Discutii - Prietenul la nevoie se cunoaste

  • Autor subiect DeletedUser16421
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18171

Guest
trebuie să căutăm o siglă the west sau imagine cu pantalonii?
 

DeletedUser

Guest
eu nu inteleg cum l-ati gasit voi asa repede,nici nu stiu cum arata sigla aia care apare,macar o poza cu SIGLA sa fim siguri ca ala e postul si nu altul daca se poate? :tumble: eu ma chinui de 35 minute,rascolit tot forumul si nimic:sad:
 

DeletedUser

Guest
totul e ft clar, nu inteleg de ce nu cautati. nu o sa va dea nimeni mura-n gura.


ORicum e o porcarie de joc. Toata lumea are prieteni si la final unu da cele 6 linkuri la toti si aia e. O sa fie o tombola cu o gramada de participanti. Porcarie prost gandita, parerea mea
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16421

Guest
Nu o sa raspund la nici o intrebare a carui raspuns se afla in regulament. Nici macar nu v-ati sinchisit sa cititi regulamentul si va plangeti ca nu intelegeti nimic.

Trebuie sa gasiti obiecte vestimentare, nu "sigle".
Concursul se desfasoara strict pe forum.
Indiciile apar in topicul destinat concursului. Pe baza indiciilor trebuie sa gasiti elementul fiecarei zile in parte.
 

DeletedUser16421

Guest
totul e ft clar, nu inteleg de ce nu cautati. nu o sa va dea nimeni mura-n gura.


ORicum e o porcarie de joc. Toata lumea are prieteni si la final unu da cele 6 linkuri la toti si aia e. O sa fie o tombola cu o gramada de participanti. Porcarie prost gandita, parerea mea

Crezi ca cei care gasesc cele 6 linkuri sunt dispusi sa-si micsoreze sansele la castig? Eu unul daca as gasi, as tine pentru mine. :)
 

marce p

Greenhorn
Sincer, fara sa deranjez...e mult prea vaga descrierea! Intru pe forum...stau si caut...si tot degeaba! Prefer sa nu mai intru! O seara buna tuturor!

Ba chiar am citit tot regulamentul, domnule!

- Concursul dureaza 6 zile;
- In fiecare zi a concursului, veti primi un indiciu cu privire la locul unde este ascuns obiectul vestimentar al zilei respective, iar pentru recunoasterea lui, si pentru evitarea fraudelor, acesta va fi marcat cu un semn caracteristic: "The-West.ro";
- Desigur, concursul se desfasoara strict pe forum;
- La final, pentru revendicarea premiilor, va exista o fereastra de timp de 3 ore (cel mai probabil 18-21), in care voi veti trimite intr-un mesaj privat catre Prophet cu toate cele 6 linkuri unde ati gasit hainele, ca in cele din urma, toti cei care au urmat acesti pasi sa intrati in tragerea la sorti pentru marele premiu. Pentru alegerea castigatorilor se va folosi site-ul random.org.

Orice abatare de la acest regulament atrage dupa sine eliminarea din concurs, si dupa caz, sanctiuni pe forum.


ATENTIE:INDICIILE POT APAREA ORICAND IN DECURSUL UNEI ZILE DE CONCURS ASA CA FITI CU OCHII PE FORUM!!!
 

DeletedUser

Guest
Doamne ce idiot sunt i-am gasit in sfarsit,o intrebare am eu totusi:Pot trimite de fiecare data mesaj dupa ce gasesc fiecare obiect sau numai dupa ce le-am gasit pe toate 6 ? Va rog raspundeti-mi
 

DeletedUser

Guest
pai eu zic ca da, prophet... Trebuia sa puneti o alta regula. Numai in ziua in care apare linkul sa putem sa iti trimitem mesaj. ca asa am timp sa caut 6 zile..
 

DeletedUser12402

Guest
Sincer, fara sa deranjez...e mult prea vaga descrierea! Intru pe forum...stau si caut...si tot degeaba! Prefer sa nu mai intru! O seara buna tuturor!
Nu stii tu unde sa cauti, indiciul este destul de clar, cel putin mie mi-a luat 2 minute sa o gasesc.

totul e ft clar, nu inteleg de ce nu cautati. nu o sa va dea nimeni mura-n gura.

ORicum e o porcarie de joc. Toata lumea are prieteni si la final unu da cele 6 linkuri la toti si aia e. O sa fie o tombola cu o gramada de participanti. Porcarie prost gandita, parerea mea

Daca ai o parere, esti liber sa o tii doar pentru tine!
 

DeletedUser

Guest
Totusi as vrea un raspuns daca pot trimite in fiecare zi mesaj cu linkul catre obiectul vestimentar gasit sau NEAPARAT toate 6 linkurile intr-un mesaj in ultima zi?Poate in ultima zi nu voi putea intra si atunci sa trimit separat,zilnic,linkurile in fiecare zi ca sa am 5 din 6 ghicite.
 

DeletedUser25074

Guest
nu chiar primul a fost chiar usor de gasit sa vedem celelalte
 

DeletedUser24894

Guest
...

Am cautat peste tot dar nu gasesc . Trebuie sa gasim un topic sau ce?:boone:
 

DeletedUser16421

Guest
Datorita numeroaselor neintelegeri am decis sa aduc cateva modificari regulamentului dat, astfel:

- La final, pentru revendicarea premiilor, veti trimite intr-un mesaj privat catre Prophet cu toate cele 6 linkuri unde ati gasit hainele, ca in cele din urma, toti cei care au urmat acesti pasi sa intrati in tragerea la sorti pentru marele premiu. Pentru alegerea castigatorilor se va folosi site-ul random.org.
- Se vor lua in calcul doar mesajele care contin integral toate cele 6 linkuri, si doar acelea vor intra in extragere.
- Puteti trimite mesajele INCEPAND cu ULTIMUL indiciu si pana pe data de 19 August, orele 20.
 

DeletedUser

Guest
deacord.

Sper ca urmatoarele sa fie ascunse mai bine pentru ca asa e plictisitor
 

DeletedUser10117

Guest
am gasit si eu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6863

Guest
"Will Munney" ??? C'mon...
Duceti jocul asta in derizoriu, si faceti o treaba mai buna in acest sens in comparatie cu Inno HQ.

p.s. de Limba Romana schingiuita... nu mai zic.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus