Discutii despre obligatiunile Union Pacific (OUP))

DeletedUser19531

Guest
Ne puteti spune ce modificari o sa mai apara??? echipa de administrare de pe net au spus ca updatul de ieri cu modificarile preturilor pregateste terenul pentru noi produse, ne puteti spune despre ce este vorba???? Are legatura cu medaliile bonus si cu scrisorile sau o sa fie ceva diferit, nou???
 

DeletedUser

Guest
dECI CE SA FAC ?

:boone::sad:;)Daca am facut misiunea in care castig o obligatiune cum mai fac altele alea de la indian ma refer:confused::confused::confused::shoot::P:ras::tumble:<3W:hmf::blink::Ph34r::d:roll::whistle::mad:
 

DeletedUser

Guest
Sincer eu nu am bagat niciodata pepite in joc, desi am vrut de multe ori sa bag. Acest update va fi o idee minunata, adica eu din 100 de batalii de forturi am prins vreo 10 cufere, iar asa macar voi avea sansa sa prind ceva mai multe. Deci e o idee minunata. In plus aceste daily-uri mai aduc provocari jocului. Eu zic ca jocul se indreapta undeva tot mai bine desi. E un lucru care il displac enorm la the west. Noua interfata, chiar nu imi place noul model de inventar...si noile avatare, sincer cele vechi mi se par mult mai calumea, fiindca recunosteam destul de usor clasele de caracter si aratau mult mai bine. Ar fi frumos sa se bage o optiune in care sa poti realege acele imagini fara sa strici chestia cu creerea caracterului, daca stit ce spun. Mi se pare un lucru bun ca Inno Games sa faca un ban de pe aceste imbunatatiri deoarece echipa de acolo depune totusi un efort ca sa faca jocul acesta mai interesant si mi se pare corect sa castige si un ban din acest lucru. In rest e o idee faina.<3W
 

DeletedUser21911

Guest
"Rezolvă 4 misiuni
Duelează 4 jucători
Lansează 10 dueluri NPC
meștesugăreşte 3 obiecte" pt voi asta inseamna activitate ?
De unde 4 misiuni in fiecare zi? De unde sa fi si duelist? De unde sa ai si bani pt a cumpara produse pt mestesugarit ?
Stricati farmecul jocului de la update la update..

misiunile zilnice sunt ff usoare!! iti cere 15 min. la vanatoare de bizoni:)) e chiar ff usor. Mie mi-a cerut o tequlia asa ca am dat din teancul meu de 20 pe care nu le cumpara nimeni.:ras:
 

DeletedUser

Guest
Dar voua cum de va da misiuni zilnice de genul vanatoare de bizoni? Ca mie imi da doar misiunile pentru fierar(Incepator, Calfa, Maestru). De unde luati misiunile zilnice?
 

DeletedUser

Guest
misiunile zilnice sunt ff usoare!! iti cere 15 min. la vanatoare de bizoni:)) e chiar ff usor. Mie mi-a cerut o tequlia asa ca am dat din teancul meu de 20 pe care nu le cumpara nimeni.:ras:

da , asta e usoara . dar mai ai de facut inca 3 :) pe celalte 3 de unde le iei ? tin minte ca iti trb tequilla , elixir , apa de trandafiri , si sunt unele munci pe care nu le poti face . Mie mi se pareau de ajuns 2-3 misiuni zilnice .

Dar voua cum de va da misiuni zilnice de genul vanatoare de bizoni? Ca mie imi da doar misiunile pentru fierar(Incepator, Calfa, Maestru). De unde luati misiunile zilnice?

misiuni zilnice gasesti la fiecare impartitor de misiuni din salon , nu doar la serif .
 

DeletedUser

Guest
la fort cum primesti oup (ma refer la 7 pt cel mai mare dmg 10 pt cele mai multe ferite sau cum?)
 

DeletedUser

Guest
In legătura cu OUP... Câte poți sa strangi maxim pe o zi ?
Mă interesează la lvl 20-30-40...
 

DeletedUser

Guest
Pai..4 din misiunile zilnice + 4 din sarcinile zilnice + sa zicem 3 op din munci = aprox. 11 op pe zi.
 

DeletedUser

Guest
Mai sunt si munci unde se da cate o obligatiune. Dar cad aleatoriu.
 

DeletedUser12909

Guest
Nu cred ca la munci pica mai mult de 1-2 OUP...
De abia am reintrat in west, ASA ca nu stiu prea multe ...
Oricum, mai mult de 30-40-45 OUP nu se pot face pe zi !!!

continua 50-60-70-80....

faci peste 30 numai misiunile zilnice daca ai produse plus doua batalii inca vreo 20 mai gasesti si pe la munci
 

DeletedUser12909

Guest
faci vreo 50-60 timp de vreo sapt dar mai de parte nu te asigur(e destul de greu totusi 60 pe zi dar se poate)
 
Sus