Discutii Cronicile din Noobland

  • Autor subiect DeletedUser9859
  • Data de început

DeletedUser20997

Guest
Când faceţi şi voi un nou capitol? Vă rog frumoooos
okay.png
 

DeletedUser13213

Guest
Rege urmatoarea cronica sa o numiti 'Patrat se intoarce' actiune totala impreuna cu liliacubaci (lordion):boone: sau 'Legenda continua' sti tu cu personaje in chiloti ce se cred eroi:up:
 

DeletedUser

Guest
Mai, daca tot nu mai continuati, pot sa fac eu episoade?
Chiar imi place sa povestesc...mă descarc si destind...chiar am imaginatie...
Daca vreți, voi 2 sau 3 ( eu știu doar se SS-adică Serious Sam-si rege1 dar daca mai sunt si alții, sa nu se supere...) sa imi comunicati prin PM care este tema urmatorului episod...
Ok?
Spor la joc!
 

DeletedUser

Guest
Cred ca o sa fac maine un episod nou,ca e weekend si am timp.
 

DeletedUser

Guest
Vreau si eu sa fiu in povesteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :d
 

DeletedUser

Guest
Intai sa continuam sirul povestii si apoi primim propuneri si de la altii care vor sa scrie in poveste.
 

DeletedUser

Guest
Pentru Noobland:bdbdam,bdbdam,bam

Intai sa continuam sirul povestii si apoi primim propuneri si de la altii care vor sa scrie in poveste.

Ma nu multi vor sa scrie ci multi vor sa apara rege1 sa ti minte asta,si asta a fost spusa de ''soldatu si de alex'':bdbdam,bdbdam,bam.
Am ceva de zis despre toata lumea:
AndreiGhita cate ore ai cultivat cartofi pe The West
Triunghi,mai fate spatial,de la patrat la cub,ca asa-i in minecraft daca vrei sa-l faci asa
Lord ion cand iesi la pensie din postul de director din Noobland
DarKse data viitoare sa stai mai mult mort pe jos si fara ajutor.Cum nu teau ajutat lord ion camion sau pion si triunghi
DanyPistolaru cum e in epoca antica,ce apa vinde leonidas,iti va lua taicatu un ipad 2
Geia vei mai fi animal nocturn,de vei transforma in diurn.si ai grija cu constipatu englezu si cu grasanu
Grasane de ce nuti iei cantina acasa
Constipatule de ce nu dormi langa-un veceu
Englezule nu stim toti engleza
Pandau iei multe laude pentrun popandau
Rege1 sa mai faci povestiri cu Sam Serious
Recreef cum e sa fi cameraman
Ceilalti din grupa lui Andrei Ghita sa nu mai stati in ban si sa fugiti cu Dany Pistolaru
Hai Sa Spammam,tu faci pe aia sa spameze si Dany Pistolaru ti-a murdarit debaraua
Nahara cum ma esti alergica la scortisoara si aproape iai spus lui lord ion ca bei cafea cu scortisoara

Rege 1,Ady si Sam Serious sa faceti asta in continuare
Mult succes la povestiri dar si la glume
Si adio tuturor si asta am spus eu ''Al3x4Soldatu''
Si succes daca o sa mai vina nobby in noobland daca o sa mai fie loc
Dany Pistolaru sa sti ca chiar tu esti distractia nooblandului,da ma enervez ca din cauza ta a trebuit sa invatat despre Calea Lactee

Adio la toti si sa nu uitati sa fiti ''destepti'' nu ''prosti'' mereu.Eu jefuitorul::Ph34r:
Si bravo The West<3W

O sa va omor pe toti astas eu::Ph34r: O sa te omor intai pe tine triunghi apoi
pe ceilalti,cam asa:shoot:

