Discutii-Concurs: "Ţară ţară, vrem PRIMAR"

  • Autor subiect DeletedUser16421
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser23060

Guest
Din nou decizie proasta.

Iar o sa fie voturi pe interese.

Daca X pune pe alianta link-ul sa il voteze, Y il voteaza fara sa citeasca alte post-uri...

Cel mai bine era sa fie un juriu format din admini :hmf:
 

DeletedUser

Guest
Candidat: miky1025.
Partidul din care fac parte: :)Smecherii Vestului:)

"Smecherii sa triumfe, pentru ca ei va pot face surprize!"

Va promit voua, alegatorilor, ca voi construi muuulte forturi, voi face orase unde nu exista taxe si ii voi pedepsi pe cei ce ii dueleaza pe cei cu hp mic!

Votati-ma! :ras:
 

DeletedUser23128

Guest
Votatima

vlad zava-->CANDIDAT AL P.M.W. (Partidul Maimutelor Vestice)

"De doresti un west mai bun, voteaza maimuta acuma!"

Promisiuni:
-Pusca de aur va avea daune duble si se va gasi la magazin
-Va fi introdusa o noua reteta:Shaorma cu de toate
-Orice oras va avea o shaormerie si o berarie
-Vor fi adaugate casatorii
-Daca voi iesi primar voi deshide noi drumuri
-Voi inventa arma de fort nucleara si
-Cel mai bun produs "Ipadul lui Steve Jobs"-20 pct viata:20 conducere; 20 impuscare

VOTATI VLAD ZAVA CA PRIMAR! CE MAI BUNA ALEGERE!<3W
 

DeletedUser

Guest
hoo baietii,ca mai e pana laa alegeri.:))
pana pe 10 iunie,nu o sa isi mai aduca nimeni aminte ca voi strigati pe'aci ca voi sunteti cea mai buna alegere.
plus caa,asta e un concurs gen "cel mai pupular sa castige". o sa triumfe primarii oraselor de top,aia cu banet muult si jucatorii vechi.:ras::ras:
 

DeletedUser16421

Guest
Acest topic este destinat strict discutiilor cu privire la concurs. Nu inscrierilor.
 

DeletedUser

Guest
O modalitate de a nu trisa

daca se poate,sa va uitati prin logouri si sa vedeti cine da pe chat sau pm "votati-ma ca va dau nush ce" "votati-ma" etc,asa cei cu prieteni o sa castige mereu si o sa iasa iar scandal,deci va rog ca pe data de 10 sa va uitati prin logouri iar cei care spameaza cu votati-ma sa fie descalificati automat
 

DeletedUser16421

Guest
daca se poate,sa va uitati prin logouri si sa vedeti cine da pe chat sau pm "votati-ma ca va dau nush ce" "votati-ma" etc,asa cei cu prieteni o sa castige mereu si o sa iasa iar scandal,deci va rog ca pe data de 10 sa va uitati prin logouri iar cei care spameaza cu votati-ma sa fie descalificati automat

E campanie electorala. Acest concurs permite fiecarui jucator sa isi promoveze candidatura in cadrul jocului. Dar totusi e printre foarte putinele concursuri care va avea acest sistem de alegere a castigatorilor. Incercam sa fim cat mai apropiati de realitate.
 

DeletedUser

Guest
Votati-ma !!!! Vostati PIW ( Partidul International al WEST-ului ) ! Orice Vot Coonteaza !
Motto-urile Mele : " Lupt pentru tine ! "
" No WEST , No Life !!"
Toate visele vor deveni Reale !!!!!
Aplicatia mea la pagina Zece.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
2o391.jpg
 

DeletedUser

Guest
Votati partidul gloante si porumb!!!! Votati pgp daca vreti sa aveti in west mici si bere !!!! Votati un primar alcoolist si cu frica lui dumnezeu!!
 

DeletedUser

Guest
E campanie electorala. Acest concurs permite fiecarui jucator sa isi promoveze candidatura in cadrul jocului. Dar totusi e printre foarte putinele concursuri care va avea acest sistem de alegere a castigatorilor. Incercam sa fim cat mai apropiati de realitate.
frate degeaba ne-am bagaat in concurs,sincer...ce conteaza ce discurs are?eu imi invit 200 de prieteni sa ma voteze chit ca am un discurs de...nu se face asa,daca votezi,votezi dupa merit nu dupa prieteni
 

DeletedUser2854

Guest
frate degeaba ne-am bagaat in concurs,sincer...ce conteaza ce discurs are?eu imi invit 200 de prieteni sa ma voteze chit ca am un discurs de...nu se face asa,daca votezi,votezi dupa merit nu dupa prieteni

Asa va fi mereu cand userii voteaza . Insa nu imi pasa eu m-am bagat sa scriu ceva la panarama nici macar nu cred ca o sa castig . Si asa toate sunt plictisitoare si toti fanaticii zic d-alea cu toti primesc bani si pusca de aur .
 

DeletedUser5250

Guest
hoo baietii,ca mai e pana laa alegeri.:))
pana pe 10 iunie,nu o sa isi mai aduca nimeni aminte ca voi strigati pe'aci ca voi sunteti cea mai buna alegere.
plus caa,asta e un concurs gen "cel mai pupular sa castige". o sa triumfe primarii oraselor de top,aia cu banet muult si jucatorii vechi.:ras::ras:

Adica eu o sa castig.
 

DeletedUser14918

Guest
E campanie electorala. Acest concurs permite fiecarui jucator sa isi promoveze candidatura in cadrul jocului. Dar totusi e printre foarte putinele concursuri care va avea acest sistem de alegere a castigatorilor. Incercam sa fim cat mai apropiati de realitate.

De frauda electorala ati auzit?...Apropo dau 10k pentru un vot:P
 

DeletedUser21911

Guest
Stiri de ultima ora

Sa stiti ca nu se pot da bani sau ieftini pepite. Nici codurile si nici cufere gratis nu pot fi date in schimbul voturilor.
 

DeletedUser

Guest
Ohh, eu doar am zis ce as face eu, daca as fi primar, si daca ar fi posibil. :D Nu am zis nicaieri ca voi face lucrurile astea, ci ca le-as face. N-am promis bani sau aure, nici pusti de aur sau seturi de echipament. Am scris noaptea tarziu cateva idei, desi mi-au venit dupa multe altele. :) Nu sunt popular in joc si probabil nici nu o sa castig. Dar mi-am dat interesul ca sa vad ce iese. Nu ma intereseaza asa mult pepitele, dar cum vad ca majoritatea promit ieftinirea lor, daca as putea, as da 2% sanse de gasire pepite la Exploatare de aur. :) :up: Asadar.. hai sa votam cu cei mai buni. Eu nu am favoriti. ;)
 

DeletedUser21911

Guest
da ideea cu pepitele e foarte buna. Sau mai inventezi tu o munca: Cauta bani in fantani, unde ai 1% sanse de a gasi 1 pepita :)
 

DeletedUser

Guest
Yeap.. Dar m-am gandit ca sansa de 1% e chiar prea mica. Ce poti face cu o pepita? Ca sa aduni de un bonus de caracter iti ia mii de ani.. :d
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus