Bătălie Awesomia Discuții legate de bătăliile organizate la fortul Awesomia

batras

Trapper
Prea tarziu sa atacati awesomia pe diseara fiind ultima zi a eventului de Paste?
a picat nasol finalul eventului.dc era duminica se ataca,asa..trebuia sa-i anunti cu o sapt inainte ca in ultimul timp sunt reactii intarziate din partea staff-ului pe forum.au inceput concediile :))
 

batras

Trapper
La aceasta lupta nu se vor aplica restrictii !!
(acest mesaj este valabil pt lupta de pe L1)


oare de ce ai facut asta??ai luat decizia asta de capul tau sau cum?pt L1 mereu vor trebui impuse restrictii...
nici nu ai declarat lupta de mult timp si deja sunt inscrisi din HONOUR in aparare desi era randul celor din Old sa fie in aparare..
cum draqu faci tu numai belele de genu exact cand trebuie sa fie Old in aparare....
am impresia ca te depasesc cu mult atributiunile astea simple,bogdanele...lasa bre pe altu la butoane dc nu te pricepi ca nu e luna de la D-zeu in care sa nu faci vreo boacana..
 

bogdanell7

West Sheriff
Membru personal
La aceasta lupta nu se vor aplica restrictii !!
(acest mesaj este valabil pt lupta de pe L1)


oare de ce ai facut asta??ai luat decizia asta de capul tau sau cum?pt L1 mereu vor trebui impuse restrictii...
nici nu ai declarat lupta de mult timp si deja sunt inscrisi din HONOUR in aparare desi era randul celor din Old sa fie in aparare..
cum draqu faci tu numai belele de genu exact cand trebuie sa fie Old in aparare....
am impresia ca te depasesc cu mult atributiunile astea simple,bogdanele...lasa bre pe altu la butoane dc nu te pricepi ca nu e luna de la D-zeu in care sa nu faci vreo boacana..

Da, am decis eu de capul meu, e vre-o problema?! E vina mea ca voi nu sunteti in stare sa va organizati si sa va echilibrati luptele?!
Daca tot ma ataci si mereu ai ceva de comentat, cum zicea Sparrow, de ce nu aplici pentru un post de voluntar? Daca esti si acceptat o sa iti las tie onoarea sa ataci awesomia si sa pui restrictii asa cum doresti.
 

batras

Trapper
E vina mea ca voi nu sunteti in stare sa va organizati si sa va echilibrati luptele?!
oare,cand ai vazut tu ca sa echilibrat vreo lupta la awe?asa...de capul jucatorilor? niciodata..nu a fost,nu este si nu va fi pt ca asa e omul,invidios,orgolios pe alocuri,chiar gelos iar expresia SA MOARA SI CAPRA VECINULUI este al 2-lea nume a umanitatii in momentul de fata.
dc iti place sa vezi 80 de oameni in aparare si 40-45 in atac la fiecare lupta la awesomia,nici sa nu mai bagi restrictii pe viitor.
de ce nu aplici pentru un post de voluntar?
sti ce?chiar o sa fac asta si faptul ca este doar voluntariat ma va face sa fiu mandru ca am reusit sa-mi trec nick-ul pe panoul de onoare a celor ce au ajutat,mai mult sau mai putin ,comunitatea aceasta grozava de playeri care iubesc acest joc.
pe viitor,nu o sa mai am nimic de comentat cu privire la comportamentul tau vis-a-vis de cei ce vor un joc,corect,echilibrat si relaxant dar si plin de emotii si stari care sa te faca sa stai in continuare orele pe TW...ca bagi sau nu restrictii ...vaya con Dios...
 

bogdanell7

West Sheriff
Membru personal
oare,cand ai vazut tu ca sa echilibrat vreo lupta la awe?asa...de capul jucatorilor?
Toata saptamana puteti avea lupte alianta x vs alianta y, cand va atacati propriile forturi, poate odata la ceva timp e ok sa mai lasi lumea sa isi aleaga de buna voie unde vrea sa joace si sa nu ii conditionezi.

niciodata..nu a fost,nu este si nu va fi pt ca asa e omul,invidios,orgolios pe alocuri,chiar gelos iar expresia SA MOARA SI CAPRA VECINULUI este al 2-lea nume a umanitatii in momentul de fata.
Ce treaba are toata enumeratia facuta de tine, cu faptul ca merg toti in aparare si nu e echilibru la fort?

dc iti place sa vezi 80 de oameni in aparare si 40-45 in atac la fiecare lupta la awesomia,nici sa nu mai bagi restrictii pe viitor.
Nu am zis ca imi place, tocmai de aceea m-am oferit sa primesc sfaturi in legatura cu restrictiile care se considera a fii cele mai ok in asa fel incat luptele sa fie frumoase si echilibrate, dar cum am zis si mai sus putin, din cand in cand e ok sa mai lasi si oamenii liberi sa vezi, se descurca sa isi faca singuri luptele frumoase? Pot sa aiba initiativa in a echilibra balanta luptei?

pe viitor,nu o sa mai am nimic de comentat cu privire la comportamentul tau vis-a-vis de cei ce vor un joc,corect,echilibrat si relaxant dar si plin de emotii si stari care sa te faca sa stai in continuare orele pe TW...ca bagi sau nu restrictii ...vaya con Dios...
Pai daca sunteti asa multi care vreti un joc corect, echilibrat si relaxant oare de ce nu se reuseste echilibrarea prin conducerea aliantelor?
Se da tactica, se cere inscrierea la fort intr-o anumita tabara si totul ar trebuii sa fie ok.

Sincer daca era un comentariu constructiv chiar nu ma deranja deloc, ba din potriva te apreciam pentru ceea ce faci, dar mereu atacandu-ma in stilul tau caracteristic devine obositor. Tu esti cel care mereu are o problema, cel care mereu are ceva de reprosat si e vesnic nemultumit.

Eu iti doresc bafta si " un joc,corect,echilibrat si relaxant dar si plin de emotii si stari care sa te faca sa stai in continuare orele pe TW"
 
Ultima editare:
Sus