Discutii despre obligatiunile Union Pacific (OUP))

DeletedUser

Guest
mi s-a intamplat sa gasesc si eu obligatiuni la munci pe eldorado si florida, acolo am clasele de caracter duelist si soldat, pe delaware unde sunt aventurier, gasesc aproape in fiecare zi cate una la munci.
 

DeletedUser20924

Guest
Am si eu o intrebare:sad:
Cufarul cu sine de otel de la Shop se poate vinde la piata?:nesigur:
 

DeletedUser

Guest
Vedeti ca se pot castiga 25 OUP gratis.;)

Le:Inventar
Cautati pe la produse.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2534

Guest
cum se pot castiga cele 25 de obligatiuni?

LE: ignorati, dupa logoff si login am primit un plic, daca il desfaci primesti 25 obligatiuni
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ce se intelege prin "diverse obiecte rare" de la descrierea cufarului cu sine de otel?

Adica pot sa pice si chestii nasoale gen pantaloni cu aparatori moi, sau pica doar chestii de lux si cu aura?
 

DeletedUser2948

Guest
Ce se intelege prin "diverse obiecte rare" de la descrierea cufarului cu sine de otel?

Adica pot sa pice si chestii nasoale gen pantaloni cu aparatori moi, sau pica doar chestii de lux si cu aura?

E pusa descrierea gresita. Descrierea corecta ar fi : "Acest cufar contine obiecte de lux, de precizie si diverse obiecte rare."(sau ceva de genul, dar ai prins tu ideea)
 

DeletedUser

Guest
Stai sa inteleg si eu ceva . . .
Inainte,la o batalie de fort,luai un cufar cu sine de otel,din care cadeau iteme destul de bune ;acum tre sa particip la 8-9 forturi pt. a putea lua un cufar cu sine de otel . . .
Sa inteleg ca in acel cufar cu sine de otel ar trebui sa fie iteme gen "Peacemakerul lui Billy" ?
 

DeletedUser20606

Guest
Stai sa inteleg si eu ceva . . .
Inainte,la o batalie de fort,luai un cufar cu sine de otel,din care cadeau iteme destul de bune ;acum tre sa particip la 8-9 forturi pt. a putea lua un cufar cu sine de otel . . .
Sa inteleg ca in acel cufar cu sine de otel ar trebui sa fie iteme gen "Peacemakerul lui Billy" ?

Ar trebui...Dar uite ca nu se intampla mereu asa. Tine de noroc poate. Oricum, sunt o prostie cuferele alea. Ok, sunt de acord cu vorba "cine nu risca,nu castiga", dar nici asa...Daca as sti ca-mi pica numai iteme rare, as lua cufere...dar asa, nu ma risc. Mi-am luat saptamana trecuta 2 cufere otel. A picat o reteta si pantaloni de indian de lux. Teapa. :razz:
 

DeletedUser

Guest
Ar trebui...Dar uite ca nu se intampla mereu asa. Tine de noroc poate. Oricum, sunt o prostie cuferele alea. Ok, sunt de acord cu vorba "cine nu risca,nu castiga", dar nici asa...Daca as sti ca-mi pica numai iteme rare, as lua cufere...dar asa, nu ma risc. Mi-am luat saptamana trecuta 2 cufere otel. A picat o reteta si pantaloni de indian de lux. Teapa. :razz:

Ai luat bine, m-a mancat si pe mine sa iau 2 cufere de otel si am primit Pantalonii tociti a lui Jim care valoreaza 420$ si Melon de lux. E adevarat ca mi-a picat si Cureaua cu vultur lui Al Swearegen la un cufar anterior de otel, insa sansele sunt mici ca sa pice ceva cu adevarat valoros.
 

DeletedUser19531

Guest
Stie cineva cand apar la noi scumpirile de la union pacific??? la nemti maine apare scumpirea produselor de la magazinul union pacific
 

DeletedUser2041

Guest
Stie cineva cand apar la noi scumpirile de la union pacific??? la nemti maine apare scumpirea produselor de la magazinul union pacific

Momentan nu avem informatii despre asa ceva. Daca se scumpesc acolo probabil se vor scumpi peste tot, dar nu sunt toate.
 

DeletedUser19531

Guest
Momentan nu avem informatii despre asa ceva. Daca se scumpesc acolo probabil se vor scumpi peste tot, dar nu sunt toate.

Sunt doar 22 de produse care se scumpesc:
preisaenderungen_itemshop.png
*denumirea lor este in limba germana
*eu sunt foarte sigur ca o sa se scumpeasca si la noi
 

DeletedUser2041

Guest
Sunt doar 22 de produse care se scumpesc:
preisaenderungen_itemshop.png
*denumirea lor este in limba germana
*eu sunt foarte sigur ca o sa se scumpeasca si la noi

Si eu ce am zis? Daca se vor scumpi acolo, se scumpesc peste tot in zilele viitoare.
 

DeletedUser19531

Guest
Daca stai si faci analiza pe text la tot ce zic... nu aveam cum sa confirm niste zvonuri, nestiind nimic oficial.

Ce frumos din partea celor de la inno sa faca modificarile de la magazinul union pacific fara macar sa va anunte; in acest moment au aparut si la noi scumpirile.
 

DeletedUser15899

Guest
Daca stai si faci analiza pe text la tot ce zic... nu aveam cum sa confirm niste zvonuri, nestiind nimic oficial.
"in zilele viitoare".....

Cum asa:confused:?Astia nu va spun nimic?Ciudat:blink:.....


Ori nu ati vrut sa ne facem "provizii"....
 
Sus