Bătălie Awesomia Discuții legate de bătăliile organizate la fortul Awesomia

avi3

Greenhorn
Premii duble duminica ;)
In timpul saptamanii lumea ba nu intra, ba uita sa trimita la fort, doar sunt concediile; asa duminica stie toata lumea ca e programata awesomia.
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Lăsând deoparte miștoul, ca membru al echipei de administrare ar trebui să fi mai rezervat în a face spam pe forum, încă așteptăm anunțul bătăliei de mâine.
Eu cred ca ar trebui ca voi să fiți mai relaxați, observ prea multă încordare care chiar nu iși are rostul. Dacă suntem prea formali, stricți și răspundem rigid nu e bine, dacă facem o glumă din când în când iar nu e bine. Ar trebui acum să te cert și eu că nu ai respectat art. 6.4? :)
E evident că nu se vor oferi drept premii iteme El Gringo la Awesomia, am menționat de nenumărate rânduri în comentariile anterioare, am explicat și că premiile maxime pe care le putem oferi sunt reprezentate de 75 OUP, premii ce se dau deja constant de ceva vreme. Putem face o excepție acum să compensăm premiile ce nu au putut fi date săptămâna trecută și să oferim 150 OUP, dar asta este o excepție de la regulă. De iteme El Gringo nu se pune problema, dar am mai explicat deja aspectul ăsta.

Maine nu avem fort Awesonia?
Anunțul va fi făcut de către persoana împuternicită să se ocupe de Awesomia cât de curând.
 

bogdanell7

West Sheriff
Membru personal
Pe parcursul urmatorului eveniment si anume "Ziua Mortilor" fortul Awesomia o sa fie atacat de doua ori pe saptamana (Sambata / Duminica, ora 21:00)
O sa fie oferite drept rasplata Craite si Obligatiuni Union Pacific.
 
Sus