Diablo 3

  • Autor subiect DeletedUser23060
  • Data de început

DeletedUser2854

Guest
Yep, dar eu nu vreau sa astept juma de an sau chiar un an, cineva de la blizzard a ajungs deja la lvl 60 de mult, inainte de a fii lansat ma rog :|. Athene a ajuns la lvl 60 deja ieri, + ca eu vreau sa joc jocul acum, nu peste 5 luni si atunci foarte prost.

Cumpara ca doar mamica ta te finanteaza .
 

DeletedUser

Guest
S-a spus si despre ps3 ca "nu poate fi modat" si totusi uitati ce s-a intamplat acum.E doar o chestiune de timp pana cand o sa gaseasca cineva o cale.

Cat despre mine,imi e indiferent.Nu am jucat nici diablo 1 si nici 2,si dupa cum vad jocul asta,nu cred ca mi-ar placea.
 

DeletedUser19397

Guest
S-a spus si despre ps3 ca "nu poate fi modat" si totusi uitati ce s-a intamplat acum.E doar o chestiune de timp pana cand o sa gaseasca cineva o cale.

Cat despre mine,imi e indiferent.Nu am jucat nici diablo 1 si nici 2,si dupa cum vad jocul asta,nu cred ca mi-ar placea.

Da ba, da' mai dureaza pana emuleaza serverul.
 

DeletedUser

Guest
Diablo 3 n-o sa fie piratat in urmatoarele 4-5 luni.Caracterele, skill-urile, script-urile, questurile, inclusiv chating-ul sunt hostate pe serverele de la Blizzard, pana nu are cineva acces la acele documente, nu joaca nimeni Diablo 3 piratat, nici macar Single-Player.
Jocul e bestial, sunt la Act II cu un Witch Doctor, lvl 15.

Collectors Edition de azi pe TheFiles (2 zile de la lansare) - deocamdata fara crack.

On: Am testat toate caracterele, cel mai mult imi place Witch Doctor(decat lvl 9), desi la inceput credeam ca voi alege monk-ul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Din pozitia unuia care n-are nici o noima asupra ceea ce inseamna Hack&Slash, nu, nu merita.
Presupunand ca ai o varsta frageda, probabil ca n-ai jucat nici un joc din seria Diablo.
Nu are rost sa-l cumperi.

Nu am jucat mult 2-ul , dar mi-a placut...cred ca il voi cumpara , dar mai incolo
 
Sus