-----------------------------------
Predati-va
 

DeletedUser2854

Guest
Ma nu multi vor sa scrie ci multi vor sa apara rege1 sa ti minte asta,si asta a fost spusa de ''soldatu si de alex'':bdbdam,bdbdam,bam.
Am ceva de zis despre toata lumea:
AndreiGhita cate ore ai cultivat cartofi pe The West
Triunghi,mai fate spatial,de la patrat la cub,ca asa-i in minecraft daca vrei sa-l faci asa
Lord ion cand iesi la pensie din postul de director din Noobland
DarKse data viitoare sa stai mai mult mort pe jos si fara ajutor.Cum nu teau ajutat lord ion camion sau pion si triunghi
DanyPistolaru cum e in epoca antica,ce apa vinde leonidas,iti va lua taicatu un ipad 2
Geia vei mai fi animal nocturn,de vei transforma in diurn.si ai grija cu constipatu englezu si cu grasanu
Grasane de ce nuti iei cantina acasa
Constipatule de ce nu dormi langa-un veceu
Englezule nu stim toti engleza
Pandau iei multe laude pentrun popandau
Rege1 sa mai faci povestiri cu Sam Serious
Recreef cum e sa fi cameraman
Ceilalti din grupa lui Andrei Ghita sa nu mai stati in ban si sa fugiti cu Dany Pistolaru
Hai Sa Spammam,tu faci pe aia sa spameze si Dany Pistolaru ti-a murdarit debaraua
Nahara cum ma esti alergica la scortisoara si aproape iai spus lui lord ion ca bei cafea cu scortisoara

Rege 1,Ady si Sam Serious sa faceti asta in continuare
Mult succes la povestiri dar si la glume
Si adio tuturor si asta am spus eu ''Al3x4Soldatu''
Si succes daca o sa mai vina nobby in noobland daca o sa mai fie loc
Dany Pistolaru sa sti ca chiar tu esti distractia nooblandului,da ma enervez ca din cauza ta a trebuit sa invatat despre Calea Lactee

Adio la toti si sa nu uitati sa fiti ''destepti'' nu ''prosti'' mereu.Eu jefuitorul::Ph34r:
Si bravo The West

O sa va omor pe toti astas eu::Ph34r: O sa te omor intai pe tine triunghi apoi
pe ceilalti,cam asa:shoot:

-----------------------------------
Predati-va
M-am chinuit sa citesc si mi-am adus aminte ca si eu am facut un capitol :ras: .
 

lord ion

West Marshal
Lord ion are plin de murdarie din cauza oualor stricate aruncate de pandau.Pistoalele lui erau pline de oua si nu le putea folosi.S-a dus sa il bata pe pandau doar cu pumnii,dar acesta fugea ca nahara dupa o cutie de scortisoara.

tu ai impresia ca mie mi-e frica de 3/10 oua stricate de-ale lui pandau? :ras::ras::ras::ras:
 

DeletedUser

Guest
tu ai impresia ca mie mi-e frica de 3/10 oua stricate de-ale lui pandau? :ras::ras::ras::ras:

Ouale erau de la Cornu,pana si eu ma tem,nu-i o rusine. Doar ca Bombonel daca tot umbla pe la tribunal facand recurs in speranta ca va primi mai multi ani de petrecut cu Bebita Sapunaru si toti prietenii lui,nu a mai avut cand sa le numere si s-au stricat
 

lord ion

West Marshal
Ouale erau de la Cornu,pana si eu ma tem,nu-i o rusine. Doar ca Bombonel daca tot umbla pe la tribunal facand recurs in speranta ca va primi mai multi ani de petrecut cu Bebita Sapunaru si toti prietenii lui,nu a mai avut cand sa le numere si s-au stricat

MINTI! RUSINE SAM! CREDEAM CA ESTI SERIOUS...
toata lumea stie ca oolele de la Cornu au fost numarate de 2 comisii ministeriale, 6 parlamentare, 10 echipe de procurori si nu se stie citi judecatori...
NU LIPSEA NICI UN OU!
deci povestea ta nu tine, avind in vedere ca pandau arunca cu oo contrafacute!
made in china!

deci nu ne retragem, nu ne predam! [noi adminii]

edit: SI, RUSINE PANDAU! sa arunci cu oua stricate contrafacute... nu se face asa ceva... puteam sa ne imbolnavim...
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
Oricum corect lord ion puteau sa fie contrafacute,da nu stii ces alea povesti:adika nus reale sa stii asta

apropo pot eu sa ma ocup de urmatorul capitol

ady yo bayat u miai dat ideea asta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ady yo bayat u miai dat ideea asta

Daca faci si tu ca tolomacul de ady yo baiat sa scri replicile fara sa mentionezi personajele apoi sa ai impertinenta crasa sa spui "dati-va si voi seama care sunt personajele" mai bine lasa. Ce a facut el atunci a fost o bataie de joc pentru toti cititorii
 
Sus