Despre Crafting

DeletedUser20606

Guest
Imi puteti spune daca sunt duelist pe arme de foc axat in mod egal pe duel si batalii pt fort cu indemanari pe impuscare si aspect(50%/50%) ce ar trebui sa aleg?

Te referi la meserie? Poti alege orice. De preferabil fierar, sa faci arme ascutite , greutati, baionete etc
 

DeletedUser

Guest
salut tocmani am cumparat reteta Marineaza o Friptura si acolo imi arata ca am nevoie de Rom si Salpetru. poate cineva sa imi spuna de unde fac rost de aceste produse va rog. multumesc.
 

DeletedUser

Guest
Pt aventurier FULL COMERT ce imi sugerati sa ma fac? Eu as opta pt mester pielar sau sarlatan ... dar mai mult sarlatan ....Astept Raspunsruri :D
 

DeletedUser

Guest
Pai asa dupa tine ce ai zice... am auzit ca sarlatanu e mai greu de jucat pe el... da din cate vazui e si mai bun .... vreau niste pareri(nu neutre ) .
 

DeletedUser20606

Guest
Pai asa dupa tine ce ai zice... am auzit ca sarlatanu e mai greu de jucat pe el... da din cate vazui e si mai bun .... vreau niste pareri(nu neutre ) .

Banuiesc ca nu stai numai pe comert. Daca mergi pe duel sau fort alege fierar.
 

DeletedUser

Guest
eu sunt duelist pe arme de foc...

Axat pe tintire si ferire.. si am ales sharlatan.. sa pot face tigari sa dau dueluri din toata energia..

Deci nu alegeti meseriile in functie de ce se vorbeste pe aici..

tigari = +7% motivatia de la munci si dueluri (parca asa ceva este)

dupa ce ajung la mai multe puncte de mestesug.. pot prepara si altceva..

Deci cand alegeti o meserie .. ganditi-va sa va fie de folos..
 

DeletedUser

Guest
cum se produce roata dintata placata cu aur la fierar nu exista nici o reteta la nici o munca de craft care sa arate cum se face ?
 

DeletedUser19531

Guest
cum se produce roata dintata placata cu aur la fierar nu exista nici o reteta la nici o munca de craft care sa arate cum se face ?

Drakath9 are dreptate, uite aici dovada cu privire la obtinerea acestei roti dintate:
young.gif
 

DeletedUser17549

Guest
habanero chilis unde pica stie careva ? k am vazut pe delware k patura pt sa io cazut la cineva la rodeo



Drakath9 are dreptate, uite aici dovada cu privire la obtinerea acestei roti dintate:
young.gif


nu merge poza:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19531

Guest
habanero chilis unde pica stie careva ? k am vazut pe delware k patura pt sa io cazut la cineva la rodeo






nu merge poza:)

Acuma functioneaza poza??? S-ar putea ca obtinerea rotitei sa nu mai fie posibila de la nici o munca!!! Din cate am observat patura si coltul cobrei nu mai se gasesc la munci, aceste produse putand fi procurate doar de la magazinul union pacific.
young.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Am si eu 2 intrebari :
Stiti cumva daca la negustor pica si retete peste nivel 350 , sau acestea pica numai in cufere sau munci ?
Caut de foarte mult timp reteta de bucatar nivel 400 :Un peşte înfăşurat în ziar. si nu am gasit-o deloc la piata sau prin cuferele pe care le-am avut . Exista cumva posibilitatea ca aceasta reteta sa lipseasca pur si simplu , ca dezvoltatorii jocului sa fi uitat sa o puna ?
Multumesc celor care vor rapunde !
 

DeletedUser

Guest
nici eu nu am vazut retete 350+la negustor...dar poate ca sunt....dar sunt o multime pe piata...si de 500
 

DeletedUser12000

Guest
Am si eu 2 intrebari :
Stiti cumva daca la negustor pica si retete peste nivel 350 , sau acestea pica numai in cufere sau munci ?
Caut de foarte mult timp reteta de bucatar nivel 400 :Un peşte înfăşurat în ziar. si nu am gasit-o deloc la piata sau prin cuferele pe care le-am avut . Exista cumva posibilitatea ca aceasta reteta sa lipseasca pur si simplu , ca dezvoltatorii jocului sa fi uitat sa o puna ?
Multumesc celor care vor rapunde !

Poti gasi respectiva reteta la negustor si nu exista posibilitatea ca dezvoltatorii sa uite sa o introduca in joc. Reteta respectiva exista pe joc.;)
 

DeletedUser

Guest
Multumesc pentru raspuns . Nu imi ramane decat sa perseverez in cautarea ei .
 
Sus