Bătălie Awesomia Discuții legate de bătăliile organizate la fortul Awesomia

X-viper

West Sheriff
Membru personal
As ataca eu, dar nu pot, imi pare rau. Voi avea grija ca pe viitor sa se atace din timp. Oricum, chiar daca se va ataca mai tarziu, se va muta ora la 21:00.
 

batras

Trapper
Am atacat și am mutat forturile atacate după ora 19:00 pentru mâine (4 noiembrie) la ora 23:00 pentru a putea participa toată lumea la Awesomia să ia premii :)
esti un exemplu de :ASA DA ..poate dai si la altu sa bea dupa tine ,din paharul tau...s.a-l simtim ca munceste cu acelasi patos si daruire pt jucatori si firma ca tine :P
 

bogdanell7

West Sheriff
Membru personal
:))) nu mai pune palma la cur..ca nu e prima si nici a 2-a si nici a 3-a si nici ultima oara cand sa intampla..
Nu e prima data, s-a mai intamplat, o sa incerc sa fie ultima data. :)

pai asa o sa si fie doar ca...cam doarme cine trebuie cand nu trebuie..mereu e cu scz,mereu e pe fuga,mereu uita
Forturile o sa se atace, timp de inscriere o sa fie, nu se va intampla sa fie atacate cu 1h inainte de inceperea lor :)
 

odm

Cowboy
cufarul legendar de ce nu l-am primit?
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Este același buget ca atunci când erai și tu in staff :)
Limitele se aplică pe săptămână, nu pe luptă, iar ce oferim săptămânal însumează echivalentul a 75 oup sau mai mult. Nu mi se pare puțin deloc, având în vedere că și recompensele obișnuite pentru forturi au fost crescute recent.
 

bogdanell7

West Sheriff
Membru personal
Îmi cer scuze pentru întârzierea atacului la awesomia, mă confrunt cu o problemă legată de logarea pe contul inno, se încearcă rezolvarea problemei în cel mai scurt timp posibil. Vă mulțumesc anticipat pentru înțelegere.
 

bitzok

Gold digger
Îmi cer scuze pentru întârzierea atacului la awesomia, mă confrunt cu o problemă legată de logarea pe contul inno, se încearcă rezolvarea problemei în cel mai scurt timp posibil. Vă mulțumesc anticipat pentru înțelegere.
Te rog sa bagi restrictii pe lumea 1 la luptele Awesomia din weekend, ca nu mai au farmec cand sunt 90 in aparare si 40 in atac la fiecare lupta, pe o parte alianta HONOUR si pe alta alianta Old School, restu merg unde vor ei ca nu are rost sa-i fortam intr-o parte pe cei fara oras/alianta, multumesc anticipat.
 

EmyLegend

Gunman
Te rog sa bagi restrictii pe lumea 1 la luptele Awesomia din weekend, ca nu mai au farmec cand sunt 90 in aparare si 40 in atac la fiecare lupta, pe o parte alianta HONOUR si pe alta alianta Old School, restu merg unde vor ei ca nu are rost sa-i fortam intr-o parte pe cei fara oras/alianta, multumesc anticipat.
E grele :/
 
Sus