Deturnari Tren

DeletedUser

Guest
E buna propunerea dar daca in tren sunt 50 de oameni cum ai vrea ca 10 oameni sa il jefuiasca?

Ai văzut vreodată filme western ??
Normal ca reușesc... De obicei, merg oameni obișnuiți cu trenu' și atacatorii sunt înarmați și periculoși.
Aici e puțin mai diferit, pentru ca cei din tren (apărătorii) se așteaptă la atac și sunt ''înarmați pana în dinți''.

Raman PRO !!!
 

DeletedUser

Guest
Cum era jocul la inceput?

Monoton, doar munci + dueluri si misiuni.

Apoi au aparut forturile si a devenit si jocul mai distractiv + ca playeri stau mai mult on de cand sunt forturile.

Daca apare si ce propui tu deja cred ca se aglomereaza prea tare, dar oarecum ar fi si mai distractiv.

Prontra.
 

DeletedUser

Guest
Haideti fratilor,,dati un pro..ideea e superba. eu unul dau PRO. Ganditiva numai ca..cum sunt turnuri la fort ar putea fi 4 vagoane ( duelist, soldat etc) unde tot asa se vor ocupa locurile..e chiar ingenios.se vor folosi tot armele de fort...iar in loc de steag..seiful in care sar afla acei bani..daca atacatorii tin seiful 5 runde sau 3 runde gandindune ca sunt mai putini vor pimii banii.(aici trebuie miscorata suma fiind prea mare).

Eu votez un PRO..si sper ca adminii sa se gandeasca putin la ideea asta pentru ca ar face jocul mai frumos, si nu pierd nimic daca trimit ideea celor de la inno..eu sunt sigur ca ar fi implementata
 

DeletedUser

Guest
PROE o idee stralucita:D



4. Nu se vor accepta posturi de genul: "e buna sugestia" "nu e buna sugestia" ..etc. Daca aveti o parere despre sugestia in cauza trebuie sa va prezentati argumentele.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Suma de 100.000$ ii prea mult , toti o sa se imbogateasca.sa fie macar cate 50.000$.Aparatorii sa ia un procent din bani ca au pazit prada.Si sa fie o anumita ora din zi cand va trece trenul;)..

In rest st PRO
 

DeletedUser

Guest
CONTRA...deoarece,nu ai forturi?...chiar daca este realist si e grelut de implentat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ideea de baza este buna desi ar complica lucrurile si nu prea creed ca cei de la inno o vor imlementa
PRO
 

DeletedUser

Guest
Logic...PRO,asa va fi mai realist.In fond dorim sa traim in WEST,nu-i asa?<3W:D
 

DeletedUser

Guest
PrO si ce daca e greu de implementat noi dece cumparam pepite? ca sa inbunatateasca jocul
 

DeletedUser

Guest
nu sunt destule prouri pt cei de la innno?oare le-ar placea ideea asta?pe marea majoritate ne-ar face fericiti.
 
Sus