Discutii Turneu dueluri Hawaii

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început

DeletedUser

Guest
deci cand apare pe ro1 ????
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Daca am level 59 si nivelul duelului 109 pot ataca adminul? adica el o sa aiba level 20 si nivelul duelului cum ar venii de la 120 +?
 

DeletedUser

Guest
Contul de admin are o setare speciala care ii permite sa poata fi atacat de orice jucator, indiferent de lvl.
 

DeletedUser

Guest
Se pot folosi imbunatatiri in timpul turneului?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
scuze, sand of time, dar as prefera un raspuns de la un organizator al concursului.
 

DeletedUser

Guest
Daca am level 59 si nivelul duelului 109 pot ataca adminul? adica el o sa aiba level 20 si nivelul duelului cum ar venii de la 120 +?

tu chiar i-ai pus cand rau adminului ,crezi ca il vei putea lesina ?100% sunt sigur ca e peste ful aparare :)).

totusi sa fim seriosi.
 

DeletedUser

Guest
tu chiar i-ai pus cand rau adminului ,crezi ca il vei putea lesina ?100% sunt sigur ca e peste ful aparare :)).

totusi sa fim seriosi.

Daca are noroc il poate lesina, daca dau intai pe el vreo 5-6 jucatori de 120, si il lasa cu mai putin de 100 hp, si el are norocul de a da ultima lovitura, l-a lesinat.

Totul tine de noroc.
 

DeletedUser20819

Guest
Si nu crezi ca va folosi imbunatatiri, adminul? :)) adica care refac viata...
 

DeletedUser2041

Guest
ATENTIE! Cei care s-au inscris in turneu si nu au achitat taxa in maxim 24 de ore vor fi stersi din lista de scrieri dupa trecerea celor 24 de ore.
 

DeletedUser

Guest
Deja doua zile si s-au ocupat toate locurile... Pentru ce ati pus 10 zile de inscrieri daca nici locuri nu sunt destule.
Si cum stim daca am fost inscrisi in concurs de pe lista de asteptare? Sa stim daca sa trimitem sau nu banii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16010

Guest
Iulian, nu puneti spiridusul magic in functiune si mariti capacitatea locuintelor?
Sa intre mai multi jucatori.

Data trecuta ai demolat primaria, cred ca poti sa maresti si limita :D
 

DeletedUser2041

Guest
Deja doua zile si s-au ocupat toate locurile... Pentru ce ati pus 10 zile de inscrieri daca nici locuri nu sunt destule.
Si cum stim daca am fost inscrisi in concurs de pe lista de asteptare? Sa stim daca sa trimitem sau nu banii.

Esti inscris in concurs in momentul in care ai trimis taxa. In momentul in care se vor ocupa locurile pentru cele 2 orase, am sa anunt aici. Deci daca te-ai inscris in lista de asteptare si ai trimis banii esti inscris in concurs.

Iulian, nu puneti spiridusul magic in functiune si mariti capacitatea locuintelor?
Sa intre mai multi jucatori.

Data trecuta ai demolat primaria, cred ca poti sa maresti si limita :D

Acum va puteti inscrie, am modificat limita maxima. S-au inscris mai multi decat credeam.
 
Sus