Discutii-Concurs: "Ţară ţară, vrem PRIMAR"

  • Autor subiect DeletedUser16421
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16421

Guest
Aici se vor purta eventualele discutii cu privire la concursul "Ţară, ţară, vrem PRIMAR"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser593

Guest
Nu imi place modalitatea de vot.
Iar o sa primesc mesaje gen "votati-ma si va dau 10k".
 

DeletedUser

Guest
unde se poate posta ca vreau sa intru in alegerile electorale:P:d
 

DeletedUser23128

Guest
Vot

VOTATI P.M.W.(Partidul maimutelor vestice)! Voteaza vlad zava!

De ce sa votezi acest partid?
Deoarece acest partid v-a revolutiona vestul! Vom inaugura noi autostrazi si vom inventa arma de fort nucleara! Vom inventa cel mai bun produs "Ipadul lui Steve Jobs"! Ce vrei mai mult!

"De doresti un west mai bun, voteaza maimuta acum!"

Votati cei mai bun pentru west!<3W
 

DeletedUser2854

Guest
Votati cu mine si va fac shukari sa moara mama .
 

DeletedUser

Guest
prophet, se poate sa asociem si o poza "electorala" langa text? sau textul in poza ca un pliant?
 

DeletedUser14918

Guest
Nasol cu sistemul de vot.Iara ne umple lumea de telegrame chiar daca au scris la misto cn are "prieteni"va castiga....in rest frumos concurs:))
SERIOUS SAM imi place semnatura ta:):whistle:
 

DeletedUser22773

Guest
Votati partidul MATW daca vreti sa dati **** tuturor adminilor de pe the west care nu au grija de forum si de joc si tuturor playerilor!
Daca ma votati promit sa le trag la **** tuturor!
O **** fericita!
Merit sa fiu votat pentru ca-mi place sa dau **** adminilor!


nici bine nu s-a inscris pe forumul the west si deja o sa fie banat :ras:
 

DeletedUser

Guest
P.N.L= patrat--nahara--lord`ionel :sombrero:
Votați acest partid de masterchefi!
De ce???
Pentru ca voi da la tot poporu bere, câte 100 pepite.. și 15.000$ de căciulă!
Era sa uit! Voi implementa munci noi (fa bere , pune capcane șoarecilor și inventează ceva! (fiecare va da 190 exp și 300$)

Votați P.N.L

Zis si făcut ! :ras:

AAaaaAaaaa
voi introduce noua clasa!!
Vânător
Puncte de munca +50!
In dueluri primești cu 5% mai mult exp!
Primesti 5 oup pe lv!
In bătăliile de fort ai șansa nimerești dublu!
Daunele cresc cu 15% :roll:

VoT P.N.L :up:

Prophet18:
-Este interzisa mentionarea oricarui lider sau membru al unui partid politic sau grupare politica reala sau orice aluzie cu privire la acestia.

Si nu aici se posteaza.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22773

Guest
am observat ca de cand a inceput acest concurs sunt foarte multi nou veniti...ciudat:blink:
 

DeletedUser

Guest
Nimic deosebit...

Citez: Pe data de 10 Iunie, odata cu alegerile locale, si noi vom astepta cetatenii la "urne" pentru a acorda votul de incredere candidatului preferat. Mai precis modul de a desemna castigatorul va fi prin VOT LIBER EXPRIMAT SI SECRET.

Adica cum se va vota totusi, sper ca nu va fi iara serveru plin de telegrame gen, "hai neamule da un vot lu bo$$u dau 10k daca ma votati" ???? ca atunci mai bine ma retrag, ca asa nu are rost, :mad:.. "vot liber exprimat si secret", la asta fac referire, asta e nedumerirea mea :nesigur:
 

DeletedUser16421

Guest
Votarea se va face prin intermediul unui Poll. Iar numele votantilor va ramane secret.
 

DeletedUser

Guest
Am o propunere:Ce ar fi daca in ziua votului s-ar organiza un fel de dezbatere intre candidati ?Adica un moderator face un topic si il inchide,pune o intrebare si peste 5 minute il deschide ca sa puna candidatii raspunsurile,apoi il inchide la loc.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus