Deturnari Tren

DeletedUser

Guest
Pro

PRO,dar nu cu 10k ,sa sf bataliei sa se ia maxim 2000$ si maxim 1500ex ,daca reusesti sa faci ceva .
este o idee buna dupa idee mea
 

DeletedUser13088

Guest
CONTRA deoarce cum zici tu banditi atacau trenurile de marfa sau de oameni bogati nu atacau trenuri cu soldati si trenul ala ajunge undeva nu? ar fi mai realista ideea pe care am mai vazuto combinata cu a ta trenul wesului este un mijloc de transport intre anumite locatii si in timp ce te deplazezi catre anumite locuri sa fii atacat de banditi si sa pierzi banii pe care ii aveai la tn dar nu sa fie ceva organizat cum adica te urci intrun tren si stii ca o sa fie atacat doar ca sa te lupti dezvolta mai bine ce am zis eu
 

DeletedUser19272

Guest
Contra, sa mai propus asa ceva, iar dezvoltatorii au luat aceasta idee in considerare acum trebuie doar sa vedem daca o vor implementa sau nu
 

DeletedUser7417

Guest
ar fi mortal sa fiti contra si cand se implementeaza sa fiti tat pe acolo:))
 

DeletedUser

Guest
Desi nu cred ca se va implementa prea curand(prea mult de munca pt admini), ai un PRO, ideea e super.
 

DeletedUser

Guest
PRO
dar pe langa bani ai mai putea sa castigi arme
de exemplu un vagon va fi plin de arme iar la sfarsi cand trenul ajunge la destinatie armele si banii vor fi inpartiti(sau daca trenul este deturna sa fie impartite la banditi)
 

DeletedUser

Guest
Contra
Bani prea multi ,dar daca ar fi un atacator ... ar lua el toti banii :)) Ca asta ar fi ca un duel !
+ca n-ai model de postare
 

DeletedUser13517

Guest
pro-e buna ideea ... dar totusi banditii ar putea sa atace si cand trenul e in deplasare....calare ajung laga tren si urca in el...deobicei banditii nu jefuiau trenul in gara..il jefuiau din mers
 

DeletedUser

Guest
Dupa ce modifici putin suma pe care o transporta trenul, sunt total PRO...asa numai putin :boone:
 

DeletedUser18664

Guest
PRO!!!
Adminii nu mai arunca nici un ochi pe aici?
Prelucrati-o fratilor!
 

DeletedUser

Guest
Eu sunt gica contra ! e prea complicata pt a fi implementata intr-un viitor apropiat . ar influenta mult jocul . e bun asa cum e !
 

DeletedUser21007

Guest
proooooooooooooooooo e extrem de buna fiindca ai o idee originala fiindca nu sa mai propus
 
Sus