Diablo 3

  • Autor subiect DeletedUser23060
  • Data de început

DeletedUser

Guest
nu costa 300 , costa 180 la playcom si 220 la altex..acolo sun cele mai ieftine

Totusi, nu cred ca merita mai mult de 150 lei, daca nu cumva ai jucat celelalte jocuri, eu am inceput D1 (Stie cineva daca povestea e legata de la un joc la altul)?
 

DeletedUser

Guest
Sa inteleg ca topicul asta nu e destinat celor care-l joaca, sau care l-au cumparat, ci, celor care nu au bani sa-l cumpere, si-l bash-uiesc fara sa-l fi jucat.
Daca asta e menirea thread-ului, eu sustin sa fie inchis.Avem topicul "Gaming" pentru discutii (mostly) inutile despre jocuri.
 

DeletedUser

Guest
Sa inteleg ca topicul asta nu e destinat celor care-l joaca, sau care l-au cumparat, ci, celor care nu au bani sa-l cumpere, si-l bash-uiesc fara sa-l fi jucat.
Daca asta e menirea thread-ului, eu sustin sa fie inchis.Avem topicul "Gaming" pentru discutii (mostly) inutile despre jocuri.

Vreun motiv pentru care ar trebui cumparat jocul ?
M-am jucat de vreo 3-4 ori la 3D Gaming si ,desi imi place acest gen de jocuri, nu mi s-a parut senzational, mai ales la cat "tam-tam" s-a facut pentru el.
 

DeletedUser

Guest
hmm nu e foarte fain mai ales la asteptarile ce le aveam eu.
Dupa cum a fost D2 ma asteptam ca D3 sa fie dumnezeesc+ e foarte usor de terminat
 

DeletedUser

Guest
hmm nu e foarte fain mai ales la asteptarile ce le aveam eu.
Dupa cum a fost D2 ma asteptam ca D3 sa fie dumnezeesc+ e foarte usor de terminat

Cam asa si eu, si am ramas dezamagit.
Oricum, tot este un RPG reusit, dar nu la limita asteptarilor.
 

DeletedUser

Guest
>Foarte usor de terminat.
=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Cati ati trecut de Nightmare?
 

DeletedUser

Guest
Merge pe XP Poffesional cu SP3,Dual core 2.6ghz 2 gb ram?( nu stiu ce placa video am sau cum sa vad ce placa video am)
 
Sus