Bătălie Awesomia Discuții legate de bătăliile organizate la fortul Awesomia

batras

Trapper
Te rog sa bagi restrictii pe lumea 1 la luptele Awesomia din weekend, ca nu mai au farmec cand sunt 90 in aparare si 40 in atac la fiecare lupta, pe o parte alianta HONOUR si pe alta alianta Old School, restu merg unde vor ei ca nu are rost sa-i fortam intr-o parte pe cei fara oras/alianta, multumesc anticipat.
intre timp,orasul Blue, a iesit din alianta Old si a intrat in Honour iar dezecilibrul la awesomia,e major.trebuie schimbata putin restrictia ca cei fara orase si orasele fara alianta sa mearga cu alianta Old.incercam si asa sa vedem dc se echilibreaza putin lupta ca altfel,e iar pierdere de timp ca si inainte cand nu erau restrictii...a constatat si viper asta..
 

batras

Trapper
Se organizeaza, acum incerc sa fac conditionarile pe Indiana si pe urma o sa postez anunt si sa dau si atacurile.
pe L1 le-ai lasat aceleasi ca si pana acum?
intre timp,orasul Blue, a iesit din alianta Old si a intrat in Honour iar dezecilibrul la awesomia,e major.trebuie schimbata putin restrictia ca cei fara orase si orasele fara alianta sa mearga cu alianta Old.incercam si asa sa vedem dc se echilibreaza putin lupta ca altfel,e iar pierdere de timp ca si inainte cand nu erau restrictii...a constatat si viper asta..

....de-o sapt,aproape am pus postarea...ce masuri ai luat?
 

bogdanell7

West Sheriff
Membru personal
pe L1 le-ai lasat aceleasi ca si pana acum?


....de-o sapt,aproape am pus postarea...ce masuri ai luat?
1. Nu imi prea place abordarea,oarecum ma tragi la raspundere ?

intre timp,orasul Blue, a iesit din alianta Old si a intrat in Honour iar dezecilibrul la awesomia,e major.trebuie schimbata putin restrictia ca cei fara orase si orasele fara alianta sa mearga cu alianta Old.incercam si asa sa vedem dc se echilibreaza putin lupta ca altfel,e iar pierdere de timp ca si inainte cand nu erau restrictii...a constatat si viper asta..

2. Exact cum ai cerut : cei fara orase si orasele fara alianta sa mearga cu alianta Old
Old School + restul aliantelor + cei fara alianta + cei fara oras vs. Honour + restul aliantelor
 

batras

Trapper
1. Nu imi prea place abordarea,oarecum ma tragi la raspundere ?



2. Exact cum ai cerut : cei fara orase si orasele fara alianta sa mearga cu alianta Old
Old School + restul aliantelor + cei fara alianta + cei fara oras vs. Honour + restul aliantelor

poti s-o iei cum vrei..dar daca acum,cand ti-am atras atentia a 2-a oara,sa faci acele schimbari,ai catadicsit sa rasp,rusine tie,dar dc aiveai in plan de cand am pus postarea dar ai uitat sa ne si anunti,atunci,rusine mie.
 

bogdanell7

West Sheriff
Membru personal
poti s-o iei cum vrei..dar daca acum,cand ti-am atras atentia a 2-a oara,sa faci acele schimbari,ai catadicsit sa rasp,rusine tie,dar dc aiveai in plan de cand am pus postarea dar ai uitat sa ne si anunti,atunci,rusine mie.
Când ai lăsat aici postarea cu a2a atenționare, fortul era deja atacat cu acele condiții implementate. Într-adevăr nu ți-am răspuns ca o să țin cont de ele. Mereu când am primit o cerință legată de echilibrări am ținut cont de ea, exceptând data în care nu s-au putut pune condiționări din cauze tehnice.
 

batras

Trapper
Când ai lăsat aici postarea cu a2a atenționare, fortul era deja atacat cu acele condiții implementate. Într-adevăr nu ți-am răspuns ca o să țin cont de ele. Mereu când am primit o cerință legată de echilibrări am ținut cont de ea, exceptând data în care nu s-au putut pune condiționări din cauze tehnice.
in genere asa ai facut.ai anuntat mereu ca ai facut eventualele modificari,dar in postarea ta de ieri nu ai mai specificat acest lucru,deci...eram in dubii.,de aceea am insistat. thx pt consideratiune si GJ(good job).
 

M4rY

Gold digger
salutare! pentru saptamana viitoare o sa te rog sa mai adaugi o restrictie pe indiana: cei fara oras sa mearga doar cu alianta Equilibrium iar cei ce au oras dar nu sunt din vreo alianta sa mearga cu alianta Old School. Vedem cum merge asa si dupa mai ajustam dupa caz.
 
si pe New York te rog sa bagi restrictie pentru batalia viitoare din 11.02.2024. Prea e haos.....

Uite lupta de astazi 04.02.2024

Sa incercam cu restrictia: orasul Piratii Westului, Musatesti City, Santa Fe pe APARARE si restul oraselor si aliantelor pe ATAC.

Multumesc!

1707074517836.png
 

bogdanell7

West Sheriff
Membru personal
si pe New York te rog sa bagi restrictie pentru batalia viitoare din 11.02.2024. Prea e haos.....

Uite lupta de astazi 04.02.2024

Sa incercam cu restrictia: orasul Piratii Westului, Musatesti City, Santa Fe pe APARARE si restul oraselor si aliantelor pe ATAC.

Multumesc!

O sa incercam ceva de genul :
Piratii Westului + cei fara oras vs restul aliantelor + orasele fara alianta + cei fara oras
salutare! pentru saptamana viitoare o sa te rog sa mai adaugi o restrictie pe indiana: cei fara oras sa mearga doar cu alianta Equilibrium iar cei ce au oras dar nu sunt din vreo alianta sa mearga cu alianta Old School. Vedem cum merge asa si dupa mai ajustam dupa caz.

old school + fara alianta vs. Equilibrium + restul aliantelor + fara oras
 
Ultima editare:

batras

Trapper
bogdanell7,o mica rectificare ca citeste lumea si in final,pleaca tot nelamurita vis-a-vis de restrictia de pe L1...*Lumea 1 : Old School + restul aliantelor + cei fara alianta + cei fara oras vs. Honour + restul aliantelor + cei fara oras*....
 
Sus