Discutii Construire duelist

  • Autor subiect DeletedUser2948
  • Data de început

DeletedUser12909

Guest
Aici zic ca e cam fail buildu':blink:
N-ai deloc viata,iar daca te ataca un nene care are Super-onfesivu' te ia dr@cu' ca-ti da peste 700 damage si te lesina din cateva lovituri...
Am vrut si eu sa incerc buildu' pe Colorado...Si care ma atacau ma si bateau:blink: si diabia reuseam sa mai castig cate un duel-doua cu mica diferenta intre damage...

m-o lesinat un muncitor cu bildul ala, mi-a dat 320 iar eu 46
 

DeletedUser12402

Guest
m-o lesinat un muncitor cu bildul ala, mi-a dat 320 iar eu 46

lol .
Problema la build e ca nu are deloc viata...iar pe la nivel 120 fara haine si fara nici un punct de indemanare pe Puncte de viata sau de atribut pe Putere,viata ar ajunge undeva pe la...1300(cred)Asa te ataca 2 nebuni care n-au ce face si te lesina...La soldat ajungi mai bine cu viata...Iar daca incepi de la nivel mic cu buildul asta ajungi sa te c*** pe tine ca nu prea ai munci cu noroc sau experienta decat daca pui impuscare de la inceput .
 

DeletedUser

Guest
la caracter distrugator v2 ... 185 este cu tot cu 135 dexteritate?

si kod, ai putea la distrugator v2 sa faci cu procente? te rog eu frumos... ca pana fac 120 mai ii...
 

DeletedUser

Guest
care caracter este mai bun cel super-ofensiv sau cel distrugator???

sau care din caracterele prezentate de kod da cele mai mari daune????

va rog sa imi raspunda cineva care chiar stie nu oricine
 

DeletedUser2948

Guest
care caracter este mai bun cel super-ofensiv sau cel distrugator???

sau care din caracterele prezentate de kod da cele mai mari daune????

va rog sa imi raspunda cineva care chiar stie nu oricine

Distrugator v2 putin modificat... Pui doar 135 impuscare peste dexteritate, iar cu restul de 50 puncte ramase pui 30 in ferire si 20 in aspect. ;)
 

DeletedUser19067

Guest
Este bun caracterul ofensiv pe o lume noua(ex: El Dorado)?
Ai spus ca nu il recomanzi pe o lume noua. De ce?
 

DeletedUser

Guest
kod, help me !!
am un caracter pe beta, duelist, lvl 62
am folosi reskill-ul si am 69 de atribute si 205 indemanari pe care le pun cum vrau.

fara nicio indemanare (doar cu hainele de duel), arata cam asa:
frluf.png


deci am 205 indemanari si 69 de atribute.

vreau sa stiu cum sa pun atributele/indemanarile ca sa imi iasa un super-ofensiv reusit, tinand cont ca aspectul nu mai valoreaza asa mult (deci mai putin aspect).
sunt pe arma de foc.

nu vreau in procente, doar numere fixe !!


dau o bere :d


edit: și ceva viata.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
la buildul cu 45% ferire 55% aspect ce imbracaminte sa aleg? camasa galbena sau albastra?
 

DeletedUser2948

Guest
kod, help me !!
am un caracter pe beta, duelist, lvl 62
am folosi reskill-ul si am 69 de atribute si 205 indemanari pe care le pun cum vrau.

fara nicio indemanare (doar cu hainele de duel), arata cam asa:
frluf.png


deci am 205 indemanari si 69 de atribute.

vreau sa stiu cum sa pun atributele/indemanarile ca sa imi iasa un super-ofensiv reusit, tinand cont ca aspectul nu mai valoreaza asa mult (deci mai putin aspect).
sunt pe arma de foc.

nu vreau in procente, doar numere fixe !!


dau o bere :d


edit: și ceva viata.

Super-ofensiv? Hmmm... Pai baga full dexteritate, 150 aspect cu bonus, 120 tintire cu bonus, iar restul pe ferire :-?
 

DeletedUser

Guest
Super-ofensiv? Hmmm... Pai baga full dexteritate, 150 aspect cu bonus, 120 tintire cu bonus, iar restul pe ferire :-?

are ceva daca bag doar 100 aspect, si din restu de 50, bag ceva viata, si mai multa tintire si ferire ??
 

DeletedUser

Guest
la un lvl 50 cam ce build ar fii mai bun pe arma alba sau de foc?as vrea sa fie unul bun si pe atac si pe aparare.cam cum ar trebui sa arate si ce haine sa folosesc?
 

lord ion

West Marshal
oameni buni, kod nu poarta chilotii peste ciorapii strimti de dama...
deci nu e superman...
cum face el teste pe diverse build-uri. asa puteti face si voi...
ceea ce v-a dat e de ajuns...
 

DeletedUser2948

Guest
oameni buni, kod nu poarta chilotii peste ciorapii strimti de dama...
deci nu e superman...
cum face el teste pe diverse build-uri. asa puteti face si voi...
ceea ce v-a dat e de ajuns...

Pai nu, e mai rau. kod e Chuck Norris :))
 

DeletedUser17140

Guest
Buildul ofensiv e bun si in defensiva.


Am incercat cel ofensiv si ...waw...doar dueluri castigate.
A doua zi ma trezesc ca iau duel...si ghiciti...Am castigat..doar cu full carisma.35% ferire si restul aspect.
 

DeletedUser

Guest
am si eu o intrebare dc caracterul blindat nu are nevoie de impuscare?
 

DeletedUser2948

Guest
am si eu o intrebare dc caracterul blindat nu are nevoie de impuscare?

Nota: La exemple nu am mai pus si bonusurile care il ofera echipamentul. Nu imi dati PM-uri intrebandu-ma de ce nu am pus impuscare/vigoare la caracterul tanc si ofensiv.
 

DeletedUser

Guest
am si eu o intrebare dc caracterul blindat nu are nevoie de impuscare?

Pai.... tu la caracterul blindat, ai mai multe puncte pe culoarea aia rosie la indemanare? ori ai mai multe la culoarea albastra?

Ideea este: esti defensiv (daca iti zice ceva termenul) Ori impuscare, tine de postura ofensiva in procente interesante.

Si nu cred ca ai avut o intrebare... Ai vrut sa ne demonstrezi ca nu esti in stare sa citesti si sa retii anumite texte expuse anterior.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus