Deturnari Tren

DeletedUser

Guest
....

Pro
Dar am o întrebare: În tren puteau urca oricine la staţii, nu numai aliaţii, şi se plăteau bilete. E posibil să fie trădători în tren?
 

DeletedUser

Guest
Cred ca e o idee buna si cu trădătorii în tren.
Sa scrie la raport ceva de genu' : ''Ai fost examinat de cutare și ești trădător. Ai fost aruncat din tren imediat și nu poți participa la deturnare.'' !!
:D<3W;)
 

DeletedUser

Guest
PRO!!:D Mi se pare cea mai buna idee de pana acuma.Dar mai redu putin din bani ca sa ne-am imbogatii.<3W<3W
 

DeletedUser

Guest
ar fi o idee excelenta.Insa ideea asta va trebui sa treaca priin multe ca sa ajunga la cei de la INNO
.:D ms de PRO-uri :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
PRO , ar fi o chestie destul de interesanta:rolleyes: ,dar cred ca va mai dura ceva pana va fi acceptata
 

DeletedUser16869

Guest
PRO

1. Chiar existau multe deturnari de trenuri.
2. Ar aduce o alta satisfactie jocului (impreuna cu duelurile si luptele pt fort)
3. Cui nu-i place sa castige niste bani :D


E o idee bine gandita, de asta am votat cu PRO.
 

DeletedUser

Guest
multumesc oameni buni :D sper sa iasa ceva din ideea asta :) sa ajunga sa fie pusa in aplicare cum vor cei de la INNO insa sa o realizeze !!! <3W
 

DeletedUser

Guest
___________

PRO castigi bani ar fi bine ca si xp si mult mai mult timp petrecut pe TW:D<3W
 

DeletedUser

Guest
eu nuti zic nimic pt ca : 1. este buna ideea
2. ar face the west complicat
dau contra ( as da pro dar este o idee prea dezvoltata pt the west deja exista lupta pt fort daca bagam trenu devine prea complicat ) o idee foarte buna dar ar face the westul complicat asa ca contra ;)
 

DeletedUser10446

Guest
Am propus si eu ceva asemanator dar producatorii au alta directie pentru joc, nu o sa se implementeze asa ceva. Probabil o sa mai umble pe la luptele de fort.
 
Sus