Discutii - Prietenul la nevoie se cunoaste

  • Autor subiect DeletedUser16421
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser25142

Guest
link-urile unde trebuie trimise la sfarsit?<3W
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Dumnezeule mare, esti chior? nu vezi ca a scris clar cu verde acolo? DOAMNEEEE
 

DeletedUser

Guest
;)...un idiciu mare e ca toti zic ca e usor de gasit :ras: altfel nu il gaseam...cautam prin topicuri fara rost :tumble:
 

DeletedUser22762

Guest
ma totusi eu nu inteleg, trebuie sa cautam un link unde sunt pantalonii? sau sa cautam ceva legat de orasul de calareti?sau ce ca nu gasesc nimik si pierd vreme de vreo juma de ora.
 

DeletedUser23067

Guest
ma totusi eu nu inteleg, trebuie sa cautam un link unde sunt pantalonii? sau sa cautam ceva legat de orasul de calareti?sau ce ca nu gasesc nimik si pierd vreme de vreo juma de ora.

Citeste mai atent...
'' Se pare ca primul dintre prietenii nostri care a incercat sa-i "fure" inima Mariei a fost Chingahagook. Seriful l-a prins in timp ce incerca sa se agate de pervazul geamului camerei Mariei. Indianul a luat-o la fuga imediat, insa, in timp ce voia sa sara gardul, pantalonii i-au ramas agatati. Seriful i-a vandut apoi unui calaret venit dintr-una din primile lumi. Ar trebui sa-i cauti pantalonii prietenului tau intr-un oras de calareti. ,,

Seriful i-a vandut apoi unui calaret venit dintr-una din primile lumi primele lumi 1,2,3,4,5,6

Ar trebui sa-i cauti pantalonii prietenului tau intr-un oras de calareti. cel mai probabil oras cu un nume legat de calariea....
 

DeletedUser593

Guest
Datorita numeroaselor neintelegeri am decis sa aduc cateva modificari regulamentului dat, astfel:

- La final, pentru revendicarea premiilor, veti trimite intr-un mesaj privat catre Prophet cu toate cele 6 linkuri unde ati gasit hainele, ca in cele din urma, toti cei care au urmat acesti pasi sa intrati in tragerea la sorti pentru marele premiu. Pentru alegerea castigatorilor se va folosi site-ul random.org.
- Se vor lua in calcul doar mesajele care contin integral toate cele 6 linkuri, si doar acelea vor intra in extragere.
- Puteti trimite mesajele INCEPAND cu ULTIMUL indiciu si pana pe data de 19 August, orele 20.

O mișcare mai neinspirata nu puteai face.
 

DeletedUser20819

Guest
Oras de calareti..? pai cum adica, ca eu am cautat in toate lumile si au aceleasi topicuri cu vanzari de obiecte etc...eu nu gasesc nimic, e prea greu..
 

DeletedUser20819

Guest
Gata am gasit, dar trebuie sa trimit linkul cu imaginea?
 

DeletedUser24894

Guest
am gasit :X:X:X

Eu am gasit pantaloni :X:X:X:X si acum trimit linku sau il tin si le trimit la sfarsit pe toate care le gasesc...:whistle:
 

DeletedUser19531

Guest
De ce nu se ofera premii mai bune??? Pe alte comunitati cum se ofera???
 

DeletedUser13613

Guest
Citeste mai atent...
'' Se pare ca primul dintre prietenii nostri care a incercat sa-i "fure" inima Mariei a fost Chingahagook. Seriful l-a prins in timp ce incerca sa se agate de pervazul geamului camerei Mariei. Indianul a luat-o la fuga imediat, insa, in timp ce voia sa sara gardul, pantalonii i-au ramas agatati. Seriful i-a vandut apoi unui calaret venit dintr-una din primile lumi. Ar trebui sa-i cauti pantalonii prietenului tau intr-un oras de calareti. ,,

Seriful i-a vandut apoi unui calaret venit dintr-una din primile lumi primele lumi 1,2,3,4,5,6

Ar trebui sa-i cauti pantalonii prietenului tau intr-un oras de calareti. cel mai probabil oras cu un nume legat de calariea....

Indiciile sunt deja prea usoare si chiar daca nu sunt usoare ar trebui sa fie un joc individual.Presupun ca cei care tot intreaba unde se gasesc, cand trebuie sa gaseasca singuri, nu se descurca nici in The West singuri fara sa ceara incontinuu bani/iteme.Cat despre cei care nu pot tine pentru ei :Hai sa il ajut si pe altul ca sa fie mai multi la tragerea finala si sa am mai putine sanse sa castig ceva.GENIAL!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22154

Guest
Mai copilasi inscrietiva la scoala in clasa I pentru a invata sa cititi.
O-ti avea voi 12-15 ani dar habar nu aveti sa cititi un text si sa va folositi amaratul de neuron pe care il aveti si care haladuieste singur :blink: cu rolele pe circunferinta cutiei craniene.
Nu mai puneti intrebari tampite :Ph34r:. Cititi o data si inca o data si inca o data pana intelegeti regulamentul si amaratul de indiciu.
Sunt 6 ( sase ) fraze mari si late cu regulamentul, nu cred ca este o lectura gen Luceafarul de Eminescu, pentru a nu-l citi de cateva ori pana il intelegi.
Iar despre indiciu cititi, cititi si iar cititi.:d
 

DeletedUser16421

Guest
Am primit deja peste 10 mesaje ... repet: Mesajele se trimit la sfarsit, cu toate cele 6 linkurile. Doar acelea se iau in calcul !!!
d65ce54df0cf4dd4ac7d8dcb6674be4f.jpg
 

DeletedUser

Guest
the king, mai citeste odata, si inca odata , si inca odata, asa cum am facut si eu si toti ceilalti care nu asteapta mura-n gura
 

DeletedUser12402

Guest
obiectul o sa ramna acolo pe toata perioada concursului?
nu de alta dar mi-e frica sa nu uit pana la sfarsit unde sunt toate.
:whistle:

Nu, o sa-l fure ratonii si il vor vinde unor reptilieni pe piata neagra.
Mai bine pui link-urile intr-un fisier notepad/word ca sa le ai acolo si sa fii pregatit.
 

DeletedUser2547

Guest
de cand asteptam eu sa se bage un atotstiutor in seama!
am citat e cineva, vroiam un raspuns de la persoana respectiva, nu de la cineva care vrea sa-si dea importanta.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus