Bătălie Awesomia Discuții legate de bătăliile organizate la fortul Awesomia

bogdanell7

West Sheriff
Membru personal
a fost adaugata in ambele tabere, pana saptamana viitoare pe vineri daca se decide de partea cui vrea sa joace, as vrea sa fiu instiintat, daca nu o sa fie la liber si ei.
 

batras

Trapper
sapt trecuta ,cand old trebuia sa fie in aparare,ai invocat probl tehnice.dc intre timp le-ai rezolvat,nu crezi ca trebuia sa reiei lupta de maine seara de unde a ramas acum 2 sapt?cu old in aparare?
 

Emeer

Gunman
Recuperam premiile saptamana viitoare. :boone:
De ce nu exista asumare ? Se poate verifica cine a participat si sa i se vireze in cont, asa ar fi corect, dar faceti cu credeti si doriti. Am inteles ca a fost o greseala, nu-i bai, se mai intampla, dar raspunsul tau nu-mi prieste...cum a zis si iulianp poate saptamana viitoare nu pot ajunge.
Dar inteleg ca nu este obligatorie awesomia si ca este facuta special pentru playeri, deci nu este obligatoriu sa o si rasplatiti.
In concluzie, faceti cum doriti, spor !
 

Elmer Fudd

Rabbit Killer
De ce nu exista asumare ? Se poate verifica cine a participat si sa i se vireze in cont, asa ar fi corect, dar faceti cu credeti si doriti.

Cred ca nu esti constient cat timp e necesar sa iei sa faci liste pe toate lumile si sa bagi premii in cont... :) Awesomia nu e obligatorie, cum s-a tot spus. Se mai pot intampla erori... Facem alta, e mult mai simplu pentru toata lumea. Ati fost la fort, ati avut batalie, ati luat recompense... Sa inteleg ca se vine doar pentru ce se da extra ? Parca voiati batalii... :whistle:

PS : Mai bine ne spuneti daca preferati premii duble duminica viitoare sau sa mai facem o batalie in cursul saptamanii cu premii la fel, ca sa stim cum procedam.
 

Emeer

Gunman
Cred ca nu esti constient cat timp e necesar sa iei sa faci liste pe toate lumile si sa bagi premii in cont... :) Awesomia nu e obligatorie, cum s-a tot spus. Se mai pot intampla erori... Facem alta, e mult mai simplu pentru toata lumea. Ati fost la fort, ati avut batalie, ati luat recompense... Sa inteleg ca se vine doar pentru ce se da extra ? Parca voiati batalii... :whistle:
Sunt constient, dar ca sa indrepti o greseala ai nevoie de munca. Stiu ca nu este obligatorie, de asta am si spus ca voi alegeti ce si cum. Logic ca erori si pot intampla. La urmatoarea nu o sa poti oferi 140 oup ca stiu, ca exista o limita, deci nu-i asa mare chestie ca se face alta. Cat despre pentru ce sa vine, sincer pe ny fiind lume moarta mergeam pt ele, mai nou si pe sioux si l1 o fac. Asa cum am zis, nu-i bai, nu este ca si cum trebuia sa primesc ceva si mi s-a facut o nedreptate, doar ca asa cum data trecuta au fost probleme tehnice si fiecare a jucat cum s-a putut se putea explica si acum la fel.
Nu vreau sa para a critica sau ceva de genul, stiu ca nu este intentionat...
Nu cred ca awesomia ajuta sa ai activitate la fort sincer, se termina prea rapid daca nu s-ar pune unele conditii.:D:lol:
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
La urmatoarea nu o sa poti oferi 140 oup ca stiu, ca exista o limita
Si tu crezi ca mai spunea Elmer ca poate da premii duble daca nu putea? :))
Avand in vedere ca nu s-au putut oferi saptamana asta, compensam saptamana viitoare. Fie oferim dublu duminica, fie mai atacam un fort in timpul saptamanii, am putea marti ca pentru maine s-au atacat deja forturi. Alegeti voi.
 

bogdanell7

West Sheriff
Membru personal
Imi cer eu scuze pentru faptul ca premiile nu s-au alocat, nu stiu care a fost problema, ‘netul’ meu, sau a fost o problema generală la inno, o sa investighez situația si o sa incerc sa ofer recompensa celor care au participat la Fort, văzând ca sunt de o asa mare importantă cele 75 oup oferite cadou.
Pana una alta, o seara faina ca doresc ! Si un inceput de saptamana productiv !
 

Benyamyn10

West Sheriff
Membru personal
In concluzie,ne cerem scuze pentru problema intampinata si va rugam sa ne spuneti daca preferati sa facem o Awesomia speciala in cursul acestei saptamani sau doriti sa recuperam saptamana viitoare premiile de ieri. Multumim pentru intelegere si vom face tot posibilul ca sa nu se mai repete aceasta situatie. Asteptam parerile voastre aici.O saptamana frumoasa!
 
Nu e vorba de ce se vrea că oricum nu vă pasă. E vorba că dacă anunțați, să faceți bine să dați și premiile. Nu e corect ca cei ce nu au participat la prima bătălie să primească premiul de două ori. Se putea rezolva dar nu s-a vrut.

Nu știu dacă sunteți conștienți de asta dar da, oamenii în general participă la concursuri pentru premii.

Că îți e mai ușor sau nu, nu e problema jucătorilor că doar nu te-au pus la prășit. Intervine lenea asta e problema …
 
Sus