Discutii Libere

DeletedUser

Guest
ooooooooooaaaaaaaaaaaaaahhhhhhh te iubesc
Here ... have a cookie
wet_cookie.png

Multumesc :D:up:
 

DeletedUser

Guest
Semnatura

As dori o semnatura si un avatar.Semnatura dimensiunile acceptate de forum si avatarul la fel.Pe semnatura vreau sa scrie HappyBall si sa fie un smile mai maricel cu stea de serif in stanga vreau sa apara o stea de serif care straluceste semnatura o vreau animata sa fie in stil west.Avatarul vreau sa fie un smile cu stea de serif sa scrie jos HappyBall si fundalul sa fie desert cu captus daca forumul acepta semnaturi animate o vreau animata.Cu animatia doar daca se poate ar insemna enorm pt mine.

PS:Vreau sa imi da-ti pm cu linku la semnatura.Multumesc :up:
 

DeletedUser

Guest
O portie mica de cartofi prajiti.

Vrei semnatura sau imagine? Daca vrei semnatura iti fac teava de la arma si glontul cu scris o_O

E bun si asa , dar te rog sa faci un efect la scris , de parca e scris pe glont,adica sa se vada deformariile glontului unde e acel scris,dar nu prea deformat=))):d
 

DeletedUser

Guest
Pot sa ajut si eu la facut semnaturi ?
Nu promit nimic interesant sau senzational, is ruginit si fara motivatie dar incerc.
 

DeletedUser

Guest
As dori o semnatura si un avatar.Semnatura dimensiunile acceptate de forum si avatarul la fel.Pe semnatura vreau sa scrie HappyBall si sa fie un smile mai maricel cu stea de serif in stanga vreau sa apara o stea de serif care straluceste semnatura o vreau animata sa fie in stil west.Avatarul vreau sa fie un smile cu stea de serif sa scrie jos HappyBall si fundalul sa fie desert cu captus daca forumul acepta semnaturi animate o vreau animata.Cu animatia doar daca se poate ar insemna enorm pt mine.

PS:Vreau sa imi da-ti pm cu linku la semnatura.Multumesc :up:

eu nu am inteles... tu vrei ca steaua sa fie un fel de smily? sau vrei un smily gen : :roll: si o stea de serif cu efecte pe ea?
 

DeletedUser

Guest
aici discutam doar despre semnaturi, altceva nu putem? :razz:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
am si eu o intrebare
de ce la toti va ies scrisurile asa pixelate?
 

DeletedUser

Guest
Salut...Ma pricep si eu cat de cat in photoshop...
O sa raspund si eu la catva cereri...Sper sa nu va suparati:)
 

DeletedUser

Guest
am si eu o intrebare
de ce la toti va ies scrisurile asa pixelate?

1. daca te uiti la semnaturile mele nu toate au scrisuri pixelate
2. te rog sa ne demonstrezi tu cum se fac scrisurile pixelate.
Comentezi la toate semnaturile si la tot ce fac aici colegii dar nu am vazut pana acum nicio lucrare de-a ta. 7
3. De aici inainte daca mai ai comentarii te rog sa o faci acolo unde trebuie nu pe topicul de cereri!
 
Sus