ascultat-o cand au venit aia de la oriflame sa isi faca reclama la noi in scoala .
 

DeletedUser

Guest
astazi am auzit la radio o melodie care e 99% cantata de Sean Paul si un singur vers l-am retinut si anume "Get it on sexy lady",care ma poate ajuta???

EDIT:am gasit-o era Sean Paul - Get Busy
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
deci era o melodie in care unu canta cu pianul si din voce dar mai erau si altii, era unu blond si melodia era ceva genu "im sorry"da nu exact asa
EDIT:am gasit-o
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Era o melodie la radia care avea un vers in refren "we just turn it on" stie cineva cum se numeste?
 

DeletedUser7994

Guest
nu stiu cum se numeste...dar era ceva de genul dance,,,dance,,dance dance(virgula inseamna o pauza)....si nu e lykke ly
 

DeletedUser10567

Guest
Am si eu o mare rugaminte la cei ce asculta praful de pe unele placi de pick-up.
Am ascultat o melodie, doar ultimele 10 secunde din ea, si de-aia nu pot sa caut versurile melodiei. Stiu doar ultimele versuri "I'm gonna rockin' you!". M-as bucura nespus de mult daca m-ati ajuta si raman dator!
 

DeletedUser

Guest
Am auzit astazi o melodie la radio, la inceput striga unu "Fus Ro Dah", stie cineva cum se numeste?
 

DeletedUser8160

Guest
Era o melodie acum 5-10 min la kiss,pentru cine a ascultat poate stie,cu refrenul "te quiero mucho".Stie careva cum se numeste ? In orice caz e o melodie nou aparuta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu mai stiu exact melodia, dar stiu ca in videoclip era vorba despre persoane care se tot cearta, iar unii incep o campanie si arunca biletele cu" iarta, uita " etc. si tot asa. xD Stie cineva cum se numeste?
 
Sus