Discutii Cronicile din Noobland

  • Autor subiect DeletedUser9859
  • Data de început

DeletedUser

Guest
nu o sa fac ca el o sa scriu ce personaj face asta ce personaj spune asta
Deci?

_________________________

Sunt pe El Dorado sa stie-ie-ie<3W

ma dar daca o sa scriu numele nu stau sa le scriu ingrosat,doar prima litera din nume o scriu cu majuscul

_________________________


Sunt pe El Dorado sa stie-ie-ie<3W
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ma dar daca o sa scriu numele nu stau sa le scriu ingrosat,doar prima litera din nume o scriu cu majuscul

_________________________


Sunt pe El Dorado sa stie-ie-ie<3W

Vorbeste cu rege1 desi a zis clar ca momentan trebuie sa continuam sirul povestii. Trimite-ne ideea ta pe privat. rege1 va hotara,pentru mine din curiozitate
 

DeletedUser

Guest
Daca faci si tu ca tolomacul de ady yo baiat sa scri replicile fara sa mentionezi personajele apoi sa ai impertinenta crasa sa spui "dati-va si voi seama care sunt personajele" mai bine lasa. Ce a facut el atunci a fost o bataie de joc pentru toti cititorii

Nici chiar asa,dar povestirea asta se bazeaza mai mult pe dialog,cam ca o piesa de teatru,si din cauza asta e greu de inteles daca nu e scris numele personajului inainte de replica.
 

DeletedUser

Guest
am trimis lu Sam Serious o idee

_________________________


Sunt pe El Dorado sa stie-ie-ie<3W
 

DeletedUser

Guest
ma din greaseala am scris Sam Serious in loc de SERIOS SAM
trimit inca unu

_________________________


Sunt pe El Dorado sa stie-ie-ie<3W

gata aku tiam trimis cateva idei de inceput al capitolului 26.

_________________________


Sunt pe El Dorado sa stie-ie-ie<3W

Sa spui daca iti place si sa te consulti cu regele 1

_________________________


Sunt pe El Dorado sa stie-ie-ie<3W
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
In principiu,nu. regele1 are o idee care mi s-a parut absolut bestiala,iar cu tine mai vorbim cand vei invata sa respecti cel putin in proportie de 98% regulile de gramatica. Fara suparare.
 

DeletedUser

Guest
e nui nimik

_________________________


Sunt pe El Dorado sa stie-ie-ie<3W
 

DeletedUser

Guest
Vreau si eu sa apar p'acolo..poate Copilul copac :D ~~~Cc (NUMELE DE SCENA) ~`~
:d
 

DeletedUser

Guest
MITINGUL

Si asa s-a adunat lumea la protest cu pancarde si lozinci gen "just4fun la puscarie! la puscariiieeeeee!","Nahara,pleaca in Sahara!" si "Bem bere si fumam cuie,lui Patrat noi ii dam suturi".
Noob-hunters iesisera ca jandarmii sa asigure ordinea si sa mai bata cate un protestatar cand nu se uitau camerele". Protestatarii aveau masti de gaze deoarece noob-hunters puteau like hell din cauza ca lord ion a facut economie si la apa destinata dusului saptamanal pentru noob-hunters.

Patrat(in temnita banatilor):-Bullet TOny,te eliberam si te repunem in functie deoarece suntem in prag de razboi si scoala are nevoie de tot ajutorul. Dar daca mai injuri odata,te intorci in celula ta!
Tony:-Da,sefu!
Ajungand la poarta unde stateau cu totii si se uitau la protestatari,Tony auzind lozincile striga la protestatari:
-Ba,sa va trag la **** de ***** pe voi si pe *******! ****** de pinguini sclerozati *********! Sa-mi bag **************************(a continuat asa vreo 10 minute fara sa se repete!).
Lord pION:Tonty,inapoi in temnita!
Bullet Tony:-Bag ***** si-n ****! oups,tu erai ioane? Jur ca n-am vrut!
Si asa s-a intors Tony inapoi in celula.
Totul bine si frumos cand deodata BUF! O bordura zboara in capul unui hunter.
just4fun:-ce se intampla? Parca era un protest pasnic,acum arunca cu borduri??? Patrat,fereste capul! Dar era prea tarziu,bordura il lovise deja.
Patrat :-Tradat de o surioara cu patru laturi ca si mine. DE CEEEEEEEEEEEEEE?:((
Nahara:-Stai asa,bordurile alea se arunca singure! OMFSam,sigur e mana neSeriousului! RUSINE PANDAU!
SeriousSAm(care era cu comandoul in spate pregatiti sa atace):-Eu vin cu ideea si pandau primeste laudele? RUSINE PANDAU!
In cateva minute toti noob-hunters erau lesinati de la bordurile inteligente care zburau singure in capetele acestora.
-Bun,femeia de serviciu si baiatul cu cafeaua,GO GO GO,va ocupati de noobi! Pandau,recfree si Kod se vor ocupa de just4fun,lord ion si Nahara. Eu si cu rege1 ne ocupam de Patrat si DarkSe. Voi bufo...adica,astia rai,amidacos,geia,block si mesi7 va ocupati de aurasz. Tipul e mare,gras si greu de doborat,deci lupta va fi echilibrata 4 contra 4.

Atacul pentru detronarea adminilor si preluarea puterii de catre PP-SSP(Partidul Poporului Serious Sam si Prietenii) incepuse.

***VA URMA***

In capitolul urmator,,rege1 va descrie desfasurarea luptei

S-o iau ca pe insulta?
 

DeletedUser

Guest
Nimic nu e misto fara >>>BRANZA DE BURDUF<<<. Integreaz-o undeva si pe ea :dastardly:
 

DeletedUser

Guest
Mi-a placut capitolul 27-Promisiuni,Promisiuni.

Corect cine nu s-a saturat de minciuni.

Nu degeaba e proverbul acela:Intai fapte si-apoi vorbe.

Corect si noi vrem fapte nu vorbe.

Uitati un exemplu:Noua versiune The West se mai baga?Poftiti un exemplu.
 

DeletedUser22931

Guest
Mi-a placut capitolul 27-Promisiuni,Promisiuni.

Corect cine nu s-a saturat de minciuni.

Nu degeaba e proverbul acela:Intai fapte si-apoi vorbe.

Corect si noi vrem fapte nu vorbe.

Uitati un exemplu:Noua versiune The West se mai baga?Poftiti un exemplu.



Ai si tu rabdare ca abia s-a facut update...la toamna se baga
 
Sus